Colorful Madness

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Colorful Madness

Post autor: Agusiamal » czwartek 05 kwie 2018, 19:56

Pozwólcie oprowadzić się po Kolorowym Szaleństwie ver.1.1. Wersji tego domu powstało mnóstwo w trakcie gry. To jest efekt na chwilę obecną. Dużo roślin i obrazów jest powiększana, więc przy pobieraniu maleją :'( .

Bryła taka sobie - jakoś nie umiem łączyć ciekawej bryły z fajnym dachem. A już umeblować ciekawą bryłę - masakra:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i trochę ogródka:

Obrazek

Na parterze wchodzimy do małego przedpokoju, z którego przechodzi się do głównego pomieszczenia wszelakiego przeznaczenia. Mamy tam 5 w jednym: jadalnię, kącik szachowy, kuchnię (tutaj uwaga! ktoś o dobrym smaku i guście może doznać uszczerbku na zdrowiu psychicznym), gabinet i salon, w którym odbywa się mała imprezka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie mogłam się oprzeć temu zdjęciu! Jakoś nie udało mi się zrobić lepszego ujęcia, ale i tak mnie cieszy :D

Obrazek

Imprezka w trakcie:
Obrazek

Idziemy dalej. Na dole mamy jeszcze małą łazienkę dla gości:

Obrazek

I główną sypialnię z łazienką:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na górze mamy przedpokój z wyjściem na balkon, który nieodmiennie kojarzy mi się z Romeem i Julią oraz dwie sypialnie z łazienkami:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na zasadzie "dla każdego coś dobrego" mały ring bokserski (nad wstawieniem fortepianu jeszcze pracuję)

Obrazek

No i jeszcze rzuty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na tym kończymy nasze zwiedzanie, proszę wycieczki.
Przepraszam, że bez tekstów w dymkach i fajnych opisów, ale po pierwsze naprawdę brakuje mi czasu a po drugie artystą to ja nie jestem. Pozdrawiam wszystkich budowniczych i mam nadzieję, że nie uciekniecie z przerażenia na widok mojego szaleństwa.

Chociaż teraz i tak wszyscy pluskają się pewnie w basenach! :D

Zablokowany

Wróć do „Dziwne budowle Agusiamal”