Simtopia City download! - projekt finisz :)

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Simtopia City - Zbudujmy razem miasto!

Post autor: SimDels » wtorek 27 sie 2019, 22:28

Jest i nawet to oni łazili najwięcej w trakcie zdjęć do filmu który powolutku sklecam :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 27 sie 2019, 22:56

To simowe barachło się wszędzie wciśnie! :D

A mam propozycję... Wrzuciłabym miasto na USA oficjalne forum, z opisami kto autor, z linkami do galerii i, oczywiście, do naszego linku z miastem. Te rodziny, które wprowadzamy... fajnie by było, gdyby miały opisy (coś takiego ma moja familia), tak jak inne rodziny premade Maxisa. Każda z jakąś historyjką, każda wykątkowa. :)
Czy jest tu ktoś, kto biegle włada angielskim, żeby mógł przetłumaczyć nasze opisy a wtedy Dels przygotowałby angielską wersję? Trochę byłoby głupio, gdyby ktoś anglojęzyczny pobrał do zabawy a tu polskie dziwadła ą i ę wyskakują. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 27 sie 2019, 23:10

Ja sobie już pobrałam Victarony :) I azjatycką parkę Ktosika :) Poczekam na Toudy i Vimesy... A o mojej parce Michał zapomniałeś? Oni już mieszkają u mnie! W Twinhouse :)

Moja parka Monticello ma niewielki opis, który umieściłam tutaj na forum, ale mogę jeszcze dokładniej opracować.Niestety - ja angielski znam tylko z tłumaczeń google Ari - ale liczę na Elę, Fredzię i Tokusy - bo chyba Tokusy mieszkają za jakąś zagramanicą???

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 28 sie 2019, 09:17

Edit: opisze w sejwie po krótce każda rodzinkę a jesli przygotujecie jakieś włąsne opisy to wrzucajcie mi na priv i wtedy za jakiś czas podmienię plik na taki z Waszymi opisami dzieki temu będzie można opublikowac miacho pewnie jeszcze dziś :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 28 sie 2019, 13:57

Finalna wersja pliku jest juz do pobrania :) Na pierwszej stronie tematu także filmik promo.
Ogromne podziękowania dla wszystkich biorących udział w zabawie!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 28 sie 2019, 14:50

Promujący Sitmopię filmik wyszedł profesjonalnie :a_bravo: . Już pobrałam i jak dobrze pójdzie to wieczorem odwiedzę nasz wspólny projekt :hearts/heavy-black-heart: .

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » środa 28 sie 2019, 15:02

@SimDels ugh, miałam problemy zdrowotne temu tak póxno odpisuje >< w razie czego Touda i Masahiro są zapisani jako "Kyoushou", najświeższe w mojej galerii, taki simtopii ma. Niby im wszystkie modyfikacje, których tak dużo nie było, pościągałam, ale dalej pokazuje że jest jakieć cc, więc najwyżej pobierzesz do siebie a u ciebie usunie cc i tyle.
Wprowadź gdzie chcesz :c

Tj. jak się nie da edytować to trudno, tylko boli mnie blond Masahiro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 28 sie 2019, 23:44

Miśku - tu jest opis domku Twin House i jego mieszkańców

Nikt już nie pamięta, że protoplaści możnego rodu Monticellich zaczynali jako zwykli stolarze. Antonio zwany Starszym chwalił się, że sztalugi samego mistrza Leonardo wyszły spod jego ręki! Młodszy - Gaetano utrzymywał, że do portretu Mony Lisy pozowała jego młodsza córka Luisa. Świadczy o tym słowo Mona - to nic innego, tylko kawałek nazwiska Luisy!
Bracia wspólnie wybudowali ogromny dom, i wspólnie w nim zamieszkali. Obu braciom wkrótce urodziły się bliźniaki, a potem bliźniakom - bliźniaki - toteż dom dość szybko zyskał nazwę - Twin House.

