Historie od rzeczy: O Yoshim,Halo i nowym show w Tv ;)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Historie od rzeczy: O Yoshim,Halo i nowym show w Tv ;)

Post autor: SimDels » piątek 20 kwie 2018, 00:52

Historie od rzeczy to cykl jednoodcinkowych komiksów z róznymi bohaterami ,które powstały spontanicznie, niekiedy poprostu obrazując w humorystyczny sposób nowy dodatek do gry lub różnego rodzaju sytuacje czy spontaniczne pomysły ,zgodnie z nazwą niekiedy bez większego sensu i logiki :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye:
Seria będzie kontunowana a dotychczasowe odcinki zostały ewakuowane z innego miejsca gdzie pewien moderator od siedmiu boleści nie wiedząc na czym polega jego rola zniszczył podobne prace wielu autorom. Yoshi ocalał szczęśliwie i od niego zaczniemy ale w tym wątku pojawi się też kilka innych historyjek zrobionych na takim spontanie jak odwiedziny Yoshiego w Myszkowie czyli San Myshuno (czy jak to sie tam pisało) jak pierwsza relacyja z dodatku Miejskie Życie - na wesoło (i zapewne trochę bez sensu zgodnie z tytułem tego wątku i cyklu). OK nie zanudzając dalej zapraszam na serie owych głupo...znaczy komiksów :cat_sad3:


Yoshi w Myszkowie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dels i Zaginione wielkie Halo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 22 kwie 2018, 14:03

Aż dziw, że Yoshi się uchował :a_grin2: tym bardziej, że tyle golizny się pęta po tym mieście, siejąc zgorszenie na każdym kroku :31-face-open-mouth:
Dzielny chłopak :03-face-with-tears-of-joy: , dobrze się zakamuflował ... bo żadne inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.
W drugiej relacji "nieobyczajne" majteczki w serduszka :33-hushed-face: , na starym forum, też by nie przeszły :09-winking-face: Tu natomiast zamiast sensacji wzbudzą jedynie uśmiech na twarzy.

Ująłeś mnie przedstawieniem każdego nowego dodatku w formie mini komiksów.
Swego czasu miałam również przygotowaną prezentację (w formie komiksowej) akcji zbierania fasolek ... jednak nie ujrzała ona światła dziennego z uwagi na wykropkowane słowa. Czyżby moja kobieca intuicja już wtedy przewidziała pojawienie się cenzora :22-thinking-face:
relacja 1.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 22 kwie 2018, 22:52

:03S-face-with-tears-of-joy: Mega relacja ze zbierania fasolek w jednym obrazku Bobi :D Teraz to naprawde jestem ciekaw co się Tobie z kolei nieuchowało (?) Dzięki :hearts/green-heart: Swoją drogą faktycznie za bulwersujące majty w serduszka i to jeszcze w.. trumnie to dostałby Delsina kratki dożywotnie razy klika :D A kolejne moje szarlatańskie głupoty z pewnością się tu niedługo pojawią i może nawet z majtami w serduszka :09-sign-of-the-horns:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 06 maja 2018, 11:57

Wakacyjna Niespodzianka


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 06 maja 2018, 12:17

Love Test - Nowe TV Show czyli słów kilka o tym jak działa chemia między simami wd. Prof. Delsa ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 20 maja 2018, 00:49

Pobadało mi się zwiedzanie miasta razem z przystojniakiem Yoshim. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Bardzo zabawne teksty i świetne zdjęcia, super wyglądają te fruwające samochody. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Ooo, zauważyłam jakiś nowy apartament, czyżby kolejna przebudowa. :31-face-open-mouth:
Nie przepadam za wieżowcami, więc do tej pory moja rodzinka tam nie mieszkała, zalicza tylko festiwale i odwiedza kluby karaoke. :01-grinning-face:


