SWAP challenge

Dla własnej satysfakcji!
kamileczy
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 13:32
Origin ID: Kamilka

SWAP challenge

Post autor: kamileczy » niedziela 21 sie 2022, 13:34

Hej hej.czy ktoś z was chciałby prowadzić wspólną rozgrywkę? Byśmy wymieniali się savem ☺️

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 21 sie 2022, 16:28

Ciekawy pomysł, przez pewien czas dostęp do gry będę mieć utrudniony ale daj znać co jaki czas nowa osoba przejmuje sejwa którego jak rozumiem rozpoczynasz u siebie. Chcesz żeby to była gra jedną rodziną czy każdy miałby wzbogacić sejwa o nowe ludziki czy to obojętne?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

kamileczy
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 13:32
Origin ID: Kamilka

Post autor: kamileczy » niedziela 21 sie 2022, 21:24

A to wszystko do ustalenia ☺️ na początek każdy mógł by stworzyć dwóch simów i łączymy ich w jedną rodzinę, i np po 2 dniach simowych przekazujemy save kolejnej osobie a co tam się będzie działo to już inwencja twórcza.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 24 sie 2022, 19:10

@kamileczy Kamilu (?) możesz wrzucić tu startowy sejw, jesli moge zasugerować to może po 1 simie niech każdy stworzy wtedy potencjalnie więcej osób może się pobawić :) Tu na tym forum budowaliśmy wspólnie dwa razy miasto w formie zapisu gry, właścviwie w Twoim wyzwaniu/zabawie możnaby tez dac taką możliwość, że każdy może zbudować coś ,może nawet kilka parceli w dowolnym otoczeniu, przy okazji zobaczylibyśmy co nam z takiej losowej zabawy także w budowanie wyszło (np po 1-5 parceli w dowolnym otoczeniu o ile ktoś będzie miał akurat ochote cos zbudować /ja w grze prawie nic innego nie robie ;) / )

Edit: życie simowe płynie krótko więc może by też dać możliowość życia wiecznego (ustawienia gry) lub niech każdy zostawi sobie takie ustawienia jakie ma (czasu zycia sima)? Ja mam bez limitu czyli sie nie starzeją bo zawsze nawet przy moim krótkim graniu w trybie zycia, miałem warażenie że tu ludziki nie mają na nic czasu, kilka dni i end albo niechciany przeskok do innej grupy wiekowej.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

kamileczy
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 13:32
Origin ID: Kamilka

Post autor: kamileczy » czwartek 25 sie 2022, 07:26

Dla mnie spoko, także jak będę mieć save to od razu tu wrzucę ☺️

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”