Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Post autor: Ktosik » wtorek 05 maja 2020, 20:06

Wszystkie saloniki są wspaniałe, aż miło na nie popatrzeć. "Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty" ❀✿❀

@FOXY - Elegancko, przestronnie i z wiosennymi akcentami ❀
@SimDels - Ślicznie i zielono, jak w moim ogródku na wiosnę ❀
@Wikki - Słonecznie i radośnie, wiosenny motylkowy raj ❀
@Violent_Violet - Salon w bieli, piękny jak przebiśniegi na wiosnę ❀
@M3lcik - Wiosennie i kolorowo, jakby malowane tęczą ❀
@Kirka - Uroczo i przytulnie, więc Wiosna w podzięce obsypała kwieciem jelonkowe poroże ❀

To i ja dorzucę to co "zmalowałam" w wiosennym salonie. :01-grinning-face:
x.jpg
y.jpg
Pozdrawiam i dziękuję za wspólną zabawę. :14-face-throwing-a-kiss:

link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... D018DCA8E8
Ostatnio zmieniony wtorek 12 maja 2020, 02:22 przez Ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 08 maja 2020, 11:59

@Ktosik
Gabi juz bardziej wiosenny niz twoj salonik to trudno wymyslic. Brakuje tylko zólyuch kurczaczkow jako dekoracji - no ale Maxis nie dał. :cat_mwaha:
Siczny - cudnie dobrane kolory :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 08 maja 2020, 14:32

Przemiodny ten salon Gabi @@ktosik, soczyste barwy kojarzą się z wiosną w pełni.
Świetnie @Kirka że się zmobilizowałas bo efekty są fantastyczne. Byłem ciekaw czy ktoś się podejmie takie bardziej tradycyjnego wnętrza w tym temacie.
@@M3lcik czystość, oczekiwanie ale już zielono, pieknie!
@@Violent_Violet tu także oczekiwanie choć i roślinek mnóstwo,ciekawy klimat, zwłaszcza wiedząc już z innego Twojego tematu jaki jest cały budynek.
@Wikki jak zawsze bardzo pomysłowo,super pomysł na podkładkę pod tv.

Fajny pomysł z taka zabawą Wiosna rozkwitła na dobre :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 08 maja 2020, 19:21

Prace przedstawione powyżej skomentowałem w Galerii. Natomiast nie ma tam projektów Kirki i Ktosik. Napiszę więc tutaj.
@Kirka - jest przytulnie, uroczo i sielsko. Jest też pomysłowo (np. drzewko wiosenne z budkami).
@Ktosik - elegancko, słonecznie, prawdziwie wiosennie, aż chciałoby się przysiąść na zielonym fotelu i podziwiać otoczenie.

Jeszcze raz podkreślę - wszystkie zaprezentowane prace, ale to wszystkie są wyjątkowe, niepowtarzalne, klimatyczne i bardzo wiosenne :hearts/green-heart:

Twórcom wyzwania @Aericia i @Marvi dziękuję za świetny pomysł na zabawę.
@kreatora, @bobas52 i @Mattoowy ślicznie dziękuję za sympatyczne komentarze i serduszka w Galerii.
@Kirka , @Ktosik i @SimDels składam serdeczne podziękowania za miłe opinie tu na forum.

A swoją drogą ...
Proszę mnie nie zrozumieć źle. Wiem, że jest to zabawa dla własnej satysfakcji. Nikt więc nie oczekuje nagród i laurów. Miło by jednak było, aby wszystkie projekty tu przedstawione zostały zauważone przez forumowych twórców/forumowiczów i skomentowane chociaż jednym zdaniem tu na forum albo w Galerii (nawet, jeżeli nie byłyby to peany na cześć). Na pewno opinia, chociażby najkrótsza, daje zastrzyk do dalszej zabawy. I zawsze to człowiekowi milej, że jego trud został dostrzeżony.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 08 maja 2020, 22:55

Wszystkie prace świetne, aż mi wstyd!

To powstało już jakiś czas temu... Nie wrzucałam wcześniej, bo chciałam poprawić. Coś tam podłubałam i wrzucam, zanim Marvi mnie zabije!
pokoj2.jpg
pokoj1.jpg
Do galerii wrzucę (chyba) ale jakoś nie wiem... Nie umiem robić pokoików na określony temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » piątek 08 maja 2020, 23:20

Wiosna, zaglądając do salonu urządzonego przez @Ktosik, aż oniemiała z zachwytu. Tak tu już można odetchnąć wiosennym, ciepłym powietrzem :)
Z kolei w pokoju @Aericia Wisna stwierdziła, że jest bardzo wygodnie. Z ciekawością pooglądała kwiaty żywe oraz te na obrazkach i rozsiadła się przed ogromnym telewizorem :)
Oba pokoje są ciekawie i fantastycznie zaprojektowane!

