Osobliwa para

Zrobiłeś fajne fotki? Wrzuć je tutaj a ktoś na pewno stworzy fajną historyjkę.
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Osobliwa para

Post autor: bobas52 » niedziela 26 wrz 2021, 10:14

Nie będzie to typowa historyjka z wątkiem i narracją... raczej określiłabym to jako króciutką relację z niesamowitego zdarzenia, które miało miejsce w grze i które postanowiłam pokazać w formie mini komiksu. Zresztą jak obejrzycie zdjęcia to sami uznacie, że nie wymagają one dodatkowego opisu :?
powitanie.jpg
bedzie chłopiec.jpg
miłość kwitnie.jpg
namietność.jpg
nowy materac.jpg
rzepka.jpg
pasuje jak ulał.jpg
paliczki.jpg
ostroznie1.jpg
poszukiwanie ust.jpg
ślub.jpg
Zobaczymy jak zakończy się ten związek :oops: :lol:
Ostatnio zmieniony niedziela 26 wrz 2021, 13:17 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 26 wrz 2021, 11:55

Rany Kostek :31-face-open-mouth: Co to sie wyrabia w Twojej grze :D Mroczny chyba cora bardziej zaskakuje no ale ważne że Kosćidłowska jest zadowolona :cat_mwaha:
Niesamowite story i kapitalnie dobrane teksty a że z przypadku to tym bardziej :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Padłem ale wstanę coby mi sie rzepka nie odciągła :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 26 wrz 2021, 12:35

"Bo odnieciesz sobie rzepkę.." Padlam wyjąc ze śmiechu :cat_mwaha:
Kapitalne przezabawne teksty i super zdjecia! No ciekawe co z tego wyniknie :cat_blink:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 26 wrz 2021, 15:35

Bobinko! Super historyjka! I oni tak sami z siebie? Kościlda z brzuchem??? No, tego jeszcze nie grali. Chciałabym zobaczyć i pomacać, jak ten Kosiarz... No, ale na przyjęciu Kościlda pojawiła się w towarzystwie... No właśnie - czyim? To twoja inicjatywa? Czy tylko do fotki ustawiłaś Kościaka, czy też on sam z siebie się objawił przy boku Kościldy? ? Gdzie się biedaczysko później ulotnił? Pewnie uznał że nie ma szans z samym Mrocznym, ha ha! Jak to się w ogóle stało, że Mroczny tak u ciebie hasa? Uśmiercił jak pamiętam nawet białą lisiczkę, wstręciuch...

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » niedziela 26 wrz 2021, 16:29

O matulu! Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądał bobasek tego wyjątkowego związku :a_teat:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 29 wrz 2021, 11:51

Przesyłam wielkie podziękowania dla : @SimDels :hearts/heavy-black-heart: , @kreatora :hearts/heavy-black-heart: @Alibali :hearts/heavy-black-heart: , @SimsoweAnime :hearts/heavy-black-heart: za odwiedziny i życzliwe komentarze do bądź co bądź specyficznego tematu.


Pragnąc spełnić życzenia graczy i kierowana niewątpliwie ciekawością doprowadziłam do porodu :09-winking-face: ... i na tym temat zakończę.
uprzedzam.jpg
niie straszę.jpg
znudzenie.jpg
myśl sobie co chcesz.jpg
sen.jpg
dylemat.jpg
kondycja.jpg
zdziwienie.jpg
hurt.jpg
serca dwa.jpg
Nadmienię jeszcze, że Kostusia po porodzie przeżyła depresję poporodową i opieka nad potomstwem spadła na Kosiarza :a_ciiii:

I to by było na tyle :03-face-with-tears-of-joy: przy okazji dziękuję Kropesi @Kropka :hearts/heavy-black-heart: za namową której, autor tej zabawy uczynił, co uczynił :10-smiling-face-smiling-eyes: Serdecznie wszystkich pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 29 wrz 2021, 12:00

Niesamowite :D :cat_mwaha: Istny thriller ale pełen humoru :a_bravo:
Przy okazji już wiemy jakie potomstwo wyjdzie z takiego związku :cat_mwaha2: Dałaś czadu :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 29 wrz 2021, 12:06

Oglada sie i czyta cudnie! Jestes zdecydowanie number one tutaj w temacie zaabawnych komiksow. Sam pomysl jest niesamowity rodem z Prechetta i swietnie ny pasował do jego opowieści ze Świata Dysku.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 29 wrz 2021, 17:17

Niesamowite! Nie przypuszczałam że Kościlda może "zaciążyć" cytując klasyka ;)... Ciekawa jestem jak wyglądałoby to potomstwo dorośnięte, ale już nie będę cię dręczyć Bobinko :)
Już i tak Kosiarz ma pełne ręce roboty. Kościlda - pracuś taki, a wymigała się..No no... Mądrala - co sobie będzie dokładać obowiązków. Muszę wziąć z niej przykład ;)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » środa 29 wrz 2021, 19:26

