Simtopia City download! - projekt finisz :)

Dla własnej satysfakcji!
Michalinka
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 02 wrz 2021, 14:36

Re: Simtopia City download! - projekt finisz :)

Post autor: Michalinka » czwartek 02 wrz 2021, 14:37

Wow, jestem naprawdę pod wrażeniem ile pracy zostało w to włożone.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 02 wrz 2021, 16:19

@Michalinka - witaj przede wszystkim i dziękuję w imieniu twórców Simptopia City. Świetnie się gra tym zapisem - nie ma żadnych błędów i ma gotowych mieszkańców, których historię możesz obejrzeć na filmikach załączonych do tematu.

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 10 lis 2021, 15:02

Simtopia - genialne miasto! Obejrzałam oba filmiki.

Pierwszy wykonany przez @Aericia pokazał życie Waszych simowych ludzików, które toczy się na ulicach miasta i w domkach. Świetnie zmontowany, piękne ujęcia, dynamiczny podkład muzyczny i zabawne sytuacje. Tu można było poczuć klimat Simtopii zamieszkałej, zaludnionej, w której cały czas coś się dzieje. :)

Drugi filmik, autorstwa @SimDels to wędrówka po dzielnicach miasta, połączona z barwnym omówieniem wszystkich budynków. Również świetny montaż, fajna muzyczka i wspaniałe ujęcia, z uwzględnieniem nie tylko cieplejszych pór roku, ale i zimowej. Opowieść o mieście bardzo mnie wciągnęła, dowiedziałam się czyjego autorstwa są kolejne budynki i kto je zamieszkuje. Tak ogólnie mówiąc, poukładałam sobie to wszystko w głowie. :) Oglądając, zerkałam do Galerii, by na szybko zlokalizować kolejne budowle i choć przez chwilę luknąć na nie. Nie wszystkie udało mi się znaleźć, ale większość tak.

Miasto robi niesamowite wrażenie. Nie ma co tu wiele pisać, bo jest po prostu piękne! Wykonane bardzo starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest genialna katedra, dworzec kolejowy - jak żywy, biblioteka, centrum handlowe, starsze domy i kamieniczki oraz nowe modernistyczne budowle zarówno użytkowe jak i mieszkalne. Trzeba było naprawdę ogromu pracy, niesamowitej wyobraźni i wiedzy, by to wszystko zbudować i połączyć w jedno, tak by całość współgrała ze sobą i wizualnie tworzyła coś tak ładnego i przyjaznego. Jestem pełna podziwu dla Waszej pracy, ze tak powiem: czapki z głów! :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:

Nadal nie pobrałam sejwa, ponieważ zerkając do Galerii zauważyłam, że w przypadku wielu budynków nadal brakuje mi od pięciu do dwunastu/czternastu pakietów i akcesoriów. No, nie chcę się irytować widząc tak urocze miasto w formie okaleczonej, z dziurami zamiast podłóg i ścian, czy z wyraźnym brakiem mebli i innych elementów otoczenia. Choć są takie budynki, które mogłabym pobrać już teraz, bez uszczerbku na wyglądzie, autorstwa między innymi @kreatora , @SimDels i @Mattoowy . Ale cieszę się bardzo, że mogłam obejrzeć Wasz projekt na filmach i poczuć jego niesamowity klimat, oraz zaangażowanie i pasję, jakie włożyliście w jego tworzenie. :)

:a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”