2 - Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część I (dzień pierwszy)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

2 - Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część I (dzień pierwszy)

Post autor: Kropka » czwartek 05 kwie 2018, 21:12

A teraz moi Kochani przed nami daleka podróż. Jedziemy z avkami na wyprawę do Meksyku, zwiedzić fascynującą i tajemniczą świątynię Majów, wspaniałą Piramidę wybudowaną przez Michała. Do naszej sporej już grupy doszły kolejne dwa avki: Camillus - Kamil oraz Marcin - Chojrak.

Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część I (dzień pierwszy).

Grupka wchodząca na piramidę:

Obrazek

Obrazek

Z góry widać więcej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozostali towarzysze wyprawy zaczynają się powoli schodzić:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trzeba z mapką ustalić plan eksploracji świątyni, w końcu to Dels jest kierownikiem wyprawy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Możemy wyruszyć w głąb piramidy:

Obrazek

Chyba zabłądziliśmy?

Obrazek

Czy ktoś wie co oznacza ten symbol?

Obrazek

W komnacie Boga Słońca:

Obrazek

...a co to? Nawet wykąpać się nie wolno...? Podobno ta woda ma dobry wpływ na.... coś tam...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy ktoś tego pilnuje???

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W obozie pod piramidą:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nosz kurczę! Piecze się czy nie???

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tym czasem o poranku...

Obrazek

Obrazek

A tutaj dlaczego uwielbiam tą grę. W rozgrywce z avkami bardzo lubię obserwować ich spontaniczne zachowania i staram się kierować nimi tylko kiedy muszę. Tutaj, zupełnie bez mojego udziału w grze i, ku mojemu zachwytowi, o świcie, pod piramidą pewna parka zaczęła się czule całować. Mamy więc pierwszą parę. Wszystkiego dobrego Dzidziak i Matt:

Obrazek

Widoki z wierzchołka piramidy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Piramida i obozowisko naszych avków:

Obrazek

Bonusiki:

Alicja śpiąca na czubku piramidy:

Obrazek

Pawełek oddający hołd Bogu Słońca - wersja 1:

Obrazek

Pawełek pokazujący gdzie Bóg Słońca może go łaskawie opromienić swoim blaskiem - wersja 2:

Obrazek

C. D. N.

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » poniedziałek 09 kwie 2018, 17:53

Piękne widoki, romanse w tle i mega obozowisko u stóp gigantycznej piramidy. Wszyscy zgodnie gęsiego maszerują po wąskich korytarzach odkrywając kolejne pomieszczenia, gdzie jakiś tajemniczy jegomość na upychał dziwnych substancji w butelkach. Zamysł był coby tego nie ruszać ale wątpię aby ludki simowe się zastosowały. No więc tak, mieli co jeść, mieli co pić, mieli miejsce do snu a mimo wszystko Pawełek się zaśmierdział i oddał pokłon rzeźbie słonecznej, ale tak mi się wydaje że chyba jednak pomylił kierunek :shock: :lol:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 09 kwie 2018, 18:19

Ubawiła mnie ta fotostory swoistym realizmem, choć to tylko gra. Jak na prawdziwej wycieczce - zamieszanie, chaos, każdy chce coś robić - odmiennego od pozostałych. A mój awek - jak w realu - zmęczył się szybko - i odsypia. Brak konceptu co do kolejności zwiedzania, a na dodatek jakieś tajemnicze źródełko. Bałabym się nawet czubek palca zanurzyć, a nie tylko - wejść. A nuż wychynęłabym z tej wody jako jakiś axolotl... No i te romanse - zawsze się jakiś zawiązuje... Och, brak mi wakacji beztroskich, słoneczka i dobrej kompanii...

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 11 kwie 2018, 16:35

Hmmm... no cioekawe kto to mkał takie pomysły coby tyle podejrzanych butelek simom nastawiać :D
Fajnie jest popuścić cugle simowym ludzikom ale u Ciebie efekty zawsze wydają sie ciekawsze niż u mnie w grze (pomijając już częste pożary ,które lubią wyczekiwac takich okazji).
Śpiąca Alicja (niestety na kamieniu a nie na 7 poduszkach) odleciała w błogi sen ale po przejściu kilometrów zakręconych korytarzy to nic dziwnego. Dzielne ludziki nie omieszkały nie wleźć do podejrzanej wody i cos mi się zdaje, że to romansowanie potem było tego efektem ;P Pawełek pokazujący czcigodnemu Słońce jaka daży to bóstwo powagą to meh=ga fajne zakończenie tej części awkowych wojaży :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » środa 11 kwie 2018, 21:39

Výprava přátel do Mexika je příjemná a zábavná :01-grinning-face:
Velkolepá pyramida je super stavba a Michal ji skvěle postavil :a_bravo: .Uvnitř to taky vypadá originálně :) I Alu se na ní pěkně odpočívalo :hearts/two-hearts: Super příběh i foto :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kropka z Avatarii”