Nasze ulubione postaci (własne i cudze)

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Nasze ulubione postaci (własne i cudze)

Post autor: SimDels » środa 07 gru 2022, 18:27

@Kat Bardzo fajny ludzik i jak na możliwości trójkowe to (po luknięciu także na inną fotę Twojego autorstwa w innym temacie) Twoje ludziki są całkiem zróżnicowane. Moje -miałem zawsze takie wrażenie_wyglądały wszystkie jak ten sam z inna fryzurą jeśli chodzi o facetów choć z dziewczętami w sumie podobnie :D
Wampirze korzenie... pewnie potrafi zaskoczyć w grze. Bardzo fajny ludzik, jeśli masz go gdzieś udostepnionego to może sobie pobiorę bo planuje znów pobawić się chwilę Trójką.
@Alibali Fantastyczne dziewczę, kojarzy mi się jeszcze z kimś znanym ale jak załapię to dopowiem (bo delsowa skleroza do twarzy temu nie służy). Kotek to przesympatyczne dopełnienie na tych fotkach :) Grasz faktycznie z kociachem? Ja lubię simowe zwierzaki tylko wiadomo, zabierają trochę czasu w zabawie więc rzadko je mam.
Usmiałem się ostatnio kiedy w trakcie biegania z piesem mój ludzik nagle przystanął, ubrał sam z siebie cieplejsza kurteczkę i pobiegł dalej (bez psa) :D

A'propos ludzik nie nowy, powstał trochę dla beki (ma cechę niezrównoważony) i dla poprzednio budowanego miasta Simberk ale polubiłem go tak jak mój "awatar" więc i tu coś ze sporadycznych chwil kiedy pozwalam mu "pożyć" w grze (ostatnio testuje nim budynki więc nieboraczek ożywa częściej ale chyba go zmienię na innego testera bo -pewnie przez cechę "niezrównoważony" często wpada mi w jakieś dziwne stany i trzeba dwukrotnie przypominać mu wtedy co miał zrobić :25-expressionless-face: Cechą fajną jest to, że zazwyczaj za szybko mi nie pada z przegrzania lub z innych powodów (jest prawie tak "niezniszczalny" jak simowy Delsu) więc gdyby nie strzelał fochów i nie miał napadów lękowych to byłby testerem idealnym choć z drugiej strony, te napady itp. sprawiają, że przynajmniej paszcza się śmieje jak się mu da trochę pobrykać w grze.

Nazywa się Bottoni Botozgry i pod takąż nazwą istnieje tez w galerii.
Załączniki
29.11.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kat
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: sobota 11 cze 2022, 00:36
Lokalizacja: okolice Szczecina

Post autor: Kat » czwartek 08 gru 2022, 15:11

@SimDels Dzięki, chociaż częściej spotykam się ze stwierdzeniem, że moi simowie są nijacy lub przeciętni i wielu nie podoba się skin. Nie mam zbytnio kontroli nad tym, jak oni wyglądają, bo oni rodzą się w grze i po prostu są mieszanką genów swoich rodziców. Akceptuję ich takimi jakimi są. Twój sim jest takim jakby królikiem doświadczalnym, co potwierdza jego nazwisko heh. Musi być z tego dumnym, choć nie zazdroszczę takiej roli :cat_XD:

Teraz taki fajny projekcik. Dzięki pewnemu programowi można zamienić sima lub dowolną postać z gry w postać mniej lub bardziej podobną do prawdziwego człowieka.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 08 gru 2022, 16:43

Niezły efekt! Zdradzisz co to za programik?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kat
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: sobota 11 cze 2022, 00:36
Lokalizacja: okolice Szczecina

Post autor: Kat » czwartek 08 gru 2022, 21:03

Tu filmik z instrukcją i linkiem do środowiska wykonawczego

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 20 sty 2023, 15:47

@Kat ale nie widziałam tam poruszających się postaci - czyli ten program służy li tylko do przeróbek gotowych fotek. A szkoda :) - bo jużsobie wyobrazałam Sima biegającego z buzią Alutki :)

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » środa 15 lut 2023, 21:39

Program zdecydowanie ka korzysc ludzi, bardzo im schlebia , wygładza zmarszczki
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”