Strach sie bać ciąg dalszy...

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Strach sie bać ciąg dalszy...

Post autor: bobas52 » wtorek 02 lis 2021, 11:36

Powszechnie wiadomo, że od przybytku głowa nie boli :) niestety w tym konkretnym wypadku było inaczej.

Sabrinie jakby nie dość było tego, że musiała opędzać się od widm, demonów i duchów, to dodatkowo trafił jej się nowy adorator w postaci samego hrabiego Vladislausa Straud IV :shock: .
Sam fakt, że hrabia był wampirzym mistrzem nie zrobił na dziewczynie specjalnego wrażenia i nie przestraszył... wręcz przeciwnie zdecydowana była pozbyć się natręta nie bacząc na jego wampirze moce. Dlatego kiedy pierwszy raz pojawił się przed jej posiadłością, bez zbędnych ceregieli od słów przeszła do czynów.

poszczuję.jpg
chodząc dobroć.jpg
2.jpg
4.jpg
chuchro.jpg
Na zakończenie potyczki usłyszał jeszcze następujące słowa :
zgorzkniała.jpg
Uznał, że z uwagi na spadek sił witalnych musi coś zrobić w tym temacie :
młodzieńczzy wigor.png
masa.jpg


Nie zamierzał tak łatwo zrezygnować z dziewczyny, która jako pierwsza nie czuła respektu przed wampirami. Po raz pierwszy nic chciał z niej wyssać z krwi, ale pragnął zaskarbić sobie jej ... no właśnie nie do końca miał sprecyzowane plany, czy chodziło mu o przyjaźń czy raczej miłość. Zdawał sobie sprawę, że do przystojnych mężczyzn raczej trudno by go było zaliczyć, ale przecież w myśl powiedzenia, że "każda potwora znajdzie swego amatora" nie tracił nadziei...i wpadał do niej zwykle wtedy, kiedy pojawiał się tam Guidr"y. Wtedy miał stuprocentową pewność, że nie zostanie bezpardonowo wyrzucony.
Sabrina z czasem przyzwyczaiła się do jego wizyt, tym bardziej, że nie pchał się do całowania rączek, ani nie zachowywał się nagannie... oto po prostu przyłaził pogadać na różne tematy.
samotność.jpg
dialog2.jpg
dialog 3.jpg
dialog4.jpg
dialog5a.jpg
dialog6.jpg

Musicie sobie wyobrazić zdumienie Sabriny, gdy pewnego pięknego wieczoru wracając z karaoke, zobaczyła na progu pozostawiona różę.
róża.jpg
Jej ofiarodawca planował odwiedzić dziewczynę w najbliższym wolnym terminie :lol: ... niestety o tym w dalszej części .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 02 lis 2021, 13:06

Sabrina rządzi i trzęsie już całą okolicą, nawet Vlad wszechwładny tu nie jest :D
Nie wiem jak to zrobiłas że ona chyba naprawde chodzi w towarzystwie swoich obronnych demonów :O Niesamowite.
"Teraz ci łyso-padłem i kwiczę" :D Az byłoby mi szkoda Włądka gdyby nie to że bądź co bądź z łapami na kobietę :O dostał za ten na co zasłużył :D
Poza dobrymi "demonkami" jest tez oczywiście Guidry ,który także pilnuje by nikt nie pożądany nie pałętał się obok jego guru znaczy Sabriny no ale jak widac zalotó to chyba nie koniec :D
Kto jeszcze zauroczył się nietuzinkową kobietą? Umieram z ciekawości-że tak powiem ;) :a_bravo:
Fajnie napisane i świetne foty :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » wtorek 02 lis 2021, 14:42

Zauroczyłam się... hahahaha...

Sabrina reprezentuje mój ulubiony model kobiecości, przed którym, że tak powiem... czapki z głów. Nic dziwnego, że zawróciła we łbie zarówno nieszczęsnemu Vladowi, jak i przystojnemu Guidry'emu. Nic ani nikt nie zbije jej z tropu, i nie pokona! Do niej można ewentualnie miętę poczuć, po tym... jak się człek, to znaczy wampir podniesie pokonany z brudnej podłogi! :D

Świetne scenki i dialogi, aż szkoda, że odcinek taki krótki i urywa się w wielce newralgicznym momencie! Ale jest takie powiedzenie, że długo wyczekiwany ser smakuje bardziej... czy coś w ten deseń. Dlatego mam nadzieję, że szybko pojawi się wyjaśnienie - od kogo ta róża i... w jakim kierunku potoczy się historia! :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 02 lis 2021, 17:15

No nie! Vlad? On pasuje do Sabriny jak pięść do nosa! Taka sliczna dziewczyna zasługuje na coś więcej niż przechodzony,wymaczkowaty, łysawy wampir, czy bezcielesny duch! No cóż wzdychać do niej moga sobie do upojenie. Jednak mam nadzieje ze w koncu pojawi sie tam prawdziwy facet z odpowiednią masą mięśniową, poczuciem humoru, bujną czupryną, pogoni obu wzdychaczy i zabierze śliczną Sabrinę na tańce, a może nawet na randkę, no bo ile można sterczeć z duchami w nawiedzonym domu? Dziewczyna się marnuje!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bobasowe wspominki”