Witam Wszystkich!

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Witam Wszystkich!

Post autor: Violent_Violet » sobota 07 gru 2019, 21:02

Witam tu Violet :21-waving-hand: :21-waving-hand: :hearts/growing-heart: na powitanie przedstawiam moja wersje samej siebie (tylko ulepszona) oraz jej male pierwsze mieszkanko. Na budzecie! Dekoracje w wiekszosci CC jak i CAS. :cat_lovely:
Załączniki
12-07-19_7-51-30 PM.png
12-07-19_7-51-03 PM.png
12-07-19_7-50-50 PM.png
12-07-19_7-50-35 PM.png
12-07-19_7-50-19 PM.png
vv1.png
vv.png

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 07 gru 2019, 21:27

Niech będzie pozdrowiona!
Jest, widzę, na bogato! Stylowo umiziane mieszkanko i cc'eowa dziouszka! I, niespodzianka, widzę gothkę :D Szok wywalił mnie w ścianę XD Teraz będę musiała się dźwignąć i pewnikiem mi biedro wypadnie XD
Niech Ci forum lekkim będzie, w razie "w" wołaj, się pomoże, zaradzi :D
Aż szkoda, ze masz to konto dla "under eighteensów", bo by człowiek co pokradł z biblioteki :) Ale jest jak jest, nie ma spiny :) Ostatecznie na tym się świat nie kończy ;)
Mam nadzieję, ze będziesz bawić się dobrze w naszym towarzystwie :D
Pozdrowiksy <3

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 07 gru 2019, 21:48

Cześć! Na początku powiem źe świetnie urządzone mieszkanko (ten patent z pluszakiem a kanapie dobry! Podkradnę chyba!). Boźe, błogosław Maxisa za wreszcie przyzwoite półki na książki (te z Uniwersytetu, bo nie wyglądają jak zajumane z muzeum albo wyciosane w drewutni - względnie takie na całą ścianę, co mi pole gry zasłaniają czy dizajnerskie, że same półki a księżek z 10 sztuk moźe).
Dobra też jest sama Simka, ładnie dobrana cecowa fryzurka (sama CC używam rzadko, głownie w konkretnych celach, uzupełniając maxisowe "braki tu i tam", ale szanuję).

Witam na forum, baw się dobrze, pisz co chcesz i kiedy chcesz i takie tam inne! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Post autor: Violent_Violet » niedziela 08 gru 2019, 12:25

O ja to bez CC nie mogę żyć 😂 im bardziej realistycznie tym lepiej, zwłaszcza że nie używam galerii to nie muszę się martwić że komuś to nie będzie pasować. Chociaż nie przepadam za simami które są w 100% Alpha CC, odrobinę mnie przerażają 😮

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 08 gru 2019, 17:34

Witam serdecznie. :hearts/green-heart:
Ja kiedys w Trójce uzywałam tony CC i bardzo dobrze rozumiem ze nie mozna bez nich zyć, jak ktoś lubi realistycznie wyglądajace simy i oryginalne piękne wnetrza. Ale poniewaz uzywam Galerii w Czworce a nieszczesne CC mało, ze w Galerii sie nie zapisują ale dodatkowo oznaczaja sima , pokoj czy dom markerem kluczyka i sprawiaja ze opublikowane dzielo moze oglądać jedynie jego autor pozegnałam sie z nimi.
Niemniej jakbys chciała to zawsze mozesz publikowac swoje prace na TSR lub na tumbirze bo tam nie ma takich ograniczen, a zamiast umieszczac je w Galerii nozesz je umieszczac na MediaFire razem z CC aby mozna je stamtad było pobierać. Patrzac zas na twoje pokoje czy sliczna simke to pewnie paru graczy by je chcialo miec u siebie w grze :)
Zyczę miłego czasu na forum :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Post autor: Violent_Violet » niedziela 08 gru 2019, 23:05

Dziekuje bardzo za mile slowa :hearts/beating-heart: :hearts/beating-heart:
Tez sie nad ta opcja zastanawialam ale czy mi sie wszystko w zip chce zamieniac to inna historia :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: :04-rolling-on-the-floor-laughing: :04-rolling-on-the-floor-laughing: moze kiedys poki co jestem nowa do tego calego swiata forum jedyne co znam to reddit :03S-face-with-tears-of-joy: wiec jak sie tu zaaklimatyzuje to moze wtedy rozszerze zasieg :hearts/beating-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 09 gru 2019, 00:36