Gabi @Ktosik , Michale @SimDels , Wiktorze @Wikki moje serduszko się rozradowało po przeczytaniu Waszych opinii. Dziękuję :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 08 maja 2020, 23:51

Naprawdę to był swietny pomysł na wspolna zabawę - A i Ari ostatni bardzo wiosenny i w wiosennych kolorach radosny pokój pokazał jak wiele osób tutaj potrafi wyczarować sliczna wiosne w simowym saloniku. Szkoda ze @Yanay nie dała tutaj swoich fotek, bo jej salonik w Galerii tez jest sliczny. No coz moze do nastepnego wyzwania ona juz nawiaze wspopracę z jakims programem graficznym do obrabiania fotek - polecam Photo Scape

Tu wielka prosba do @SimDels albo Gabi @Ktosik albo do kogokolwiek kto ma wiecej czasu ode mnie o poradnik do tego programy i link skad to ścagnąć i jaka wersje. Sorry ale ja czasowo nie wyrabiam ostatnio.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 09 maja 2020, 09:41

Na wstępie dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w wyzwaniu! :hearts/heavy-black-heart: Miło mi powitać nowe osoby, które debiutowały w tej zabawie, ale jest mi niezmiernie miło widzieć zainteresowanie wśród "stałych bywalców" :)
Wszystkim budowniczym gratuluję pomysłowości! :)
...no i zapraszam do dalszej zabawy :>

A na najbliższe dwa tygodnie zostawiam Państwa z kolejną propozycją.



Drugie zadanie: stary człowiek i morze abo sypialnia wilka morskiego.
Czas realizacji: 23 maja (do północy).



Kolejne zadanie pojawi się 24 maja.

Dobrej zabawy i szczęśliwych żeglug, ahoj! :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 09 maja 2020, 18:45

Przepraszam, że nie zdążyłam skomentować (problemy zdrowotne drugiej polówki) wszystkich wcześniejszych propozycji salonowych dzięki, którym zapachniało wiosną. Wszystkie bez wyjątku zasłużyły na 6+ . Czuło się wiosnę, a u @M3lcik nawet lato.

Nowy temat - stary człowiek i ... jeszcze może :lol: to równie ciekawe wyzwanie. Dobrze, że czas nas nie goni. Pozdrawiam wszystkich specjalistów od aranżacji wnętrz :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 09 maja 2020, 22:23

Marviniczu - sorry, że nie udzieliłam się w temacie, ale ze względu na wzgląd i ten tego... :P Nie dałam rady. Ale że stary człowiek jednak jeszcze może - postaram się pokazać :P

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 10 maja 2020, 14:17

Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego. Owszem hołduję temu powiedzeniu ale nie zawsze :09-winking-face: , dlatego sypialnię Dla morskiego wiarusa https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false wyrychtowałam już dzisiaj, niech chłopina ma swój port, do którego przybije kiedy przyjdzie na to pora.
w1.jpg
w2.jpg

Stopy wody pod kilem życzę wszystkim graczom i czekam na kolejne propozycje, podpisano stary człowiek i ... jeszcze może :D a najważniejsze, że mu się chce :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 10 maja 2020, 18:49

Ahoj suchą stopą! A tak naprawdę to tylko ma wyglądać na screenie, bo dziwne konstrukcje nie mieszczą się w obrębie ściany ;)
zło.jpg
zło2.jpg
Link: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 10 maja 2020, 22:01

@bobas52 cudna aranżacja! Morski wiarus dobił już do swej cichej przystani. Odpoczywa w kojących błękitno-białych barwach, snując opowieści o przygodach i śniąc o skarbach oceanów :)
@Marvi bardzo klimatyczny projekt. Twój żeglarz jeszcze nie spoczął, on nadal jest żądny przygód i tęskni za niejedną syrenką :)
A u mnie ...
Bosman tylko zapiął płaszcz
i zaklął: "Ech do czorta!...

Bosman, bowiem po wielu sztormach i szkwałach, nie może rozstać się ze swoją starą łajbą i wspomnieniami ...
bosman łózko.jpg

Ciągle wierzy, że podróż życia jeszcze przed nim

bosman portrety bl.jpg

Przedziwne czasem sny się ma!
Dziesięć w skali Beauforta!
(tak właśnie zatytułowałam powyższą pracę).

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 11 maja 2020, 16:36

Ahoj!
@bobas52 - piękna nowoczesna sypialnia dla morskiego wiarusa, z pewnością odetchnie tu po trudach morskich podróży. :hearts/blue-heart:
@Marvi - bardzo przytulna sypialnia, taka trochę jak dla pirata, zgromadzone łupy i wygodne łóżko przypomną mu o podbojach morskich. :hearts/blue-heart:
@Kirka - Bosman z pewnością będzie zachwycony tą sypialnią, ma w niej wiele pięknych pamiątek, a łajba ukołysze go do snu. :hearts/blue-heart:

Mój stary wilk morski nadal śni o wielkiej rybie :01-grinning-face:
syp1.jpg
syp2.jpg
Pozdrawiam, dobijcie bezpiecznie do brzegu, z nowymi pomysłami na sypialnianą przystań. :14-face-throwing-a-kiss:

Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... D018DCA8E8
Ostatnio zmieniony wtorek 12 maja 2020, 02:24 przez Ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 11 maja 2020, 19:18

WOW :shock: jestem pod nieustającym wrażeniem jakie bogactwo inspiracji prezentują nasi wspaniali twórcy. Jeden temat a tyle fantastycznych pomysłów już się zrodziło :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:

@Marvi - nowatorsko podeszła do tematu, i jej wilk morski nawet we śnie będzie pływał po szerokich morzach i oceanach, bo żaglowiec z omasztowaniem jest integralna częścią łoża. Reszty dopełniają pamiątki z dalekich wypraw :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

@Kirka - cudowna sypialnia wypełniona po brzegi wspomnieniami i trofeami. Żadne 10 w skali Beauforta w takich warunkach nie jest straszne. Nic tylko obrać właściwy kurs i chwycić krzepką dłonią za ster :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

@Ktosik - ta sypialnia na pewno nie pozwoli mu zapomnieć o swoim największym życiowym marzeniu, tym bardziej, że jest ono tak cudownie wyeksponowane :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 12 maja 2020, 00:17

Marvi dałaś czadu z tym łóżkiem, genialny pomysł, rewelacja!
U Bobi nowocześnie ale przygodę czuć na każdym kroku, niesamowicie pomysłowo.
Kirka, wspaniale sie rozkręciłaś.I u Ciebie jest statek choć już bardziej jako eksponat, stare mapy świetnie dopełniają całości. Ciekawy ,mega efektowny zamysł!
Świetne i niepozbawione akcentu humorystycznego wnętrze Gabi :) Fajne podejście do tematu.
Dzięki tej zabawie widać (i w tej odsłonie chyba jeszcze bardziej) jak różne może być podejście do tego samego tematu.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 12 maja 2020, 02:16

@Ktosik stary wilk co prawda ciągle marzy o swoim marlinie. Jednak póki co, odpoczywa w przytulnej, wygodnie urządzonej sypialni i zbiera siły na wielki połów :)

Bożenko @bobas52 , Gabi @Ktosik , Michale @SimDels pięknie dziękuję za miłe słowa, sprawiają mi mnóstwo radości oraz motywują w ogóle do tego, aby jednak pobawić się Czwórką :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 13 maja 2020, 19:32

@bobas52 nowoczesna morska elegancja stary wilk morski musi tu stapac na paluszkach bo widac, ze tu jego zona rządzi i o zadnychh smieciach i szapargałach nie ma mowy
@Marvi klimatyczna kryjówka pirata. Idealne miejsce na ukrycie pod lozkiem zagrabionego zlota
@Kirka Bajeczka! Cudna iluzja pokoju z widokiem zatoke Halong (Wietnam ) Nawet ten statek wydaje cie byc czescia tej iluzji. Jestesmy w tropikach!
@Ktosik Kolory mórz pólnocnych - szaro niebieska woda - chyba Bretania we Francji. Tu morze bywa grozne ale stary rybak jeszcze nieraz wyplynie na połow. To nie jest sypialnia emerytowanego staruszka. Mieszkaniec tego pokoju na pewno nie zemrze w łozku - w tym pokoju słychac zew morza
Tu musi byc edit! Maxis tez uslyszał ten zew morza w tej sypialni Gabi i wyróznił ja swoją nagrodą, Serdecznie gratuluje! :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 16 maja 2020, 21:15

@bobas52 - pokój elegancki, schludnie urządzony, nie ma tam żadnych zbędnych szpargałów. Piękne kojące błękitne i białe barwy dopełniają całości.
@Marvi - tak jak pisałem w Galerii - to istna kryjówka pirata. Jest w niej pewnie wiele ukrytych skarbów, a łoże iście królewskie.
@Kirka - klimatyczne miejsce. Trochę złota, dużo map. Od razu widać przygotowania do wielkiej wyprawy.
@Ktosik - fantastyczny projekt, który dostał od Maxisa wyróżnienie. Gratuluję z całego serca.

Mój wiekowy wilk morski pływał pod różnymi banderami przez wiele, wiele lat. Zaczynał jako majtek, a dochrapał się stopnia admirała. Teraz przebywa na zasłużonej emeryturze i odpoczywa.
Oto Sypialnia Admirała
.
admiral.jpg
.
admiral 1.jpg
.
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 17 maja 2020, 00:19

Cudna! Zastanawiam w co ty wlozyłes te szafki nocne . W pomniejszone kominki ? XD
Świetny pomysl z ta powiekszona ozdoba scienną jako zagłowiem łozka, Patrzac na to w Galerii byłam pewna ze to okno. Akwarium zdaje sie, ze tez sam skonstruowałeś - te z panelu zakupów wyglada inaczej. Oprócz wiec samego slicznego dizajnu w tej sypialni jest mnóstwo wynalazków, ktore pokazuja twoja zreczność w poslugiwniu sie MO.
Bardzo śliczna i kreatywna praca. :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”