Witam i o zdrowie pytam.

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Witam i o zdrowie pytam.

Post autor: Wafl » poniedziałek 07 paź 2019, 15:05

Cześć z tej strony Wafl, simowy architekt były administrator forum centrumsimów i jeszcze dawniej simpassion.pl. Kilka forumowiczów stąd już miałem okazję poznać, a to z forum oficjalnego TS4 albo z Galerii TS4. Przybyłem do Was, gdyż skupiacie się w większości na architekturze a ten temat w Simsach jest moim ulubionym, także mam nadzieję, że zostanę na dłużej :D Wydaje mi się, że @kreatora zostawiła mi kiedyś odnośnik do tego forum ale zapomniałem. Przypomniałem sobie o tym miejscu teraz, gdy w Galerii natrafiłem na dom Origami @olivkasims i o to jestem :21-grinning-face-star-eyes:
Ogólnie to muszę poznać to forum, rozstawienie działów etc także dajcie trochę czasu, liczę na wskazówki :D

No to nawiązując do nazwy wątku, jak Wasze zdrówko? :D :12-smiling-face-sunglasses:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 07 paź 2019, 18:40

Hej Wafl-elku :D Witam na pokładzie naszego forum. Fajnie że znalazłeś do nas drogę i że zdecydowałeś się zameldować :cat_bye: Jak sam słusznie zauważyłeś, większość z nas jest zapalonymi simowymi architektami, choć nie tylko ;) . Mam nadzieję, że będziesz u nas czuł się jak w domu ;) i że pokażesz nam swoje projekty. Tak więc zostań z nami i baw się najlepiej jak możesz.
Co do zdrówka, to jest już jesień :a_uuu: i niektórzy z nas zdążyli to już odczuć na własnej skórze, a właściwie na swoi zdrowiu :72-face-thermometer:: :73-face-head-bandage:
Teraz tylko może być lepiej, czego Tobie i innym życzę :20-hugging-face:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 07 paź 2019, 22:22

Cześć! A moje zdrowie jest obecnie takie, że fizycznie do kitu bo grypka a psychicznie nienajgorzej, choć wciąż jeszcze myślę o antydepresantach po obejrzeniu domków i Simów z Glimmerbrook. :)

Zapraszamy, rozgość się i zostań na dłużej. Mamy tu zarówno budowlańców jak i amatorów trybu życia i dram (to ja!). Jeśli chcesz swój dział budowlany to napisz na priw (albo tutaj) jak ma się nazywać a się taki urodzi. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » poniedziałek 07 paź 2019, 22:44

Pokażę swoje projekty chętnie, o dział też poproszę w pewnym momencie :)
Ano właśnie jesień, niewiadomo kiedy jakieś choróbsko dopadnie. @Aericia nie mam packu Czarodziejskiego, ale widziałem na youtube już jakieś reworki tych budynków. Hahahaha na prawdę, ja rozumiem że budowanie bez bb.moo jest trudne ale bez przesady, to są twórcy tej gry a tworzą dziadostwo gorsze od dzieci :C

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 08 paź 2019, 16:47

Nom niestety czasem trudno się nie zgodzić :D Być może zamysł tego jest celowy tzn pokazanie prostych budynków możliwych do odtworzenia także dla mniej doświadczonych graczy choć zdecydowanie to powinna być bardziej demonstracja tego co da się w trybie budowania wyciągnąć z gry a nie tego jak schrzanić otoczenie budowanymi parcelami :X AKurat nowego paku tez nie mam ale wierzę na słowo, że tym razem twórcy "dali czadu" jeszcze bardziej niż w zatoczkach z podstawki.

