Willa Florence

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Re: Willa Florence

Post autor: Pablo » czwartek 09 maja 2019, 13:34

Coś pięknego @Alibali :)
Co prawda nie widzę wszystkich fotek ale pierwsze zdjęcia są śliczne.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 09 maja 2019, 18:05

Dziękuję Pawełku, że znalazłeś czas na skomentowanie mojej pracy. Jak wrócisz do domu, to na pewno wszystko dokładnie obejrzysz. Zdjęcia są w formacie jpg ale jest ich sporo, więc może dlatego nie wczytują się jak należy przy słabszym necie.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 10 maja 2019, 17:20

Willa Florence jest po prostu cudna. Nie tylko bryła zachwyca, ale każdy szczegół. Każdy detal, który został umieszczony w projekcie nie jest dziełem przypadku. Zdjęcia (mam dosyć szybkie łącze, a też muszę odświeżać stronę, by wszystkie fotki zobaczyć, ale to akurat nieważne), a tym samym rezydencję można oglądać bez końca.
Jest elegancko, jest na bogato, ale przede wszystkim pięknie.
Wspaniale się prezentuje w dzień, magicznie nocą. Ogród, jego zakątki wręcz przywołują, by tam się zaszyć i rozkoszować otaczającym pięknem.
A tak w ogóle to podziwiam za cierpliwość, bo na pewno budowa willi jej wymagała.
Cudo, cudo i po stokroć cudo!!!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 10 maja 2019, 19:53

Wikusiu @Wikki - bardzo dziękuję za tak ciepłe przyjęcie mojej pierwszej parceli wysłanej do galerii :) Boję się teraz, że każda następna praca będzie oceniana przez pryzmat Willi Florence. Prawda jest taka, że ja tylko w klimatach wiktoriańskich i ewentualnie art deco jako tako się odnajduję. Wyżywam się właśnie w trójce, bowiem moja simka wyprowadziła się do lekceważonego przeze mnie do tej pory świata - Barnacle Bay. A tam jest tak cudne światło jak w Del Sol Valley... Aż się prosi o śródziemnomorską zabudowę :) W trójce jednak budowa idzie dużo gorzej - toteż postanowiłam pójść na "łatwiznę" i zrealizować mój pomysł w czwórce.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 23 wrz 2019, 10:17

Jeeeejuu jakie to jest dopracowane, miodziooo :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Złamałaś mi serce, ja chcę tam zamieszkać :hearts/broken-heart:
Załączniki
WOW.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ala buduje”