Co to za miejsce i czemu jest tu tak fajnie?

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 20 lis 2018, 08:42
Origin ID: _turtlesflowers

Co to za miejsce i czemu jest tu tak fajnie?

Post autor: _wengiel » wtorek 20 lis 2018, 15:41

Cześć wszystkim!

Choć dopiero niedawno zacząłem się udzielać w towarzystwie Simomaniaków, w same Simsy gram od bardzo dawna, zacząwszy jeszcze zanim TS2 miała swoją premierę. Jakoś w zeszłym tygodniu zarejestrowałem się na forum oficjalnym, gdzie ptaszki mi wyćwierkały że istnieje inne forum. Pomyślałem, że fajnie będzie poszerzyć grono znajomych o podobnych upodobaniach i oto jestem.

Niektórzy z Was zastanawiają się, kim jestem? Na imię mam Paweł, mam dwadzieścia-parę lat i pomieszkuję obecnie za granicą, gdzie uczę się i pracuję. Gdy nie gram w Simsy, grywam w inne gry, na komputerze i niekoniecznie (Dungeons & Dragons, ktokolwiek?). Poza tym lubię eksperymenty kulinarne, pocenie się na siłowni, spacery i dalsze podróże. Liczę na to, że będę się świetnie bawił wymieniając się domkami i historyjkami, może nawet nauczę się stawiać fajne domki.

Miło mi Was poznać!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 20 lis 2018, 15:58

Hejka :)

Miło że do nas dołączyłeś! Od razu dodam, że simowych miejsc jest sporo i warto zaglądać co jakiś czas wszędzie, bo wiedzy i znajomych nigdy za mało! :)

Mamy tu takie kameralne miejsce do prezentowania prac i wymieniania się doświadczeniami z gry. Różnie idzie, ale najważniejsze, że mamy kontakt i swój kącik. Jeżeli zechcesz pochwalić się domkami, Simami czy napisać historyjkę, udostępnimy Ci własny, prywatny dział do rozporządzania.

Zrewanżuję się i napiszę, że mam 37 lat, w Simy gram w sumie od kilku lat tak na poważnie (epizodów wcześniejszych, z czasów chćby jedynki, tak naprawdę nie liczę), zaczynałam od Dwójki a potem przeszłam do Czwórki i tak zostało. Oprócz tego grałam w wiele innych gier, z czego najmocniej wspominam uzależniające MMORPG takie jak Ragnarok Online i WoW. W Simsach także głownie gram, czasem coś buduję dla moich Simów ale raczej na własne potrzeby i tymi dziwadłami, które wyglądają jak szalony plan pijanego architekta, raczej się nie chwałę. Lubię za to aspekt "społeczny" i "romansowy" gry. Pisuję historyjki, choć na razie mam przerwę twórczą, częściowo spowodowaną problemami sprzętowymi i utratą starych save'ów i screenów.

Raz jeszcze witam serdecznie i zachęcam do pisania. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 20 lis 2018, 18:24

Cześć i czołem!

Miło mi Cię powitać na naszym forum :D Jam jest Marvicz, głownie chodzę i podglądam co robią bardziej uzdolnieni ode mnie pisarze, fotografowie i budowniczowie simowi ;)
Gram w Simsy od premiery jedynki, przy czym jednak wole inne gierki (ostatnio głównie Hots, dawniej Dota 2, WoW, Heroesy III czy też wymieniony przez Ukyo Ragnarok).

Rozgość się i baw się dobrze! :D

Pozdrowienia :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 20 lis 2018, 21:52

