Hej moi drodzy

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Hej moi drodzy

Post autor: Kamelia » piątek 14 cze 2019, 19:38

Ok napiszę raz jeszcze. Stęskniłam się za Wami i za grą. Ale za grą mniej... Ciężko się uczę, ostatni rok mam już prawie za sobą. W przyszłym semestrze mam tylko pisanie pracy dyplomowej. Co u Was słychać? jak zdrowie ? :02-grinning-face-smiling-eyes:
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 14 cze 2019, 20:06

O rety! Kamelia w końcu spełniłaś obietnicę! Super, że nas odwiedzasz. Czujemy się wyróżnieni :)
Co słychać - popatrz, rozejrzyj się po forum - właśnie budujemy na nowo Wierzbową Zatoczkę pt "Simtopia City"
Przygotowujemy się też na powitanie nowego dodatku, który zapowiada się arcyciekawie - coś na kształt trójkowej rajskiej Wyspy. Temat poruszony jest w dziale nadchodzi wielkimi krokami - ostatnie strony.
Ponadto cisza na forum, bo chyba każdego odrzuca od komputera w te upały :)

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » piątek 14 cze 2019, 20:24

No wiesz co Alu , boski avek. Rozglądam się o forum. A zaraz zerknę na ta Zatoczkę. Az mnie reka świerzbi by cos pobudować bo mam nowe cacuszko. prawdzie wersja pro i gry mogą nie pójśc ale chce spróbować , Może za 2 tygodnie jak oddam 2 ostatnie prace to spróbuję.
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 14 cze 2019, 21:52

Kami teraz te forum to juz prawdziwe stare NASZE forum jak sie tu zjawilaś. :cat_lovely:
Mamy od teraz nawet DWOJE byłych moderatorów EA forum tutaj. Alicje :hearts/heavy-black-heart: i Ciebie :hearts/heavy-black-heart: .
Nie ma takiego drugiego tak fajnego forum w Polsce jak nasze! :cat_boss:
Elita polskich architektów i byli moderatorzy . a przede wszystkim przyjaciele. Nie ma tu zawisci, zlosliwosci ani zadzierania nosa - mały paradise w swiecie tego typu for. Nikt nie jest number one - wszyscy są rowni. Kazdy ma swoja pasje ktora lubi sie dzielić z innymi.
Swiat dziel simowych jest ulotny - pojawiaja sie i szybko zostaja zapomniane - choc po prawdzie niejakiego Victariona nie zapomnę nigdy :cat_mwaha: Kontakt z ludzmi zarazonymi tą samą pasją zostaje - tylko to jest ważne :)

P.S A propos nowego cacka
Jesi bedziesz miala klopoty z gra "info typu gra nie rozpoznaje TEJ karty graficznej - znaczy karty nie ma w bazie kart graficznych EA. albo gra sie nie wlacza cholera wie dlaczego, a wlasciwie dlatego bo nie zostala dodana do wyjatkow w glupim Windows Defenderze - jesli masz ten Win10 - to zglaszaj tu w temacie technicznym i ja szybciutko Ci dam instrukcje krok po kroku jak te karte tam dodac, albo jak gre do wyjatkow w Defenderze tez dodac. Z przykroscia dodam ze Origin wciaz kocha robić kawały i trzeba go umiec poskromic - mam na ta okazje programik gdyby cos sie dzialo XD A jesli uzywasz OneDrive to szybciutko przestan uzywac bo za dlugo nie pograsz
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 14 cze 2019, 22:23

Nic dodać <3 Naprawde super, że jestes Kami!, hejo i dobrej zabawy kiedy tylko chcesz i możesz :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 14 cze 2019, 22:25

Witaj Kami :hearts/heavy-black-heart: Świetnie, że w końcu zawitałaś na to nasze, wcale nie takie małe już forum. Cieszę się bardzo, że świerzbi Cię ręka :09-winking-face: i z tej okazji proponuję Ci działeczkę nr 21. Miałam tam sama coś postawić, ale z wielką przyjemnością zobaczę tam Twoje dzieło, zapraszam Cię zatem gorąco do naszej wspólnej zabawy w przebudowę Zatoczki :hearts/heavy-black-heart: Pozdrawiam serdecznie :10-smiling-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 14 cze 2019, 22:43

Super pomysł Kropko - Kamiś - też miałabyś swój udział w Simtopii. Co ty na to?