To przeklejam :09-winking-face:
"Też mi wielkie halo, pięć domów na krzyż". :01-grinning-face: To oczywiście taki żarcik, bo trzeba przyznać, że miasteczko jest śliczne i z wieloma tajemniczymi miejscami, jak choćby grób na małej wyspie.
Obrazek
Świetnie i humorystycznie przedstawiłeś nam wampirze miasto. Czy to rzeczywiście był sen, tego się nie dowiemy, ale spora porcja skonsumowanego czosnku i ogromne poczucie humoru uchroniły Delsika przed kłami Vlada. :09-winking-face:


Zazzu zizzu zizzaaai Niech nam żyje sto lat!!! O kurcze co ja pieprzę, sto lat i jeden dzień!!!
To wina Bożenki, bo powiedziała pieprz, pieprz Gabi. :03-face-with-tears-of-joy:
Przezabawna wakacyjna historyjka i super impreza. :hearts/growing-heart:
Zastanawia mnie tylko jedno, czemu moja simka cały czas lata w negliżu, gdy wszyscy są w kurteczkach. :22-thinking-face:


Baaardzo profesjonalne badania dotyczące strefy uczuciowej simów, pod hasłem „ Kto z kim ,i dlaczego” :01-grinning-face:
W sumie nie analizowałam tego w swojej grze, ale jak mawiała moja Babcia, „Każda potwora znajdzie swojego adoratora” :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:

Wszystkie historyjki są świetne. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 20 maja 2018, 22:45

Nom...Twoja simka lubi chodzić w takim wdzianku u mnie tzn niby jest bez cc ale tak jakby jej czegos brakowało (chyba drobny błąd w grze) oczywiście zyskuje ubranko ale tu mnie to tak rozbawiło, że sorki nie miałęm serducha żeby jej cokolwiek nakazywać :D Świtny focisz tego zakątka w Zaginionym Haloł :) Co do badań to takie obserwejszyn na spontanie więc możliwe, że u kogoś innego zadziałą to wszystko inaczej, dzięki za komenta :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 maja 2018, 14:50

No Misiak, po obejrzeniu testu dotyczącego sfery uczuciowej, jestem skłonna podejrzewać Cię o ukryte zdolności psychologiczne :shock:
Chociaż sam test finalnie nie przyniósł jednoznacznej odpowiedzi, ale widać, że się bardzo starałeś i choćby za to należą Ci się wielkie :a_bravo:

P.S Zaintrygowało mnie zdjęcie Gabi. Grób na małej wyspie odkryłam, ale przyznam się szczerze, że topielicy nie udało mi się wypatrzyć :31-face-open-mouth: i teraz nurtuje mnie myśl czy wzrok mi się pogorszył, czy one pokazują się tylko wybranym graczom :22-thinking-face:
Swoja drogą genialnie zdjęcie Gabrysiu :12-ok-hand:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 23 maja 2018, 09:50

Dzięki serdeczne! No faktycznie zdjątko gabi jest extra. Faktycznie tak na 100% sprawy sie zbadac nie udało co do tego uwodzenia ,pewnikiem jest chyba tylko to, że umiejętności mają z reguły duże znaczenie (ale czy wszystkie dla każdego sima czy wybrane podług np zainteresowań to tego już nie sorawdzałem) a wygląd itd.znaczenie ma mocno drugorzędne tak mi sie wydaje, przedewszystkim czwórkowe ludziki samoistnie raczej nie lubią samodzielnie romansować więc w 90% przypadków to gracz będzie decydował czy dany ludzik z innym ma zaczac flirtować chociaż... można by jeszcze wpuścić takie chomiczki ponownie do labolatorium i każdemu z nich nadać tylko te same cechy mocno romantisz na full z aspiracją życiową podrywacz czy coś takiego. Jestem ciekaw czy wtedy same zaczną czy też będa na siebie patrzeć bykiem jak w moim wczesniejszym "doświadczeniu" na początku :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delsowy świat wyobraźni”