Meble z manufaktury Monticellich podbiły cały simowy świat - chwalił się nimi nawet boss mafii simcylijskiej - Don Alto!
Dziś słynny Twin House zamieszkuje pra pra pra prawnuk Gaetana - Xavier Monticello, niczym nie wyróżniający się młody artysta. Jednak ze zdziwieniem przyjęto, że potomek słynnego rodu postanowił wynająć część rodowej rezydencji studentce archeologii, o której wiadomo tylko tyle, że nosi dziwne, męskie imię - Hillary!
Będą z tego kłopoty - kiwają głowami najstarsze matrony Simtopii. A już na pewno bliźniaki!


Filmik jest świetny. Wielkie dzięki Michał i buziale ogromniaszcze za taki kawał dobrej roboty! Niech płynie w świat! - gdyby nie żal monitora, to walnęłabym jakąś butelką w burtę :) :a_beer:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 29 sie 2019, 10:39

Alu, upewnij się czy opisy się zmieszczą. Oni tam chyba limit znaków dali. Najlepiej wklej ten tekst w bibliotece tam gdzie masz opis rodzinki w grze i zobacz, czy wystarczy miejsca.
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 12:43

Zaktualizowałem film (wrzuciłem ponownie poprawiony) Zabrakło niektórych nicków przez pośpiech co teraz jest już poprawione za ich wczesniejszy brak najmocniej przepraszam :)
Pozostało sporo (ok 400 z hakiem) odrzuconych ujec więc możliwe że jakies filmiki jeszcze sklece ale jeszcze nad tym pomysle. Toudów dzis podmienie więc dyskretnie podmienie także plik z zapisem gry (nic sie nie zmieni we wpisie).
Opis ALu faktycznie długi ,opisy dałem do wszystkic rodzinek na razie swoje sa po angielsku, ten alicjowy pozwole sobie skrócic dosc mocno by zawrzeć tylko sens który z tego opisu wynika i dac to po anglosasku także.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 16:59

@Tokusa żeby nie było wątpliwości wklejam rodznke która pobrałem od Ciebie wczesniej (czarno na białym albo blond albo jasny rudy pewnie w zależności od ustawien monitora) :) Oczywiście już podmienione na sugerowaną rodzinke, maja piesę ,ta piesa jest super cuąglke sie z nia przytulają :D

@Alibali Zedytowane, wyciąłem tylko fragment o bliźniakach i kamienicy więc wsio co najwazniejsze jest (po anglosasku) :)

@bobas52 dziękuje ogromnie!

Podmieniłem plik z zapisem ,teraz chyba już niczego nie brakuje, film równiez jest w wersji poprawionej :)
Załączniki
2qx.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » czwartek 29 sie 2019, 17:47

@SimDels - uhuh, znaczy mam nadzieję, że podmieniłeś na rodzinkę dwuosobową, którą ci pokazałam powyżej? D:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 18:28

Yes :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 29 sie 2019, 19:17

Jeszcze raz obejrzałam fim. Normalnie - napatrzeć się nie mogę na to nasze "dziecko" Dzięki Delsu, że dołożyłeś do filmiku moją parkę. Rozumiem, że dziś trza na nowo download pobrać?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 19:49

Mozna pobrać na nowo choć poprawki są tylko dwie - nowe Toudy i opis Twojej rodzinki :) Link na początku tematu zawiera nową wersję.
Dzięki ogromne ALicja i dziękuje wszystkim, fajnioe to nam wszystko wyszło więc... oby do nastęonego miacha :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 29 sie 2019, 21:17

Michał, Toudy poszły wraz ze mną zwiedzać centrum handlowe. Ja padłam z wrażenia - Toudy zaniemówiły!


Mashi2.jpg


Boniu, i biurowiec jest okazały, z odpowiednim klimatem wnętrz - programiści wyszli właśnie na lunch do pobliskiej kawiarenki! I mnóstwo sklepów jest - nawet muzyczny! I galeria sztuki! Nawet atelier fotograficzne (że ja to miałam w grze :48-astonished-face: ) Ale Toudy właśnie dostrzegły restaurację! Urraaaa! Mamy restaurację!!! Nie musimy chodzić do tego Skwierczącego Tłuszczu! Czy jak nazywa się ten lokal made by EA :)
Padliśmy wszyscy po raz drugi, gdy szef kuchni przedstawił się szarmancko! Takiego nazwiska nie powstydziliby się nawet na Sixam!

