Nowy Windenburg - Finisz! Wspólne miasto do pobrania!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Nowy Windenburg - Finisz! Wspólne miasto do pobrania!

Post autor: SimDels » niedziela 17 lip 2022, 14:24

Edit:

Nowe wspólne miasto, trzecie w historii naszego forum jest już ukończone i gotowe do pobrania :)
Nowy Windenburg oferuje wiele atrakcji w tym stare pałace ,zamki i świątynie, wiekowe kamienice oraz sporo ciekawej architektury nowoczesnej i piękne zielone tereny rekreacyjne z mnóstwem atrakcji (w tym nawet nowa plaża czy bajkowe uniwersum dla dzieci).
Pobierz plik z zapisem wspólnej pracy ekipy z naszego forum i ciesz się nowym* (przebudowanym) miastem! :)

Ps: Dzięki za wspólną zabawę! Stworzyliśmy coś naprawdę fajnego :)
Ps2: poniższe posty zawierają proces twórczy na pamiątkę naszego wspólnego wyzwania.



Poniżej plik z miastem do pobrania oraz kilka przykładowych "widokówek", niebawem pojawi się tu także film promo nowej okolicy :)




Zapraszamy także do zapoznania się z poprzednimi miastami budowanym wspólnie przez nasza społeczność :91-ghost:

Simberk (2022)

Simtopia City (2019)
Załączniki
w2.jpg
w1.jpg
w5.jpg
w4.jpg
w3.jpg
w10.jpg
w9.jpg
w8.jpg
w7.jpg
w6.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 17 lip 2022, 22:06

Głosuję na Windenburg, zdecydowanie :13-thumbs-up:

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » poniedziałek 18 lip 2022, 14:01

Też daję głos na Windenburg :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 22 lip 2022, 11:07

Jeśli już mielibyśmy coś budować, to też sądzę, że w Windenburgu. Ale nie wiem, czy tym razem dam radę coś zrobić.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 22 lip 2022, 11:31

Jeśli przeważy Windenburg to zmienię nazwę swojego pomysłu na jedna z przebudów miast na inną tak by ewentualnie zarezerwować tu propozycję nazwy Nowy Windenburg ale jeśli ktoś miałby inna ciekawszą nazwę to dajcie znać. Ps: @Alibali dasz rade :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 30 lip 2022, 23:08

Głosuję na Windenburg. :) Czas na budowę będę miała najwcześniej w drugiej połowie sierpnia, ale myślę, że właśnie przez wakacje wyklaruje się lokacja, nazwa miejsca i sam pomysł na budowę.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 04 wrz 2022, 11:50

Kochani architekci i ludkotwórcy! W związku z wcześniejszymi głosami oraz faktycznie chyba rekordową w Czwórce ilością parceli, zaproponuję Windenburg.
Dla ułatwienia zrobiłem tradycyjny obrazek z numeracją oraz gif żeby łatwiej było porównać która parcela gdzie się znajduje w oryginalnym zabudowanym mieście.
Jeśli dla kogoś będzie to ułatwienie to przygotowałem także zapis gry z pustym* Windenburgiem opcjonalnie do pobrania;




*W ramach propozycji na zabudowanie Windenburga jest także pozostawienie nieponumerowanych dwóch parceli publicznych (przynajmniej na razie i w razie jakbyśmy za mocno rozpędzili się z budowaniem parceli mieszkalnych tak by pozostały jakieś miejsca dla nocnych szaleństw itd ;)

Obrazek

Obrazek

W pierwszym poście powtórzę niebawem nowe zmiany po edycji oraz proste zasady, takie jak przy poprzednich wspólnych miastach czyli;

1.Wybieramy po jednej parceli (w dalszym czasie być może wybierzemy ponownie jeśli zostaną wolne bo trochę ich tu jest). Wybór deklarujemy w tym temacie.
2.Budujemy budynek mieszkalny lub cokolwiek innego np. pub czy park, wrzucamy max 3 fotki swojej zbudowanej parceli w tym temacie.
3.Możemy poza parcelą lub zamiast parceli stworzyć jedną rodzinę (1 do 8 simów) i także pochwalić się w tym temacie najlepiej podając link do pobrania podobnie jak powyżej.
4.Uwaga: Wszystkie prace udostępniamy w galerii gry i dopisujemy w opisie hashtag #simtopiacity3 - To ułatwi znalezienie każdej pracy także przy braku linku w tym temacie.
5.Opcjonalnie możemy wyznaczyć sobie czas na dwa miesiące czyli do 5 Listopada ale zawsze możemy ten termin nieco wydłużyć (lub skrócić) w razie potrzeby)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 04 wrz 2022, 11:54

O, fajnie, że znowu można zacząć budować nowe miasto. To może tym razem zbuduję jakieś Spa i siłownię, gdzie nasze ludki będą mogły relaksować się, odpoczywać i nabierać tężyzny fizycznej :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes: Poproszę o parcelę nr 16 :10-smiling-face-smiling-eyes:
Dzięki Delsu @SimDels za zabawę :hearts/blue-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 04 wrz 2022, 12:05

Super :) Przydadza się bardzo parcele publiczne, chyba tez pokuszę się o coś nie mieszkalnego - na parceli o podobnym numerze czyli nr. 19
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 04 wrz 2022, 12:09

Przynajmniej w tym temacie nie musiałam podejmować wiążących decyzji :D . Zadecydowano za mnie :D Biorąc pod uwagę ilość parceli do dyspozycji, ten projekt zapowiada się mega ciekawie.

