Witajcie Kochani!

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Endorfina ProGamer
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 17 gru 2020, 11:08
Origin ID: Rudax9

Witajcie Kochani!

Post autor: Endorfina ProGamer » czwartek 17 gru 2020, 11:19

Bardzo się cieszę, że mogę oficjalnie dołączyć do waszej społeczności. :) Pasjonuję się grami komputerowymi już niespełna z 20lat, zawsze mnie pasjonowały i nigdy nie były zabijaczem czasu i z czasem, zrozumiałam to, że uwielbiam dzielić się tym z innymi, uświadamiać - że granie może być czymś więcej. W sims1 za bardzo nie grałam, najwięcej czasu poświęciłam sims2, nieco musnęłam sims3 a teraz... Uczę się Sims4 - moje poczynania z tym nagrywam na YT - właśnie tak najlepiej się dzielić swoją pasją gier - sama też lubię oglądać Gameplaye i Streamy, najlepiej w kameralnym gronie, gdzie można mieć jakiś kontakt z osobą grającą. To jest super! Grałam również w różne MMORPG, gram również a Minecraft'a i uświadomiłam sobie, że są w życiu gry, do których zawsze się wraca...Jedną z tych gier jest seria simsów :hearts/heart-with-arrow: Mam nadzieję, że poznamy się bliżej przez forum i dam wam chętnie szanse na poznanie mnie lepiej przez moją pracę na YT! Tu jest pod tym linkiem moje pierwsze zetknięcie z TheSims4 -> <- jak dla mnie... Kompletny kabaret! W końcu... Kto używa samouczka? A co dopiero na filmiku? Tylko ja! Haha! :a_laugh2: Pozdrawiam cieplutko i czekam na wasze odpowiedzi na moje powitanko! :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark: :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 18 gru 2020, 09:46

Czesc i czolem! :D
Mam nadzieję, ze bedziesz sie dobrze bawic w naszym gronie :D
Co do gier, do ktorych ciagle sie wraca, to ja tak mam akurat z WoWem :P A przynajmniej mialam (ostatnio faktycznie nie mam weny na granie w ogole). A z ciekawosci - jakie mmorpg masz "ograne"? :D
Filmik obejrze jak wroce z robo, a tymczasem raz jeszcze witam Cię serdecznie, rozgosc sie i coz, milej zabawy! :)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » piątek 18 gru 2020, 10:33

Hej hej! Miło mi Cię poznać :cat_bye:
Osobiście grałam tylko w czwórkę z simsów i totalnie mnie wciągnęła od początku. Coś próbowałam w trójeczkę grać ale tylko u znajomych i jakoś tak wolę czwórkę jednak (pewnie dlatego, że od niej zaczynałam i ciężko było się przestawić). Zaczęłam oglądać trochę Twój filmik i gdy usłyszałam głos od razu skojarzył mi się z Zuzanną Borucką (kiedyś Banshee - nie wiem czy dobrze napisałam :22-thinking-face: ) też youtuberką, kiedyś nagrywała simsy teraz poszła we vlogi (nie wiem czy kojarzysz).
Życzę udanej zabawy na forum! :cat_boss:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 18 gru 2020, 19:13

Cześć, chętnie zobaczę twój filmik, choć sama nie za często oglądam gameplaye z Simsów. :) Załóż sobie temacik w dziale Filmów bo tu linki trudno skomentować. :) Życzę powodzenia w prowadzeniu kanałów i dobrej zabawy w Simsach.
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 19 gru 2020, 01:42

Super Cię poznać ,fajnie, że tworzysz na YT i jak tylko będę mieć dostęp do kompa to chętnie obejrzę sobie z dźwiękiem ten i inne filmy. Faktycznie dobry pomysł z tym byś stworzyła tu sobie na forum własny temat z video (i inne jeśli masz ochotę podzielić się też graniem w inny sposób, spróbować sił z komiksem czy podzielić się np screenami z innych gier; taki temat też tu znajdziesz i na luzie założysz np temat o innej grze także, jak będę przy kompie podam jakieś linki bo fakt, że trochę się tematów uzbierało na simtopii od czasu założenia forum). Ps fajna ksywa :) Baw się dobrze !
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 30 gru 2020, 23:06

No więc Kasiu w razie jakbyś chciała się z nami podzielić rozgrywką z innych gier to możesz albo szkrabnąć coś w temacie ogólnym o innych grach albo dodać własny temat o takiej lub innej grze w tym dziale
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 02 sty 2021, 22:06

Hej, witam serdecznie :)
Dobrej zabawy na forum. :01-grinning-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”