Fotki robione przez sima zapisuja się do galerii jako zawartość zmodyfikowana!!

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Fotki robione przez sima zapisuja się do galerii jako zawartość zmodyfikowana!!

Post autor: olivkasims » piątek 09 sie 2019, 10:30

Mam pytanie czy ktoś zna sposób (jeśli taki istnieje ) żeby fotki zrobione przez sima i postawione na komodzie na przykład zapisywały parcelę do galerii prawidłowo a nie oznaczoną kluczem francuskim , czyli że zawiera zawartość zmodyfikowaną .
Bez tytułudgrgr.jpg
Bez tytułudgrgrrrnmr.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 09 sie 2019, 17:30

Już kilka razy wysyłałam parcelę z takimi zdjęciami i kluczyka nie miałam. Jeszcze nie robiłam tego na Sulani, więc szybciutko sprawdziłam w grze. Moja simka zrobiła zdjęcia aparatem z podstawki "Kryształowe..coś tam", później robiła nowym wyspowym aparatem "Sokole oko". Obojętnie czy zdjęcia były robione na własnej parceli, czy poza nią, w ramkach czy bez ramek, wszystko było OK. Zapis do galerii nie miał kluczyka.
zdjecia w grze.jpg
Przykro mi Alinko, ale nie wiem co jest powodem zapisu z kluczykiem, może masz jakiś bug w grze.
Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 09 sie 2019, 18:03

Alinko wyjmij na wszelki wypadek folder mods jeśli takowy posiadasz, a także postaw dom na działce, na której nigdy nie stał dom pobrany z galerii lub z netu, lub taki, w którym kiedyś użyłaś cc. Może to pomoże.

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » piątek 09 sie 2019, 18:47

Nie wiem co pomogło , naprawiłam grę tak na wszelki wypadek i zaczęłam całkiem nową ,która stworzyła nowy TheSims4 i jest dobrze fotki mogę robić a domek zapisuje się bez kluczyka . Alu nie mam CC ,miałam tylko skiny Cmara ale one nie psują chyba gry :27-face-rolling-eyes: no i mod na cenzurę , więc nie wiem co pomogło . Ale na zupełnie czystej grze wszystko działa prawidłowo :01-grinning-face:
Dziękuję pięknie za pomoc :hearts/green-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”