Z pewną dozą nieśmiałości jeśli mogę, to poproszę o parcelę nr. 4

P.S czemu ta druga mapka tak mruga :?: dostałam oczopląsu :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 wrz 2022, 09:54 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » niedziela 04 wrz 2022, 15:15

Miasto ruszyło! Super :)
U mnie jeszcze chwila i będzie nieco spokojniejszy czas, więc zwieram szyki... by budować... ;) I więcej się udzielać na forum. :)

Poproszę o parcelę numer 7. To moje ulubione miejsce w Windenburgu. Stworzona przeze mnie rodzinka, która obecnie zamieszkuje w Henford-on-Bagley (w tym domu, którego foty zamieściłam w Klockach Perci) - na tej właśnie parceli - zaczynała z paroma simoleonami w garści. Bardzo mile wspominam ten czas gry. Z najtańszą kuchenką, bez telewizora bo kasy zabrakło, i ze szklarnią... na dachu. :a_grin2: A parcelkę nr 7, mimo, że nie jest jakoś bardzo spektakularna - darzę ogromnym sentymentem! :10-smiling-face-smiling-eyes:

Chciałabym... wybudować coś nietypowego, jeszcze nie wiem co... ale jednym z pomysłów jest wampirze siedliszcze dla Lestata (tego z mojej galerii) albo inszego krwiopijcy. No tak... wiem, że wampirze siedliszcze w moim przypadku to norma, a nie coś nietypowego... :09-winking-face: Jednak nie mam pojęcia... czy mogę hmmm... zaszaleć? Bez dopasowywania się do pozostałych budynków? Choć z drugiej strony, akurat w tej dzielnicy parcele w tej dzielnicy są od siebie w miarę oddalone, stoją przy tej wijącej się drodze w pewnych odstępach... więc może nie byłoby aż tak źle? :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 04 wrz 2022, 19:25

@bobas52 Mapka mruka okiem na zachętę ;) To miało służyć łatwiejszemu odnalezieniu parceli na mapie czyli zestawienie z zabudowanym windenburgiem ,rozumiem, że kielnia już w łapce i kamień węgielny zakopujesz ;)
@Percival159 Styl zupełnie dowolny bo i w praktyce zabudowa miast bywa kontrastowo zróżnicowana a poza tym im mniej zasad... tym większa kreatywność :) Ważne by dać z siebie wszystko więc rozumiem, że Parci tez już dzierży kielnię w łapce ;)

4,7,16 i 19 niniejszym są zarezerwowane, niebawem zaktualizuje mapkę.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 04 wrz 2022, 22:38

Nie wiem co zbuduję, ale chętnie się wspólnie zabawię w tworzenie nowego miasta. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Poproszę o parcelę Nr 24.
Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 05 wrz 2022, 16:47

Ja poproszę jeśli nie jest zajęta - o parcelę nr 21.

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » poniedziałek 05 wrz 2022, 21:38

Budujemy nowe miasto! Super :a_jumping: To nasze wspólne przedsięwzięcie zmobilizuje mnie, by wreszcie po długim czasie znów odpalić grę. Poproszę zatem o działkę Nr 2. Jest na uboczu więc (jak zawsze w moim przypadku nie będzie to dom mieszkalny) powstanie tam tym razem plac zabaw.
Moc serdeczności :hearts/green-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 06 wrz 2022, 02:33

:91-ghost: Fantastycznie, przybywa nam twórców :)

Zielone cyferki z podpisem to parcele obecnie zajęte, czerwone pozostają na "sprzedaż" :)

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » piątek 09 wrz 2022, 23:13

Ja poproszę tym razem nr 22. Będzie cmentarz. Aczkolwiek zastanawiam się, czy nie lepiej będzie pod 1 mimo, że mniejsza parcela i nie wiem, czy da się zmienić typ parceli i w ogóle na niej budować bo jestem na wyjeździe i nie mam jak sprawdzić. Jeśli można na razie zarezerwować obie, to super.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 10 wrz 2022, 10:47

Chyba tym razem będę pierwsza :82-smiling-face-smiling-eyes:
A oto moje SPA & GYM dla naszych simów. Mam nadzieję, że będą się wspaniale relaksować i odpoczywać, oczywiście nieraz wcześniej męcząc się, do ostatniej kropli potu :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes:


10.09.2022_08-35-28.jpg

10.09.2022_10-10-04.jpg

page.jpg

page1X.jpg



I link do galerii:


https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false


:20-hugging-face:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 10 wrz 2022, 18:18

To ja bym poprosiła numerek 9.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 10 wrz 2022, 18:46

Poproszę numer 23 :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”