3 - Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część II (dzień drugi)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

3 - Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część II (dzień drugi)

Post autor: Kropka » czwartek 05 kwie 2018, 21:15

Teraz cd. przygód naszych avków z podróży do Meksyku.

Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część II (dzień drugi).

Poranne pogaduszki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak mogłeś Andy? Czym ją tak wystraszyłeś?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale bałamutnik z tego Jędrusia, najpierw Ewelinka, zaraz potem Gabi, no no...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ruszamy odkrywać kolejne tajemnice Piramidy Majów:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...no weź Delsik! Nie mów że się go boisz?!

Obrazek

Obrazek

...patrzcie! Nasi tu byli!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzidziak i Kropeczka jakoś dziwnie zareagowały na widok tego ślimaczka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następny Casanova:

Obrazek

Po kąpieli w rytualnej sadzawce z....czymś... Kropeczka zamieniła się w tygryska albo przybrała barwy ochronne:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Delsiku, to TYLKO Pawełek:

Obrazek

Wiolinka dyskutująca z..... samą sobą...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tutaj niechcący namieszałam... Chciałam aby Markus i Kami zaczęli flirtować a nie wiedziałam, (sprawdziłam to dopiero później), że gdzieś "w grze" Markus ma dziewczynę. Dopiero po zmartwionej mince Bożenki zorientowałam się że niechcący wprowadziłam zamęt:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Potem biedna Bożuś snuła się smutna po całej piramidzie:

Obrazek

Obrazek

Nie wiem co sobie potem nagadali, ale skończyło się to tak:

Obrazek

Obrazek

Nasza parka spędza czas z dala od grupy:

Obrazek

Obrazek

Rozrywki pod piramidą nie brakuje. Potańczyć też można, czemu nie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,

C.D.N.

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » wtorek 10 kwie 2018, 13:34

To się porobiło na tym wyjeździe, jakaś klątwa spadła na te avki, że się im relacje psuć zaczęły, cóż siły wyższe, ale zdjęcie the best :mrgreen: Dymek który puszcza uszami Gosia wygląda super. Kropeś coś podłapał i próbuje wytłumaczyć, że to przez sadzawkę ;) pytanko gdzie Ty łazikujesz i drugie czemu reszty nie wysypało? Delsik skończył rozrzucać wszędzie śmierdzące rybki i zajął się podglądactwem. Nie dane mu jednak było po raz kolejny obczaić śpiącej Moniki, gdyż niefartem trafił mu się Pawełek w wanience. Znając życie wszystko było by dobrze gdyby nie ta zielona mazia na twarzy a tak trauma pozostanie. Odnoszę wrażenie, że nie tylko Dels był zaskoczony tym widokiem, zapewne pierwsza doświadczyła go Wiolka stąd jej dziwny stan. Brawo dla Mata i Moniki, jako jedyna para są na tyle dzielni, że nie poddają się perswazjom siły wyższej i nadal są ze sobą :mrgreen:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 11 kwie 2018, 16:44

O tak to ujęcie z dymkami z uszu jest de best :D Nie mniej i Kropesia w wersji tygryskowej wygląda przefajnie :D
Reakcje raz po raz sczezrze przerazonej tym co wokół Kropeczki przypominają mi jej reagowanie na wszelkie atrakcje w mojej grze kiedyś (przy starej wersji Twojego awka); min opowieści delsa kończyły sie świetnymi nieco przerażonymi minami nawet wtedy kiedy inne postacie reagowały śmiechem lub obojętnością, dlatego uwielbiam ta postać.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » środa 11 kwie 2018, 20:15

Pěkný výlet do Mexika a návštěva mayského chrámu byla naučná :12-smiling-face-sunglasses: Ta kostra ve zdi vypadá strašidelně :31-face-open-mouth:
Stanování v přírodě a spousta milých přátel se mi líbilo moc :14-face-throwing-a-kiss: Super Foto !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kropka z Avatarii”