Hejo! Fajnie ,że tu jestes i mam nadzieję, że będziesz przyjemnie spędzać czas w naszej (nie tylko simowej*) społeczności. Wiadomo, że chyba niemal każdy lubi dzielić się swoją zabawą w takiej czy innej grze więc mam nadzieję, że pokażesz to co tworzysz lub poprostu lubisz w Simsach. Sam jestem amatorem głównie budowlanki simowej, zwłaszcza samego budowania (bo meblowanie to tak trochę z racji, że nie wypada udostępniać pustych chałup innym graczom :D ). Lubię architekturę więc ta gra (konkretniej Sims2) spadła mi kiedyś z nieba a raczej z półki sklepowej jako coś zupełnie mi nie znanego ,przyciągając opisem o budowaniu domu. Czasem tworze też ludziki i historyjki najchętniej w formie komiksu (tą grę można wykorzystać ciekawie do innych celów niż tylko standardowe granie ludzikami czego ja praktycznie w sumie prawie nie robię, podziwiając jedynie bardziej cierpliwych w temacie graczy niż ja).
*Apropos innych gier, możesz spokojnie podzielić się także rozgrywką, ciekawymi screenami czy dziełami tworzonymi w innych grach w temacie o tym ,który tu znajdziesz lub zakładając własny w innym dziale bo fajnie jest się dzielić nie tylko zamiłowaniem do simsów. W moim przypadku drugie growe uzależnienie to Trainz czyli symulator nie tyle samej kolei co poprostu łatwego tworzenia rozległych światów, miast itd. przy odrobinie wyobraźni opartych nie tylko na transporcie kolejowym. Trzecia sympatia to tzw RCT3 i gry podobne czyli poprostu uwielbiam ta wąską półkę z grami w których przedewszystkim można pobudować, potworzyć (i popotworzyć) :) Wiosen mam trzydzieścikilka a poza graniem lubię focenie wszystkiego co się da więc i łazęgowanie gdziekolwiek się da. Baw się tak jak lubisz i dziel tym jak spędzasz czas w simowym lub także innych growych światach :) Dobrej zabawy!
Ostatnio zmieniony piątek 23 lis 2018, 12:33 przez SimDels, łącznie zmieniany 2 razy.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 20 lis 2018, 08:42
Origin ID: _turtlesflowers

Post autor: _wengiel » wtorek 20 lis 2018, 23:54

Dzięki Wam wszystkim za ciepłe powitanie! Jestem teraz przekonany, że miło tu spędzę swój czas. :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 21 lis 2018, 14:01

Witam serdecznie nowego członka naszej społeczności i życzę abyś miło oraz owocnie spędził tu czas.

W rewanżu kilka słów o sobie. Na imię mam Bożena, dla przyjaciół: Bobi, Bobuś lub Bobinka. W simy gram od niepamiętnych czasów :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes: , praktycznie od pierwszej edycji. Z innych gier swego czasu pasjonowały mnie przygodówki jak np.Syberia.
Wiekowo plasuję się w strefie ... stanów średnich :09-winking-face:
Poza tym jestem zapaloną czytelniczką i kinomanką. Lubię dobre komedie (nie koniecznie romantyczne :) ) oraz filmy psychologiczne. Ostatnimi czasy wkręciłam się także w telewizyjne programy muzyczne takie jak: The Voice of Poland czy Twoja twarz brzmi znajomo.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 21 lis 2018, 16:13

Cześć, witaj :20-hugging-face:.
Fajnie że tu trafiłeś i jeszcze fajniej gdy zostaniesz z nami na dłużej :19-slightly-smiling-face:. Prezentuj nam swoje prace, oglądaj nasze, a tak w ogóle, to baw się tak dobrze, jak tylko możesz. Mamy sporo kącików i pewnie znajdziesz coś dla siebie.
W Simsy gram od dwójki, ale i tak zaczęłam zdecydowanie później, niż reszta naszego szacownego grona. W czwóreczce najbardziej kocham budować i projektować wnętrza, jednak ostatnio zresztą mam sporą "zapaść" i cierpię na brak weny "tfurczej". Mam cichą nadzieję, że to minie i dawny zapał do budowlanki powróci :27-face-rolling-eyes:. Jak na razie wciągnęło mnie granie najnowszym dodatkiem i robienie kariery mocno artystycznej :21-grinning-face-star-eyes:.

Miłych wrażeń i dobrej zabawy zażyczam :19-slightly-smiling-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 lis 2018, 00:04

OO, witaj Karbo :) Jakoś tak fajniej się robi, gdy ktoś nowy przychodzi. Lecimy się witać, a przy okazji wrzucamy coś o sobie. I zawsze coś można nowego się dowiedzieć, nie tylko o witanym!
Moja historia simowa sięga epoki węgla haha :) Albo i jescy dalij. Ja sama to z epoki kamienia łupanego, jeśli idzie o wiek. I upodobania jeśli idzie o Simsy mam też nieco staroświeckie - epoka wiktoriańska, wiek wynalazków i kolei parowej. Bohema zwana też art deco. I wszystko, co się tyczy Herculesa Poirot, na którego punkcie jestem zbzikowana.
A gdy nie czytam, nie piszę na forum, nie gram w Simsy, to troszkę maluję. Słowem - bawię się doskonale.
Czego i tobie życzę :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 24 lis 2018, 00:59

Diabliczka serdecznie wita nową duszyczkę na forum. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Wiekiem się nie będę chwalić, bo przecież wiadomo, że Diablice są długowieczne, a w simsy pogrywają sobie już od jedyneczki. Drugą ulubioną gierką jest Wiedźmin, też od jedyneczki. :01-grinning-face:
W realu życzę Ci smacznych wypieków, efektywnego wyciskania potów i ciekawych podróży, natomiast tutaj świetnej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”