Nola się melduje

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Nola się melduje

Post autor: nolca » środa 07 sie 2019, 22:19

Cześć :10-smiling-face-smiling-eyes:

Mam na imię Marta, mam 28 lat, możecie mówić mi Nola (nick stworzony naście lat temu do gry). Na początku przyznam się szczerze, że trochę się cykałam przychodząc tu. Nie, nie boję się Was :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes: Ale wiem, jaką tworzycie tutaj rodzinę i wiem też, że innym, z zewnątrz, ciężko się zazwyczaj do rodziny wkupić.

A tak poza tym. Skończyłam studia 2 lata temu, trochę pracowałam, od maja nie pracuję (szukam swojego miejsca o którym powiem praca a nie robota) przez co w simsach stworzyłam tyle, ile nie zrobiłam przez ostatnie lata :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes: Kocham fantastykę, uwielbiam bujać w obłokach, jestem dorosłym dzieckiem, trochę nerwowym, trochę naiwnym, trochę głupiutkim, ale słodkim i uroczym. Utożsamiam się od dłuższego czasu z...pandą (szkoda, że nie ma tu emotikonek pandy - albo i dobrze, bo bym Was nimi tu zalała) :66-grinning-face-one-large-one-small-eye: Jestem leniwa odkąd siedzę w domu i fajnie by się było tak poturlać i nic nie robić jak pandy :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes: Wielbię koreańskie dramy, anime, gry otome na telefonie. Lubię robić zdjęcia, choć mniej ich robię niż kiedyś. Za to robię ich dużo grając w simsy.

Ok. Wystarczy :09-winking-face:
Obrazek
Instagram Galeria

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 07 sie 2019, 23:02

Witaj Nola :) bez przesady z tym wkupianiem się :) Czuj się jak w domu, twórz ,dziel się swoja zabawą w grze lub tez w temacie o innych grach ,poprostu baw się swobodnie. W jakimś sensie każda społecznośc graczy to trochę jak rodzinaq i tu tez tak jest a zatem witaj w naszej simtopowej rodzince :) Ps: początkowe trudności z pisaniem są chwilowe i wynikają z zabezpieczeń więc niebawem zyskasz możliwośc bezproblemowego publikowania treści. Ps: mi się zdaje, że kojarzę cię z oficjalnego forum jako Nolcanol czyli po nicku w galerii (?)
Ps:2 : fajne prace choć na razie zaglądnąłem tak na chwilkę (walka ze snem za chwile będzie u mnie przegrana mimo wwczesnej godziny :D ).
Dobrej zabawy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 08 sie 2019, 00:38

Cześć Nola : :02S-grinning-face-smiling-eyes: No ja wiem kim ty jesteś jeśli chodzi o simsy :09-winking-face:
Dobrym architektem z wyobraźnią i talentem. Troszkę widziałam Twoich prac :cat_lovely:
A skoro jestes osobą kto pasjonuje sie tą grą tak jak my, więc jest to miejsce jak najbardziej dla Ciebie. Teraz tylko Administracja - ( @Aericia znaczy musi wygpspodarować dla Ciebie kawałek podlogi w dziale budowalnym . Podaj może jej jak byś chciała nazwać ten swoj kacik tutaj.
Jest tu i miejsce na historyjki i w sumie to jest podobne do EA forum, tylko .. no.. jakby to powiedzieć .. atmosfera jest tu bardziej na luzie :cat_mwaha:
Myslę ze bedziesz bardzo dobrze pasować do nas i szybko zapomnisz , ze jesteś "nowa" . podejrzewam ze bardzo szybko :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 08 sie 2019, 00:51

Cześć, Nola!

Super że się odważyłaś ale Eli nie słuchaj bo tu zuo, Diabeł i brzydkie mody panują! :D Żartuję!
To tylko znaczy, że czuj się swobodnie i pisz o czym chcesz. Podaj mi na priwa nazwę działu a się w magiczny sposób podforum wytworzy jak złoto. Wklejaj tam swoje prace, chwal się i od czasu do czasu posłodź innym (ale nie za mocno, bo w piórka oblezą!). :D

A co do "wkupowania się"... Ja się przywlokłam z innych gier jakoś w połowie 2017 roku i już zostałam z Simomaniakami, przyjęli jak swoją i hodują u siebie. Także ten, witam raz jeszcze i buszuj tu do woli!

