Witam :)

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Arzu
Roznosiciel kawy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2021, 19:14

Witam :)

Post autor: Arzu » wtorek 07 wrz 2021, 19:42

Witam miłośników gier The Sims. Od wielu wielu lat gram tylko w The Sims 2. W tej chwili zarejestrowałam się tu żeby na bierząco pytać się jeśli będę miała jakiś problem typu kotlety utkneły w kuchence, Sim nie może ich wyjąć tylko cały czas gotuje i wkłada do piekarnika. Kuchnia jest brudna, są muchy. Jest jakiś sposób na to? Ja zawsze albo odstawiałam taką kuchnię na brzeg parceli, albo wyprowadzałam się. Nie chcę teraz się wyprowadzać. Zna ktoś jakiś sposób?
Czytałam wpisy o grze, podobają mi się. dziękuję za ciekawe teksty :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 08 wrz 2021, 03:54

Witamy :)
W sims 2 to chyba niewiele osób tu gra - ja nie grałam nigdy ale moze ktos tu pamieta jak walczyć z piekarnikiem w Dwójce. W czworce to łatwo bo sie idzie na Origin i kika Napraw gre i Origin sam naprawia spieprzooną opcje. Ale EA juz nie wspiera dwójki zupełnie wiec chyba nawet nie ma tej gry w bibliotece na koncie a nawet jesli jest to pewnie nie ma tej opcji,
No coz moze wszyscy sie spotkamy w nowej grze Paralives jak wreszcie ona wyjdzie, Bo to ma byc cos w rodzaju ulepszonej dwojki - EA juz jest przepłoszona :D
Mozesz też tu wstawiac zdjecia ze swojej gry i pisać wszedzie :) Czuj sie jak u siebie :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 08 wrz 2021, 09:38

Hejo :) Pamiętam długie godziny spędzane na tworzeniu własneg otoczenia w Sims2 i chętnie zobaczyłbym Twoją rozgrywkę lub to co tworzysz w grze jesli poza pytaniami dot problemów z gra masz ochote podzielić się także swoja zabawą w grze.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 08 wrz 2021, 14:29

Witaj @Arzu Ogromnie się cieszę widząc nowych simomaniaków na naszym forum. Rany, kocham dwójeczkę (ale trochę mniej niż trójeczkę), i mam cały komplet płytek (prócz jednej).
Co do twoich problemów... Do dwójki był taki mod - nazywał się Insimenator... Wiem, nazwa trochę się kojarzy źle :P ). Ale on ma opcję resetowania parceli lub samego Sima. Co on w ogóle może i jak go zainstalować - masz tutaj



Tu na Mod The Sims

https://modthesims.info/wiki.php?title=InSimenator
Ostatnio zmieniony czwartek 09 wrz 2021, 12:10 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » środa 08 wrz 2021, 20:15

Hej @Arzu :cat_bye:
Ja akurat gram tylko w czwóreczkę więc niestety nie pomogę :cat_sad:
Jednakże miło żeś zawitała tutaj! Czuj się jak u siebie :a_drink:

Arzu
Roznosiciel kawy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2021, 19:14

Post autor: Arzu » czwartek 09 wrz 2021, 16:39

@SimDels Chciałabym pokazać niestety nie mogę otworzyć pliku ze zdjęciami. Wiesz może jak to zrobić?

Arzu
Roznosiciel kawy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2021, 19:14

Post autor: Arzu » czwartek 09 wrz 2021, 16:41

@SimsoweAnime dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam :a_smile:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”