Eco Living

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Eco Living

Post autor: Agusiamal » czwartek 05 kwie 2018, 19:32

Hawthorn (do pobrania tutaj: https://drive.google.com/open?id=0Bz1KA ... kEwb2VPdzQ lub tutaj: https://www.thesims.com/pl_PL/gallery/F ... axis=false) rodził się w bólach już parę miesięcy temu. Jednak problemy zdrowotne, szpital (nic poważnego, aczkolwiek dla mnie przez jakiś czas był to dla mnie koniec świata, co zahaczyło o lekką depresję i niechęć do wszystkiego) spowodował, że dopiero teraz zabrałam się za dokańczanie tego "dzieła".

Tu chciałabym podziękować moim przyjaciołom, że byli przy mnie nawet wtedy gdy ja nie chciałam mieć nikogo koło siebie i z nikim rozmawiać. Dziękuję za niezmierzone pokłady cierpliwości do mnie <3 <3 <3

Bryła:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na parterze mamy otwarty salon z jadalnią i kuchnią oraz malutką łazienką:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W malutkim holu na pierwszym piętrze zdjęcia mojego autorstwa (w zasadzie jedyne jakie popełniłam, bo leniwa jestem):

Obrazek

Oprócz wystawy moich zdjęć są tam dwie sypialnie z łazienkami (tak, też je pokażę, bo mi się podobają :D ) i przyległymi tarasami:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na drugim piętrze znajduje się coś jakby studio - w zasadzie samodzielne mieszkano z minikuchenką:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rzućmy okiem na tarasy i basen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak dom prezentuje się o różnych porach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec ładne widoczki:

Obrazek

Obrazek

Ach, i zapomniałabym o rzutach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A ktoś się spyta: A gdzie ogród? No więc - nie ma :) Dom jest nowoczesny, więc i ogród nowoczesny. Trochę krzaków tu i tam i tyle... Cierpię :'(

Na tym koniec. Na razie i nie wiadomo na ile. Ale może skoro się przemogłam to coś wymocę :D

Na razie wielka buźka dla wszystkich <3

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » niedziela 26 sty 2020, 13:21

Wow, ale ładnie 😲
ID Angel0992

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 27 sty 2020, 16:58

Chciałbym umieć zrobić takie wnętrza :O I to jest pierwsza myśl, która przychodzi po odwiedzeniu tego tematu. Nowoczesna bryła ,świetne otoczenie a wnętrza jak wspomniałem mega.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Zablokowany

Wróć do „Dziwne budowle Agusiamal”