Zbuduj domek marzeń dla Bobasa!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Zbuduj domek marzeń dla Bobasa!

Post autor: Aericia » czwartek 05 kwie 2018, 21:53

Mimo zmiany, jaka zaszła w naszym życiu, trzymamy się razem! Pewne wydarzenia scementowały naszą znajomość (te bardziej już cementowe i te, pod które dopiero lejemy fundamenty) - od siebie napiszę że jest mi niezmiernie miło, że Was poznałam!

Przeprowadzka ma jednak swoje konsekwencje. Wielu z nas zostawiło na tamtym forum wiele swoich materiałów, wiele pytań pozostało bez odpowiedzi, wiele próśb czeka na spełnienie...

To właśnie jedna z próśb!

Bożenka poprosiła jakiś czas temu o zbudowanie domku dla jej simowej rodzinki.

Przyznaję się do tego, że jestem budowlanym beztalenciem. Dlatego też zwracam się z nietypową prośbą, do renomowanych architektów naszego forum.
Byłabym niewypowiedzianie wdzięczna i byłoby mi miło, gdyby ktoś podjął się stworzenia dla moich ukochanych ludzików, ich prywatnego "miejsca na ziemi" <3 .
Proszę nie traktować tego w kategorii wyzwania. Jest to bezterminowa i czysto osobista prośba.

P.S Nie mam wygórowanych wymagań. Podoba mi się prostota z domieszką nowoczesności. Czego dowodem są domy, które wybrałam z różnych katalogów biur projektowych.


Uściśliła, że ma to być nieduży, przytulny budynek dla pary Simów z widokami na ewentualne dziecko (czyli pokój dziecinny).

To są przykładowe inspiracje, które mogą pomóc w tworzeniu domku:
Obrazek

Nagroda - pewnie uśmiech Bobaski (tak myślę!)
Poza tym: PRESTIŻ, HONOR I DOBRA ZABAWA
Obrazek

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 07 kwie 2018, 17:32

Jestem wzruszona, że moja prośba nie została "pogrzebana" z dawnym forum.
Wszystkim, którzy zechcą się pobawić na placu budowy, gwarantuję, że każdy dom znajdzie swoje miejsce i swoich właścicieli :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 08 kwie 2018, 21:01

Bozenko wprawdzie moja tropicana nie jest modernem i ma za duzo o jedna sypialnie na parterze ale.. Druga sypialnia na parterze moze posluzyc jako przyszly dziecinny - a na pietrze zostanie Ci cos w rodzaju dwoch bardzo duzych pokoji na rozmaite graty potrzebne w grze - grasz naukowcem mozesz tam wstawic analizator chemiczny, Ba tam sie nawet fortepian pomiesci.. A jak nie chcesz tej gory uzywac wcale to wystarzy wywalic schody w trybie budowy .. Sama w niej gram moja rodzinka moge Cie zapewnic ze jest grywalna na maxa i ladna w grze. Moge ja polecic z cztsrym sumieniem. Jest duuuzo bardziej grywalna niz Sweet bachelor life . No i przynajmniej dla mnie ładna.
A moze potem ktos Ci wybuduje modern z prawdziwego zdarzenia ..
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 09 kwie 2018, 21:17

Bobasq, ja zaczęłam coś dłubać ale mam najbardziej pracowity miesiąc w roku więc to trochę potrwa. Ale rodzi się u mnie, rodzi... domek taki jeden. Moze Ci się spodoba. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 16 kwie 2018, 11:11

