Spejsgrupa - o grupie szalonych naukowców podróżników z dużym przymrużeniem oka zresztą ;)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Spejsgrupa - o grupie szalonych naukowców podróżników z dużym przymrużeniem oka zresztą ;)

Post autor: SimDels » sobota 13 cze 2020, 01:35

"Spejsgrupa" to spontaniczny pomysł z bardzo dużym przymrużeniem oka (w sensie nie pytajcie mnie o sens... ;) ). Ekipa specjalna złożona min z postaci stworzonych przez społeczność forum Simtopia oraz strony Simholic przemieszcza się pomiędzy światami, wymiarami i czasem by odkrywać nowe światy a czasem nawet... recenzować je ,oczywiście z dużym przymrużeniem oka ;)
Miał być prolog ale zacznijmy od razu od pierwszej wyprawy;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podzieliłem całość na 2 posty z nadzieją, że tak obrazki będą się łatwiej otwierać.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 13 cze 2020, 01:35

Ciąg dalszy;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Bloger

Post autor: Kirka » sobota 13 cze 2020, 13:46

Świetna opowieść! Jest zabawna, ale też pouczająca w tym sensie, że przedstawia jak wygląda świat z nowego dodatku i jak w nim egzystują ludziki, jakie zadania mają do wykonania. Co zaś do treści historyjki - wartka akcja, różnorodni uczestnicy wyprawy, co nadaje opowieści kolorytu i co najważniejsze - wypowiedzi członków sejsgrupy są prześmieszne, a sytuacje odlotowe (np. to, że co rusz przy śmietniku pojawia się facet oferujący jedzenie).
Oczywiście z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 13 cze 2020, 19:29

Rozumiem ze ekipa poduzuje w czasie i przestzeni.Własnie odwiedzili pzyszłosc i ta nie przypadla im specjalnie do gustu. NIe mogę sie doczekac kiedy odwiedza zamiezchła pzeszłosć :) Czy ekipie sposobaja się turnieje rycerskie? I jak zadziala wprowadzenie w czasy średniowiecza telefonu, ktory ekipa oczywiście tam przemyci?
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 15 cze 2020, 01:39

Całkiem spora i różnorodna grupa poszukiwaczy zjawisk nadprzyrodzonych, tak patrząc po strojach to są tam min skrzydlate wróżki, średniowieczni chłopi, rycerze, i damy z epoki wiktoriańskiej. Biedaków rzucili gdzieś w równoległy świat zawalony śmieciami, i chyba przeżyli szok. :31-face-open-mouth: Na dodatek kazali im sprzątać, a chyba nie wszyscy byli do tego przyzwyczajeni. :cat_mwaha:
Świetny pomysł z odwiedzaniem i poznawaniem różnych światów (dodatków do gry), i oczywiście przezabawne komiksowe teksty oraz fotki. :a_bravo:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 20 cze 2020, 08:04

Najlepsza recenzja jaką miałam okazję obejrzeć o nowym dodatku. Jest zabawnie, czasami przerażająco, ale na pewno nudzić się nie można :D .

Szalona ekipa nieźle sobie radzi w nowych okolicznościach, i mimo przeciwności losu: brud, fetor, brak manier okolicznych mieszkańców, całkiem dobrze się bawi.

Świetne zdjęcia i jeszcze lepsze dialogi :lol: choćby namolny przyśmietnikowy oferent jedzenia (jak już zauważyła Stasia) są w stanie rozbawić każdego ... mnie rozbawiły :D

Awatar użytkownika
Wikki
Redaktor
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 20 cze 2020, 17:36

Po opisie wyprawy spejsgrupy do nowego świata już wiem czego mogę spodziewać w Krainie śmieci. Bardzo ciekawa, ale przede wszystkim zabawna recenzja Życia eko. Świetne teksty, dużo humoru, a nade wszystko zbieranina wszelakich typów i osobowości fantastycznie oddana. Najbardziej z całej ekipy (no może jeszcze nie jest w ekipie) bawił mnie przewodnik. Charakterny i charakterystyczny facet.
Super historyjka!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delsowy świat wyobraźni”