Zacząłem od tyłu więc co najważniejsze- super że jesteś i baw się dobrze ,rozgaszczaj na forum! :) No i trzymam,am kciuki za Twój dział oraz to co pokażesz.
Znamy się już oczywiście troszkę i dlatego tym fajniejszym zaskoczeniem jest Twoje przywitanie :) No to do zobaczyska Panie architekcie :)
Ps; dzięki zdrówko w normie czasem odrobinkę kuleje :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 08 paź 2019, 17:54

Strasznie sie cieszę ze nas tu znalazles. :hearts/green-heart:
Zdecydowanie wbrew pozorom tu jest za malo architektów! Jak robimy duze wspolne projekty - takie jak Simtopia city - znajdz to sobie w temacie - wyzwania to nagle sie okazuje ze nie wszyscy maja czas i checi aby wszystkie dzialki zostaly zabudowane w terminie i cos co mialo trwać 3 miesiace konczy sie dopiero po pól roku!
Na dzis 99.9% architektow z oficjalnego forum jest tutaj. Tylko biedna Monia ( moderator oficjalnego przeciez nie moze sobie tu sie zjawic :cat_mwaha: ) plus ze 2 sztuki tam zostaly ale takiej zabawy jaka my tutaj mamy przy wspolnych projektach to oni nie mają. I nikt tam jak my tutaj nie intetresuje sie cudzymi pracami oprocz własnych - normalka :cat_mwaha2:
My lubimy pobierac prace przyjaciól i ogladać je w grze aby poznac jak ktos inny mebluje chaty i jakie lubi style. I czesto takie chaty goszcza w naszych grach zamiast wyrobow Maxisa. Jak ktos lubi grac oprocz budowania i nie ma ochoty samemu budowac klubu, domu sasiadów czy miejsca na sluby to wstawi sobie dzieło ktore oblukał na forum i mu sie spodobalo. Ja na przyklad mam slubna parcele i klub w Sulami od Gabi Ktosik i bardzo sobie chwalę :cat_lovely: .
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 08 paź 2019, 20:49

Hejka :01-grinning-face:
Też serdecznie witam na naszym małym, ale stale rozrastającym się forum. Architektów nigdy nie za wiele, więc tym bardziej się cieszę, że do nas dołączyłeś. :02-grinning-face-smiling-eyes: Twoje prace częściowo znam, bardzo mi się podobają, więc chętnie zobaczę nowe projekty. :cat_yes:
Życzę dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » wtorek 08 paź 2019, 22:13

Dzięki Wam za takie przywitanie, liczyłem na to zakładając ten temat! XD Bardzo mi miło, mam nadzieję, że się zżyjemy razem :D
A właśnie, robicie sobie tutaj jakieś takie wyzwania? Jakieś odtwarzanie ze zdjęć itp? :D

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 08 paź 2019, 22:19

Było kilka wyzwań, ale nie jest to na razie cykliczny temat. Obecnie jest aktualny dom Origami III dla Karo. Zajrzyj do tematu z wyzwaniami :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 09 paź 2019, 10:52

Cześć z tej strony weteranka gry Thesims. Pomimo tego, że w grę gram od niepamiętnych czasów, gdybym powiedziała, że buduję ( to zbyt górnolotne określenie) - grubo bym przesadziła. Bardziej pociąga mnie aranżacja wnętrz, w której od niedawna stawiam nieporadne kroki.
Na pierwszym miejscu jest u mnie rozgrywka, potem wspomniana aranżacja a następnie długo, długo nic ... listę zamyka stawianie fuszerek :?

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy oraz szybkiej aklimatyzacji.
Jeśli chodzi o zdrowie, to jak zwykła mawiać moja znajoma, mam stosowne do wieku ;)

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » środa 09 paź 2019, 18:09

Witaj na Naszym forum i baw się dobrze :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 10 paź 2019, 23:38

Witam serdecznie kolejnego forumowicza :cat_bye: Mam nadzieję, że zagościsz na dłuuuuugo i rozgościsz się na dobre. Życzę dobrej zabawy :a_beer:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 12 paź 2019, 16:24

Napisałam długie i piękne przywitanie, ale mi wcięło, co mnie wkurzyło niezmiernie :( Więc tylko krótko i zwięźle- Witaj Wafelku!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”