Przywitanie :)

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Moniamay72

Przywitanie :)

Post autor: Moniamay72 » sobota 14 sie 2021, 21:04

Witam serdecznie wszystkich! Mam na imię Monika. Bardzo miło mi poznać wszystkich. Czasami borykam się z problemami w grze i będę niesamowicie wdzięczna za wszelką pomoc! :hearts/sparkling-heart:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 14 sie 2021, 21:43

Cześć i czołem! Zapraszamy zatem do działów z problemami technicznymi i inszymi technikaliami :D Na pewno ktoś postara się pomóc w razie możliwości :D
A poza tym to przede wszystkim zapraszam do publikowania swoich prac, fotek z gier i w ogóle rozgość się! :)
Raz jeszcze witam w naszych skromnych progach i życzę mile spędzonego czasu w naszym gronie <3

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 16 sie 2021, 09:44

Witaj Moniczko - mamy nadzieję, że zabawisz z nami na dłużej! Z tymi problemami z grą to chyba lekka przesada - znam cię z forów - głównie z DOT.ki, a także z pięknych prac na TSR - jesteś długoletnią, zaprawioną w "bojach" simowiczką, i myślę, że to ty wiele mogłabyś na temat tej gry nam powiedzieć (i podpowiedzieć).
Nasze forum skupia graczy o różnorakim spektrum zainteresowań i w różnym wieku :) Mam nadzieję, że się tu odnajdziesz :)
Ostatnio zmieniony piątek 27 sie 2021, 13:02 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 17 sie 2021, 00:12

@Moniamay72
Ciesze sie ze dotarlas tutaj Moniu :hearts/heavy-black-heart:
Tam na dole jest czat wiec gdyby cos to pisz o pomoc tam.
Czy gra sie naprawila?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 18 sie 2021, 00:26

Hejo :) Baw sie dobrze,pytaj w razie problemów. Ciekaw jestem jak lubisz grać czy bardziej budując czy może bardziej rozgrywając życie simów.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 20 sie 2021, 21:18

Cześć Moniu, bardzo się cieszę, że Cię tu widzę. :hearts/heavy-black-heart:
Jeżeli będziemy w stanie pomóc, to na pewno pomożemy.
Pozdrawiam serdecznie - Gabi :14-face-throwing-a-kiss:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”