Hejo Violet! :) Fajnie, że dołaczyłaś i od razu widac simową Ciebie (ładny awek) i domek w Twojej grze. Lubię ceceki ale twz mało używam, apropos jak będzie ci sie chciało kiedyś pobawić w publikowanie to (choć pewnie już tego progsa znasz) przyda ci się Traimporter. Dobrej zabawy I:)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 09 gru 2019, 09:06

Pozdrawiam, witam i życzę dobrej zabawy na forum.
Tak się składa, że chociaż doceniam wartość CC ( urealniają wygląd ludzików i upiększają wystrój mieszkań), to nie używam ich w grze. W trójce miałam ich trochę, natomiast teraz bazuję jedynie na tym co "fabryka" dała.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 10 gru 2019, 14:14

O helołek! Kolejna miłośniczka cece - podaj łapkie!
A tak serio - chyba jestem jedyna na tym forum (a teraz ty), która lubi super realistyczne simy, i używa cece w CAS namiętnie. Nienawidzę szczególnie źrenic made by EA, więc tutaj nawet posunęłam się o krok dalej i używam oczu defaultowych (czyli takich, które na stałe zamieniają oczy sima na te cecowe. Tzn dopóki tych oczu nie wymienię na inne, które - nomen omen - wpadną mi w oko. Używam też cecowych skinów, fryzurek, makijaży, rzęs, oraz modyfikacji pozwalających manipulować wzrostem sima, długością szyi, kształtem ust. Ale jeśli tego używasz to wiesz, o czym mówię :)
Pozdrawiam serdecznie - i pokazuj tutaj swoje dzieła :)

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 15 gru 2019, 17:05

O witam, witam, miło mi wiedzieć nową osóbkę i przepraszam, że dopiero po takim czasie reaguję (jestem wampirem tego forum, z hibernacji wstaję raz na jakiś czas).
Simkę masz śliczną, jak i mieszkanko. Ja sama lubię CC, ale muszą być onbe maxis-match, inaczej mi to w ogóle do czwórki i pozostałych simów nie pasuje ^^' A tak to pobieram tylko włosy/oczy (smutno mi, że nie ma domyślnie złotych oczu dla niemagicznych simów)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 15 gru 2019, 18:26

Hej ! Witam na naszym simowym forum :10-smiling-face-smiling-eyes: Simeczka i mieszkanko wyglądają fantastycznie. Mam nadzieję, że z czasem pokażesz nam więcej swoich innych podopiecznych i ich domy. Zgadzam się, CC bardzo upiększają nieraz szarą i mało kolorową simową rzeczywistość. Ja sama, w dość odległej przeszłości, namiętnie korzystałam z CC-ów, głównie z trybu budowania. Miałam ich ...dziesiąt tysięcy :cat_yes: Do czasu, aż mi popsuły grę. Nie chciało mi się szukać sprawcy zamieszania i je po prosu wywaliłam z gry. Teraz, jeśli już, to korzystam głównie z CC-ów w CAS :19-slightly-smiling-face:, ale i to nie w każdej rozgrywce.
Jestem bardzo ciekawa Twoich historii simowych. Życzę Ci wspaniałej zabawy i pozdrawiam serdecznie :21-waving-hand:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 19 gru 2019, 01:41

Serdecznie witam i życzę dobrej zabawy na forum. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Śliczny simself, taka dziewczyna z pazurem, w fajnych stylowych ciuszkach. Mieszkanko też mi się podoba, jest malutkie, ale bardzo ładne i przytulnie urządzone. :01-grinning-face:
Lubię CC, twórcy potrafią stworzyć niesamowite rzeczy, i w trójeczce miałam tego sporo, ale postanowiłam w czwórce grać "dziewiczo". Sporadycznie się skuszę na wrzucenie CC do gry, ale tylko na chwile, by zrobić zdjęcie sima. :01-grinning-face:
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”