Ohh niee.. Już koniec tej cudnej historii.. :cat_sad:
Podzielam ciekawość wyglądu dzieci wraz z @Alibali! :cat_happy: Jednakże szanuję decyzję o skończonym wątku.. Choć serduszko się kruszy :hearts/broken-heart:
Świetny pomysł na historię ogólnie @bobas52 :12-smiling-face-sunglasses:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 30 wrz 2021, 17:55

O rajusiu, genialna historyjka :03S-face-with-tears-of-joy: :hearts/heavy-black-heart:
To, że Kosiarz może romansować wiedziałam, ale nie wiedziałam, że ta przywołana Kścilda może zaciążyć. :31-face-open-mouth:
Rewelacyjne zdjęcia i teksty, wielkie dzięki za niesamowitą dawkę humoru. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 01 paź 2021, 08:54

Jakoś tak wyszło :oops: , że poszłam w "czarny" humor, bo nawet w grozie i absurdzie :( można przy odrobinie chęci odnaleźć elementy humorystyczne.

Jeszcze raz dziękuję za każdy komentarz pozostawiony pod komiksem :hearts/heavy-black-heart: x5 .
" Sam pomysł jest niesamowity rodem z Prechetta i świetnie by pasował do jego opowieści ze Świata Dysku" - powiem szczerze, że onieśmiela mnie takie porównanie :oops: .

Przedstawiam Wam potomstwo Kościdły, które po dorośnięciu w CAS, wg.mojej oceny prezentuje się całkiem przyzwoicie :)
potomkowie.jpg

Ps. Skalpel nie był w użyciu - niczego nie modyfikowałam.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 04 paź 2021, 01:52

To ze z takiego zwiazku takie fajne potomstwo powstało zakrawa na cud! :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 04 paź 2021, 15:19

I nic im nie porawiałaś? Naprawdę fajna parka! I oboje mają zielone oczy - rzadko widuję w grze zielonookich Simów!
Bobinko, sama byś pewnie odganiała od siebie pomysł, bo wiem, że nadmiarem czasu nie dysponujesz. Ale pomysł SAM do ciebie przyszedł w postaci tej parki bliźniąt i aż s i ę prosi, abyś ich przygarnęła, utuliła sierotki, a nas obdarowała już niekoniecznie historyjką, a zwykłą relacją zaczerpniętą z ich życia. Myślę, że pozostali forumowicze zgodzą się ze mną - tu aż się prosi o ciąg dalszy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 paź 2021, 00:44

Niesamowity finał niesamowitej historii :D W sumie dzięki tym dzieckom można przypuszczać jaki wygląd miałby mroczny gdyby nie był mrocznym (i podobnie z Kostusią).
Pod wpływem twojej zabawy a trochę tez z przypadku (nieoczekiwana śmierc od gorąca w Oazie) pobawiłem się troche w interakcje z mrocznym, dało się go nawet uprosic o darowanie życie dzieckowi z przegrzana główką choć ten numer nie przeszedł niestety z dorosłym kiedy tez padł z przegrzania.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » wtorek 05 paź 2021, 09:11

Świetna historia, zaskoczył mnie fakt, że Kościlda może mieć dzieci, bo że Kosiarz może, to wiedziałam. A młodzi - przecudni i mają to "coś" w spojrzeniu, szczególnie dziewczyna. Nie mam pojęcia jak wyglądała Kościlda za życia, nie wiem czy to gdzieś było, czy nie, czy może kiedyś ktoś to rozpatrywał, ale nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że córka ma po niej simowe geny... ;)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 07 paź 2021, 15:53

Właściwie to nawet nie przemknęło mi przez myśl, żeby zbadać temat wyglądu Kościldy za simowego życia :) Jedynym ludkiem, którego przywróciłam zza grobu, był mąż słynnej Agnieszki Zadeckej, nie wiadomo dlaczego w trójce nazwanej Zadek! Na dodatek w dwójce i czwórce Agnieszka jest starą panną! Mężulo spoczywał był w grobie na terenie posiadłości, więc za pomocą dżinowych zaklęć przywróciłam go do świata żywych. I czem prędzej odesłałam skąd przybył, (ogólnie nieciekawy typ :) ), bo Agnieszka zdążyła w tak zwanym międzyczasie założyć nową rodzinę.
Ciekawa jestem więc bardzo, czy jest sposób, by Kościldzie przywrócić simową postać?

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 08 paź 2021, 06:13

@Alibali

Oczywiscie ze jest sposób, To znaczy mylę ze jest, chyba ze nie dotyczy to Koscidły w wersji "wezwana czarami" Klikasz na nia uzywając MCC -Polecenia sima i powinna byc opcja - zamień w normalngo sima. Bo ze jest opcja zamień w szkielet tego jestem pewna
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 11 paź 2021, 17:20

@bobas52 ohh dziękuję za pokazanie dzieciątek! Aż sama bym ich przygarnęła do rozgrywki. Pomieszałabym z genami swoich simów i voila! Moje drzewo genealogiczne nabrałoby więcej kolorków :cat_boss:
I ponownie podzielam zdanie @Alibali! Ciekawe co te dzieciaki wykombinują w przyszłości i z kim sami założą rodzinkę :22-thinking-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zróbmy sobie komiks”