<r>Podłubałem też i wydłubałem taki oto czerwony domek :) Nie jestem miszczem w nowoczesnym budownictwie acz to w ostatnim czasie coraz mocniej nawiązuje do starszych form (skosne daszki czy użycie drewna dawno juz chyba powróciły do łask) więc tymbardziej zaimrpwizowałem domek w który coprawda pomieszczeń nie jest za wiele ale mam nadzieję, że to wystarczy do tego by simowo-Bożenkowa rodzinka lub ewentualnie insze ludziki miały wiele zajęć i mogły przyjemnie spędzac czas pływając w basenie, malując, grając w kosza tudzież śpiewając wesoło karaoke np. w oczekiwaniu na wolne Wc :D Można tez namalowac grafitti na posadzce czegoś w rodzaju tarasu lub skorzystać z dobrodzejstw SPA wynajmując usługi pedicure (chyba) po kliknięciu na leżaczek :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye: Wewnątrz nie wiele pomieszczeń co wynika głównie z tego, że zależało mi na okreslonym kształcie bryły ale poza obszerną kuchnią do dyspozycji jest salon ,pokój na 2 dziecki i największa łązienka jaką zrobiłem w domu miejszkalnym prawdopodobnie kiedykolwiek <E>;)</E> Na pięterku zaś nieco mniejsza łazienka i sypialna oraz kącik artysty na jednym i kącik sportowy na drugom balkonie/tarasie coby ludziki były zawsze "fit" i sexy :12-smiling-face-sunglasses: Zostawię tu 4 fotki min z pokojem dzieckowym (takich kompletnie nie umiem meblować ale tu jak na swoje niewyczucie w dzieckowych klimatach, jestem z siebie dumny jak paw :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej fociszy tego domku oraz plik do pobrania: http://badsimsrock.blogspot.com/2018/04/bobihouse.html
Domek do pobrania także w galerii: https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... axis=false
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » poniedziałek 16 kwie 2018, 19:19

To ja mam dwa pytania!
Jakie dodatki/akcesoria/pakiety mogą zostać użyte?
Jakiś preferowany styl wnętrz?

Może też coś podłubie, trzeba się uczyć dalej ^^

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » poniedziałek 16 kwie 2018, 19:32

Bobi nie ma tylko chomika i prania. Wszelkie inne dodatki jak najbardziej.

Co do stylu:
P.S Nie mam wygórowanych wymagań. Podoba mi się prostota z domieszką nowoczesności. Czego dowodem są domy, które wybrałam z różnych katalogów biur projektowych.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » poniedziałek 16 kwie 2018, 19:35

Dzięki! Jak zwykle okazałam się łajzą i nie doczytałam :D

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 04 maja 2018, 19:01

Dłubałam, dłubałam i teraz ja się dorzucam ze swoją wydłubaną dłubaniną :10-smiling-face-smiling-eyes:.
Bobciu, mam nadzieję że modernik przypadnie do gustu zarówno Tobie, jak i Twoim podopiecznym :09-winking-face: Tutaj pokaże parę fotek, reszta w moim kąciku :84-nerd-face:

Bobinium Modern


04.05.2018_17-38-25.jpg


04.05.2018_15-52-43.jpg


04.05.2018_17-03-17.jpg


04.05.2018_17-52-26.jpg


Link do galerii:

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 11 maja 2018, 22:15

Też podłubałam i dorzucam mój zielony domek dla ludzików od Bożenki. :14-face-throwing-a-kiss: Miłej zabawy i pomieszkiwania :01-grinning-face:

Modern Kiwi

01kiwi tumblr.jpg
04kiwi tumblr.jpg
06kiwi tumblr.jpg
08kiwi tumblr.jpg

Link do Galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 75CA79FE15

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 16 maja 2018, 19:40

Uwielbiam owoce... a zwłaszcza kiwi :hearts/heavy-black-heart:
Stokrotnie dziękuję za tak apetyczną niespodziankę . :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark:
Niestety w dniu dzisiejszym, z niewiadomych przyczyn, nie mogę dodać komentarza w Galerii :53-worried-face:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 24 maja 2018, 15:00

ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 27 maja 2018, 10:45

Dziękuję za kolejny diamencik do mojej kolekcji misternych i pięknych drobiazgów :14-face-throwing-a-kiss: .
Dziewczyny lubią klejnoty zwłaszcza kiedy świecą one swoim wyjątkowym blaskiem :hearts/sparkling-heart: .

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » środa 06 cze 2018, 16:59

Zgłaszam swój projekt :02S-grinning-face-smiling-eyes:
06.06.2018_00-49-02.jpg
06.06.2018_00-55-36.jpg
06.06.2018_01-04-32.jpg
Do pobrania tutaj: https://www.ea.com/games/the-sims/the-s ... 3CAD8BB32F

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”