Szef.jpg

Cudnie jest. Cudnie! Cuudnieee! Tańczymy z wiatrem po uliczkach starówki... Jaka szkoda, że nie ma tu ulicznego grajka! Nawet nie chcę myśleć, jak pięknie będzie tu zimą... Klimat naszej starówki jakby żywcem przeniesiony z obrazów Utrilla...

https://www.google.pl/search?hl=pl&auth ... D3jqaex6LM:
Ostatnio zmieniony czwartek 29 sie 2019, 21:43 przez Alibali, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 29 sie 2019, 21:31

P.S. Pomyślałam sobie, że warto by gdzieś umieścić nasze wrażenia pierwsze po odpaleniu miasta. Będziemy kiedyś wracać do tego z nostalgią. Proponuję założyć temat - o tytule nawiązującym... Np - Simtopia na start... Albo - Odpalamy Simtopię... Albo - Simtopia - dzień pierwszy... Albo jakiś inny - co wy na to? Cudnie będzie przeczytać, jakie są wasze pierwsze wrażenia. Jak zareagowały rodzinki, kto się jeszcze wprowadził... Kto tu będzie czarnym charakterem, a kto będzie rozdawał karty :) Niektóre postaci made by EA tak się utrwaliły w naszych grach, że na pamięć już wiemy, że babcia Geeta na pewno polezie za jakimś młodym chłoptasiem. A Johnnny Zest będzie kręcił nosem i tyłkiem na każdej imprezie. Panny Kaliente będą - jak zawsze - polować na kandydatów na mężów, a Bella Ćwir wyciągać z lokali za uszy napalonego Mortimera :) To są postaci, z którymi już się w jakiś sposób zżyliśmy... Ciekawe będzie obserwowanie, jak w tę społeczność wpiszą się mieszkańcy Simtopii. Mamy na start ten sam zestaw - i bardzo chciałabym wiedzieć - jak potoczą się ich losy u każdego z nas?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 22:16

Ogromne dzięki za przefajna relację @Alibali Brawa należą się głównie Kropce za pomysłowe wnetrza i także przebudowy niektórych budynków oraz zagospodarować terenu <3 Mysle, że spokojnie ten temat może dalej żyć dzięki właśnie spontanicznym relacjom, może nawet kiedys za jakiś czas po długiej przerwie ktoś sobie do tego miasta powróci i skrobnie cokolwiek :) Taka kronika.
Faktycznie ciekawe jest to obserwowanie jak na dłuższa mete nasze postacie będa reagowac ze światem juz zaprogamowanym jakoś przez ea/maxis i ze sobą nazwajem (to drugie dla mnie jeszcze fajniejsze) :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 01 wrz 2019, 00:56

Fantastyczny filmik Michaszku, zarówno ten o naszym mieście jak i promujący forum. :a_bravo:
Ps. Pierwszy raz Cie słyszałam, i ... masz bardzo miły i ciepły głos.

Świetna relacja Alu ! Ja jeszcze nie zwiedzałam miasta choć strasznie mnie kusi, ale nie lubię grać na kilka różnych zapisów. Wpierw skończę wyspową przygodę , a dopiero później będę śledzić poczynania naszych simów. :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 02 wrz 2019, 21:29

Dziękuję Gabi :)
Jeszcze cosik wymodziłem (opcjonalnie można sobie dźwięk wyłączyć jakby ktoś chciał nie słuchac mojego charpania :D )
To próba zrecenzpwania całości tym razem na spokojnie i w dłuższym czasie - parcela po parceli tak na podsumowanie naszego wyzwania i jego efektu.

Edit: ostateczna wersja filmu w p,oście poniżej i na początku tematu
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”