Drugie przywitanie i kilka słów ode mnie

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Drugie przywitanie i kilka słów ode mnie

Post autor: SimsoweAnime » niedziela 13 gru 2020, 11:51

Na wstępie pragnę Was wszystkich powitać ponownie! :cat_bye:
Co niektórzy mogą mnie pamiętać (mam nadzieję, że pamiętają) a dla nowych przywitam się od początku..
Mam na imię Kasia i aktualnie jestem w klasie maturalnej.. W tych czasach to tragedia Wam powiem. E - nauczanie wcale nie uczy :cat_ooo:
Dlaczego mnie nie było? Sprawdzałam, ostatnia aktywność w 2018r. i nagle powracam. Kilka spraw miałam, które wciąż nie do końca są wyjaśnione, ale wiecie co? Bardzo tęskniłam za forum i już wcześniej chciałam tu przyjść ale zapomniałam niestety nazwy i dziś je znalazłam!
Widzę dużo się zmieniło i bardzo mnie to cieszy, bo widać, że forum idzie ku lepszemu. Mam nadzieję, że szybko się tu odnajdę, bo przyznam szczerze, że trochę się gubię. Tym razem już nie zamierzam was opuszczać! Wciąż mam dużo pracy (zajęć, nauki, w końcu matura tuż za rogiem!) ale będę starała się tu pojawiać systematycznie :cat_angel:
Jeszcze raz witam moich simsowych przyjaciół! Buźki :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 13 gru 2020, 16:42

Kasiu - witaj ponownie. Mam nadzieję, że będziesz się z nami bawić wspólnie, choć no.. wiesz... Klasa maturalna to poważna sprawa. Mam nadzieję, że jedno z drugim da się pogodzić :) Tzn zabawę z nauką w klasie maturalnej :)

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » niedziela 13 gru 2020, 17:12

Witaj ,nie znamy się,jestem tu nowa.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 13 gru 2020, 21:42

Cześć i czołem~! Jak widać wytrwałość popłaca, bo może i zgubiłaś adres forum, ale najwazniejsze, że poszukiwania zakończyły się sukcesem i jesteś tu znów z nami! :D Zatem dodaj adres do zakładek i rozsiadaj się! :D
Co do e-lekcji to słyszałam rozmaite legendy, ale trzeba być dobrej myśli i po prostu samemu nadrabiać co się da (chociaż np. nadrabianie przedmiotów ścisłych wydaje mi się kosmosem :/). Ech, trzeba przetrwać i trzymam kciuki żeby było dobrze :)
Tak czy inaczej baw się dobrze i czym chata bogata! Na pewno się szybko połapiesz co i jak działa na forum, jeśli wyrazisz życzenie to założymy Ci podforum na prace (czy to na historyjki czy to na domki). Tutaj z kolei jest miejsce, w którym mozesz założyć temat dotyczący swoich simów :D
Powodzenia i dobrej zabawy! Fajnie, ze udało Ci się do nas dotrzeć :)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » niedziela 13 gru 2020, 22:11

Kochana @Alibali oczywiście, że połączę! Teraz trochę mniej lekcji ale za to więcej nauki.. Dam radę! W końcu trzeba sobie czasem pozwolić na odrobinę zabawy! :cat_boss:
@Bożena witaj moja droga, bardzo miło mi Cię poznać! :hearts/heavy-black-heart:
Droga @Marvi bardzo się cieszę, że w końcu tu dotarłam.. Może to cud przedświąteczny! :D Na razie próbuję się połapać co gdzie jest i myślę, że pooglądam pracę innych! W końcu jest tyle kreatywnych simsomaniaków a mnie ostatnio coś brakuję pomysłu na ciekawą rozgrywkę :? Zobaczę co tam ciekawego jest :78-smiling-face-halo:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 14 gru 2020, 01:49

Hej, Animko! Super że jesteś na naszym leniwym forum. :) Leniwym, bo sobie tak płynie powoli...
Pomysły na rozgrywkę zawsze się pojawią - może odtwórz jakichś bohaterów z książki albo z filmu (zrób w Simach Łęcką, zrób jej Zbrodnię i karę a na końcu odpraw Dziady :D).
Trzymam kciuki za naukę (przykro mi ze dopadło Cię zdalne nauczanie, masz namiastkę studiów zaocznych) i za maturę. Jeszcze trochę wysiłku i będziesz się cieszyć sukcesem. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 14 gru 2020, 11:50

Fajnie cie znów widzieć :) Baw sie dobrze no i czymam kciuki za naukowo-pracowe ale i rozrywkowo-simowe plany.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 14 gru 2020, 12:19

@Aericia że też o tym nie pomyślałam! Super pomysł! Połącze ich wszystkich historie w jedną całość :12-smiling-face-sunglasses:
@SimDels bardzo dziękuję! :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 14 gru 2020, 19:01

Witam Cię ponownie Kasiu i zapraszam w chwilach wolnych od E-edukacji do wspólnej zabawy w różnych kącikach naszego forum :) .
Wierzę, że nie tylko z maturą poradzisz sobie śpiewająco, ale również szybko ponownie odnajdziesz się tutaj. Pozdrawiam serdecznie :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » poniedziałek 14 gru 2020, 19:12

Witam serdecznie :hearts/green-heart: Na tym forum goszczę dopiero od kwietnia tego roku, więc nie miałyśmy okazji się poznać, ale przecież to nic straconego. Dobrze, że zdecydowałaś się powrócić do Simtopii. Im więcej nas, tym raźniej.
Baw się dobrze :)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 14 gru 2020, 23:51

@bobas52 ojj tak śpiewająco nie wiem czy dam radę ale na pewno się postaram! :02S-grinning-face-smiling-eyes:
@Kirka bardzo miło mi Cię poznać! :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 02 sty 2021, 22:08

Witaj ponownie Kasiu, miło Cię znowu widzieć na forum. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 04 sty 2021, 23:36

@Ktosik dziękuję bardzo :hearts/kiss-mark:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”