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » sobota 15 cze 2019, 21:50

Postaram się Aluniu. Zobaczymy co wyjdzie czy jeszcze jest iskra. No i dzięki Kropko za parcelę. Postarm się nie zepsuć
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 16 cze 2019, 10:17

Witaj na simtopii @Kamelia ,super że w końcu tutaj zajrzałaś. Mam nadzieję że znajdziesz ponownie czas na budowanie swoich rezydencji w grze,jakie zostały na starym forum :)

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » niedziela 16 cze 2019, 18:19

Cześć @Pablo, milo mi cię czytać po tylu latach
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 16 cze 2019, 20:43

O jejku Kami :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Ogromnie się cieszę , że do nas dołączyłaś. Pewnie nie masz teraz zbyt wiele czasu, bo przed tobą obrona pracy i nauka, ale to przeleci szybciutko, a swoje marzenia warto realizować. Mocno trzymam kciuki. :15-raised-fist:
Postarm się nie zepsuć
- rozbawiłaś mnie tym wpisem :03-face-with-tears-of-joy: Nie wierze, by mój Guru budowlany mógł coś zepsuć. :cat_no:

Odnośnie forum, Ela pięknie to ujęła w słowach, ja tak nie potrafię, ale ono jest NASZE, więc czuj się jak u siebie i baw się dobrze. Pozdrawiam :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 17 cze 2019, 07:24

Miło, że dołączyłaś do naszego grona :14-face-throwing-a-kiss: albo jak wolisz do RAJU stworzonego przez przyjaciół, których połączyła wspólna pasja oraz umiłowanie wolności.

Jak widać lata mijają, a prawdziwe sympatie pozostają. Gdyby nie panujące upały przywitałabym się wcześniej, a tak robię to dopiero dzisiaj - wybacz.
Jeśli chodzi o zdrowie to zacytuję słowa piosenki z kabaretu Starszych Panów - " już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle - maj ".

Życzę Ci Kami :hearts/heavy-black-heart: powodzenia w sprostaniu wszystkim wyzwaniom, które sobie postawiłaś oraz tak jak Gabi, trzyma kciuki :15-raised-fist: ... chociaż znając Ciebie wiem, że śpiewająco sobie poradzisz . Jednym słowem witam i miłej zabawy życzę.

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » poniedziałek 17 cze 2019, 22:27

Obu Wam dziewczyny dziękuję za miłe gorące powitanie i życzenia
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » wtorek 25 cze 2019, 18:54

Witam bardzo serdecznie :) Nie mieliśmy okazji poznać się na poprzednim forum, bo pojawiłem się na nim późno i bardzo krótko tam gościłem. Znam jednak Twoją twórczość. Niektóre z parceli gościły w mojej grze. Znam Twoje prace również z .. plagiatów, bowiem w Galerii m.in to Twoje dzieła są najczęściej podkradane przez jej użytkowników. Bardzo mi miło, żę będę mógł na bieżąco śledzić efekty działań tak znakomitego Twórcy :)

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » środa 26 cze 2019, 14:41

Hej @Kamelia! My się jeszcze nie znamy :) Jestem Sarah i miło mi Cię poznać. Z tego, co widzę, to już jesteś forumowym weteranem, więc miło poznać doświadczoną osobę :D Forum rozrasta się coraz bardziej i faktycznie, jest to najlepsze polskie forum :) Pozdrawiam Was wszystkich ;*

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 27 cze 2019, 19:08

Sarah, jakże miło się czyta, że czujesz się "nasza". I jesteś już prawdziwie "nasza" Pozdrówki z upalnego Wrocka!

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » czwartek 27 cze 2019, 19:40

dziękuję za miłe powitanie, Na tym forum troche na pewno spowolnię z twórczością, ale będę Wam dzielnie dopingować
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”