Krewetson wita się z państwem!

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
krewetson1987
Asystent
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 18 lut 2019, 10:36
Lokalizacja: Gdańsk

Krewetson wita się z państwem!

Post autor: krewetson1987 » poniedziałek 18 lut 2019, 10:55

Witam wszystkich!

Właśnie zarejestrowałem się na tym forum - wcześniej wstawiałem swoją historię na innej stronie, ale nie ukrywam, ta wygląda zdecydowanie przyjaźniej :) Coś o sobie? Mam już 31 lat, mimo to w Simsy gram od niedawna, a że zawsze lubiłem pisać, postanowiłem relacjonować rozgrywkę na bieżąco. Możecie zatem spodziewać się klasycznych simowych dram i pełnej kuriozalnych zwrotów akcji telenoweli w odcinkach :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 18 lut 2019, 13:34

Cześć! :)
Odblokowałam Ci dostęp do pisania na całym forum. Niestety, czasem rejestrują się boty z Francji czy tam z Rosji i próbują coś pisać (na szczęście są uprzejme ale zawsze to boty...).
Bardzo fajnie źe jesteś, Twoją historyjkę czytałam sobie na starym forum i bardzo mi się podoba! Niezmiernie mi miło, źe chcesz ją zaprezentować i tutaj. Można przecież pisać tu i tam. :)
Jak chcesz nazwać swój dział twórczości literackiej?
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 18 lut 2019, 15:07

Witaj Krewet :) Bardzo mi miło, że zasiliłeś nasze skromne szeregi :) Będę zaglądać i pilnie czytać, bo bardzo lubię simowe historyjki :)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 18 lut 2019, 16:51

Hej Krewetson :20-hugging-face:, czy jak wolisz Kreweta :D. Fajne że się u nas meldujesz i że będziesz prezentował swoje simowe historie. Dramy są tu bardzo mile widziane, w każdej ilości. Ja również, tak jak Ari, zajrzałam niedawno na tamto forum i z przyjemności oblukałam Twoją historię, tj. możne nie tyle Twoją, co niejakiej RIP Beaty Krewety :cat_ghost: ...
A więc, dobrej zabawy i mnóstwa inspiracji :cat_bye:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » poniedziałek 18 lut 2019, 16:57

Uszanowanko!
Kręcisz dramy i piszesz simowe scenariusze telenowieli? Can't wait! :D Dobrze wiedzieć - trzeba tam postalkować :>
Baw się więc dobrze i pisz śmiało :>

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 18 lut 2019, 20:38

Hejka! Tez jestem tajnym czytelnikiem opowiesci o Beacie i jej potomkach i cieszę sie ze Ari sciągnęła Cie do nas :)
Za dobry jestes zeby sie produkować w tamtym towarzystwie.
Niebezpiecznie podnosisz im poziom :a_rolling: i przez Ciebie reszta moze popaść w kompleksy. Jak wszedzie tam tez tylko miernota jest promowana i zyskuje poklask.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 19 lut 2019, 09:14

Hejo Krewetu :) Mega niespodzianka ,baw się superowo i dziel swoimi dramami tudzież czymkolwiek chcesz (najlepiej bez opamiętania) :) Dobrej zabawy i czekam na więcej story o Krewetsons family ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 28 lut 2019, 12:24

Przepraszam, że z pewnym opóźnieniem witam nowego członka naszego forum.
Zaintrygowana Twoim wpisem, pozwoliłam sobie nie czekać na kolejne odcinki, i w całości przeczytałam na dawnym forum wszystko to, co do tej pory tam zamieściłeś.
Życzę Ci dobrej zabawy, wielu nowych pomysłów ... a sobie przyjemności z czytania nowych telenoweli w odcinkach :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”