Zrewanżuję się i napisze, że podobno na Chrzcie św dali mi Kasia (jak ktoś tak do mnie napisze to padnę trupem ze zdziwienia chyba!) i ten chrzest był jakoś w stanie wojennym. Podobno po ulicach jeździły czołgi ale to chyba plotka, bo to nie były czołgi tylko mój wózek. :>
Obrazek

Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Post autor: nolca » czwartek 08 sie 2019, 09:47

@SimDels i @kreatora dziękuję za słowa otuchy :10-smiling-face-smiling-eyes: Tak, w galerii jestem jako nolcanol, a u Ciebie @SimDels brałam udział na tamtym forum w dwóch wyzwaniach z fabryką i kamienicą :09-winking-face:
@Aericia Ty się sama tu przywlokłaś, a ja się przywlokłam przez Ciebie :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes: Dam znać jak wymyślę jakieś nazwy kącików :09-winking-face:

I jeszcze raz dzięki za miłe słowa :10-smiling-face-smiling-eyes:
Obrazek
Instagram Galeria

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 08 sie 2019, 17:47

Witam Cię serdecznie Nola :20-hugging-face: Nasze forum jest otwarte dla wszystkich, nie tylko simomaniaków :09-winking-face:. Graj, buduj,fotografuj, twórz i co tylko jeszcze lubisz. Dziel się z nami swoimi pasjami i baw się najlepiej jak potrafisz :hearts/growing-heart:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 08 sie 2019, 23:57

Witam radośnie :01-grinning-face: . To wspaniale, że nasze forum się rozrasta, że trafiają tu wspaniali, kreatywni twórcy. Baw się dobrze . Moc serdeczności :cat_bye:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 09 sie 2019, 17:38

Hejka Nola :01-grinning-face:
Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej rodzinki simomaniaków. Życzę miłej zabawy na forum. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 09 sie 2019, 18:11

Witaj Nola. O la la ... Aż podskoczyłam z radości, że forum nam rośnie i pączkuje... :) I pewnie Tokusy też podskoczą z radości, że im przybył miłośnik koreańskich dram! Tokusy to jedna osoba, ale tak ona ma, że podwójnie lubi...
Ja nie napiszę Nolu ile mam lat, ale mój wózek to na pewno wyprodukowano we Lwowie, kiedy jeszcze polski był :) Więc Aeri mnie nie przebije :P

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 10 sie 2019, 08:19

Serdecznie witam nowego członka naszej rozrastającej się powoli, ale systematycznie, społeczności. Tak jak Ala nie będę chwalić się wiekiem, bo skoro gram w simsy, to bez względu na wiek metrykalny, nadal jestem dzieckiem.
Na imię mam Bożena, dla przyjaciół i rodziny Bobi. Jestem fanką tej gry od .... zawsze :D , mimo to budowlanką zainteresowałam się dopiero pod wpływem nacisków :lol: ... niedawno.
Tyle o sobie na wstępie. Życzę Ci abyś poczuła się w naszym gronie jak w gronie świetnych przyjaciół, którzy nikomu niczego nie zazdroszczą i zawsze służą pomocą ... czego sama niejednokrotnie doświadczam na każdym kroku. No to pyrsk Nola :a_drink:

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » sobota 10 sie 2019, 20:14

Cześć Nola! Bardzo miło Cię tu mieć z nami :D Miło Cię poznać :)
Na forum panuje bardzo cieplutka atmosfera i łączy nas wspólna pasja - Simsy :) Pozdrawiam serdecznie :D

Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Post autor: nolca » poniedziałek 12 sie 2019, 00:01

Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie i oby nam się układało :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes:
Obrazek
Instagram Galeria

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » piątek 16 sie 2019, 09:13

:12-smiling-face-sunglasses: :71-face-medical-mask: Witaj . Miło mi , ja też jestem tutaj krótko , ale wszyscy są tacy mili więc się nie martw
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 16 sie 2019, 22:36

Kami... Aż się uśmiechnęłam do siebie... Krótko?... Może 10 lat to jest krótko... Ale tyle się właśnie znamy... Z innego forum, w innym" życiu :) Ale większość z nas ma właśnie taki staż (forumowy). Ela, Gabi, Karo... Olivka... Michał, Bożenka...Agusia... I nawet Pablo jest z nami mnóstwo lat...
Przewinęły się przez nasze "forumowe życie" barwne i ciekawe postaci, a czasem zwykli awanturnicy. Niektórych forumowiczów wspominać będziemy długo i z uśmiechem (na przykład Galongera, Aishę, Cytrynqę, Saszenkę - czy w drugą stronę - Martysia :P czy Hhhelenkę... Niektórzy dali się poznać z jak najgorszej strony, inni starali się "dać poznać" - a wyszło jak wyszło... Ale z tego tygla różnych postaci i charakterów wykuła się jak hartowana stal nasza ekipa... Tyle wspomnień nas łączy, tyle zdarzeń, wzruszeń... Rodziły się dzieci, rozpadały związki... A my trwamy... Z naszymi Simami... I myślę, że nawet jeśli Simów i nas nie będzie ( chyba to niemożliwe!)- to odnajdziemy się - w Simowym Niebie :)Wraz z Saszenką, JarkąD, Lulu265 czy Szymonem...
Tak więc Nola - trafiłaś chyba najlepiej, jak mogłaś... Do ekipy simowych dinozaurów - z duszami nastolatków. I życzę Ci dłuugich lat simowania z nami...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”