"Włoska" rodzina .

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

"Włoska" rodzina .

Post autor: bobas52 » piątek 14 lip 2023, 12:19

Tak się składa, że zupełnie przypadkowo trafiła mi się "włoska" rodzina w grze. Chcę od razu powiedzieć, że nie dotyczy to wyglądu ludzików, a jedynie ich wzajemnych relacji.
Są hałaśliwi, uwielbiają gestykulację, mąż jest zazdrosny niczym Otello, wzajemnie doprowadzają się do szaleństwa i równocześnie szaleją za sobą. Przedstawiłam ich już wcześniej na tablicy codziennej:

wyjątkowa para.jpg

Gdyby nie to, że do tej pory nie miałam tak specyficznej parki, przypuszczalnie przeszłabym nad nimi do porządku dziennego. Zaintrygowali mnie jednak na tyle, że obecnie każdą wolną chwilę poświęcam tej rodzinie. Doczekałam się nawet potomka - syna, który jak prawdziwy włoski chłopiec jest przywiązany do matki. Czy do późnej starości - czas pokarze :lol: .

Podobno każdy włoski ojciec nigdy nie powie: „Wychowywanie dzieci to kobieca sprawa”. Wręcz przeciwnie, stara się brać aktywną rolę w jego wychowaniu. Zwłaszcza jeśli to dziecko płci żeńskiej! We Włoszech mówi się: urodziła się dziewczynka - radość taty. Ponieważ Travisowi marzy się kolejne dziecko, być może będę mogła zweryfikować prawdziwość tej teorii :D .

Tyle tytułem wstępu. Czas przedstawić członków tej rodziny:

przysłowie3.jpg
przysłowia1.jpg
przysłowia2.jpg
przysłowia.jpg
utarczki słowne.jpg
riposta.jpg

oraz ich pociechę ( w wersji toddlersa i dziecka) :

wieża z klocków.jpg
dwa imiona.jpg
dylemat.jpg
ambitny.jpg
pochwała.jpg
matczyna miłość.jpg
Karolak1.jpg

Tyle tytułem wstępu :D Miłego, słonecznego, zdrowego i bardzo dobrego weekendu wszystkim życzę :14-face-throwing-a-kiss: .

P.S Wiem, powinnam ich przeprowadzić do innego domostwa, aby syn miał własny kąt (pracuję nad tym)... :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 14 lip 2023, 15:27

Świetna rodzinka. Włoska czy nie - dobrałaś fantastyczne dialogi - aż się iskrzy nawet przy czytaniu. Uwielbiam taką słowną żonglerkę, tylko oby nie użyli argumentów "ostatecznych"

Fotka przedstawiająca Travisa czekającego w napięciu, aż żona skończy i wskoczy do pościeli - rozbawiła mnie, i przypomniała dawno zagrzebane wspomnienia :P

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 14 lip 2023, 15:40

Ojej teraz Delsu ma łezkę w oku jako ten (broń cię panie simie) wzór niepolecany przez siebie :D
Cudowne zabawne story i jest temperament w tej rodzince a jak przeczytałem tytuł to właśnie tego się od razu spodziewałem (jakoś tak z automatu) :D
Przed paroma chwilami miałem nastrój wisielczy ale te pare obrazków wnet to zmieniło więc w podziekowaniu... nazwijmy to rzeczywistością równoległą :D
Załączniki
wieża z klocków.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 18 lip 2023, 10:46

To załuguje na tytul "Najzabawniejszy dialog tygodnia"" :)
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bobasowe wspominki”