Simberk-nowe miasto naszej społeczności już do pobrania!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Zbudujmy nowe miasto _ Wybierz parcelę, buduj i zaludniaj ;)

Post autor: SimDels » środa 04 maja 2022, 14:20

Dzięki Agu @Agusiamal Twórz rodzinę tak jak uznasz Agu a co do funkcjonalności ratusza to są tam też działające kramy targowe ,i sklepik przy przystanku do którego też obsługa przybiegnie sama ,wewnątrz poza barem sala koncertowa gdzie chyba teoretycznie da się wsiąść ślub (nie sprawdzałem ale "łuk triumfalny" nieco pomniejszony jest więc powinno to działać) Wyjątkowo nie dawałem tu darmowych noclegów żeby zmieścić muzeum itp.

Aktualizacja:

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 04 maja 2022, 23:36

@SimDels Ratusz jest wspaniały. Vitalij już go odwiedził, przyjechał hmmm... tramwajem i tak się zmęczył jazdą w tłumie, że musiał usiąść i odpocząć na genialnym wręcz przystanku. :D

ratusz.jpg

Skończyłam przestrzeń twórczą i zamieściłam w Galerii. Jest tylko jeden problem - prawdopodobnie, bo u mnie na pewno - biblioteka i Galeria mają jakiś problem z odczytaniem przestrzeni twórczej. Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie jest tak, że gdy przenoszę przestrzeń twórczą z biblioteki do innej rozgrywki, to po umieszczeniu jej na parceli, zapisaniu gry i wyjściu do zarządzania światami nie widać jej na mapce, a znaczek nad parcelą pokazuje albo wykrzyknik w pomarańczowym trójkącie, albo znak poprzedniej parceli (np. mieszkalna), albo znak przestrzeni społecznej (ogólnej) niepełnej. Dopiero gdy wyjdę do menu głównego i wrócę z powrotem do rozgrywki - wszystko nagle staje się widoczne, jest przestrzeń twórcza i budynek na mapie. Można do niego wejść i wszystko działa. Podobnie mam z przestrzeniami twórczymi pobranymi z Galerii. Nie wiem czy Wy to zauważyliście? I czy u Was też tak jest?

I jeśli faktycznie tak jest, to zastanawiam się co z tym zrobić?

Tego problemu nie ma, gdy ustawi się podczas budowy samą przestrzeń społeczną.

A tu kilka fotek już z wnętrza budynku, bo zewnętrze pokazywałam:

makerspace1.jpg
makerspace2.jpg
makerspace3.jpg
makerspace4.jpg
makerspace5.jpg

Na zdjęciach ludziki nie mają butów, bo nieświadomie dałam jako ozdobę ten znacznik o zdejmowaniu butów w budynku. :D Później zmieniłam ustawienie na "pozwalaj zakładać buty w budynku" czy jakoś tak. ;)


I link do Galerii:


https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 05 maja 2022, 01:33

Ekstra! Tam jest także coś w rodzaju szkółki plastycznej dla małych dzieciaczków czyli wiadomo już gdzie będą lądować dziecki zapracowanych rodziców w mieście :)
Fajnie, że poza tworzeniem można tez handlować to da dużo zróżnicowanych możliwości zabawy w tym miejscu (tez bardzo polubiłem ten tym parceli, praktycznie stąd już tylko krok do połączenia oficjalnego parceli mieszkalnej z komercyjna (skoro udały się już inne kombinacje) gdyby tak szanowni programiści raczyli nad tym usiąść ;)
Co do problemu to u mnie z tym jest ok ale za to za każdym razem gra krzyczy , że czegoś na parceli tego typu brakuje (choć wszystko jest) przestaje krzyczeć dopiero gdy na chwile ustawię po kolei ogród publiczny, potem przestrzeń twórczą czy targowisko, wtedy gra załapuje, że jednak nie ma co krzyczeć bo wsio jest :O
Sprawdzałaś pewnie na innym zapisie?

Ps: dzięki :) Mam nadzieję, że doczekał się na tramwaj powrotny i szczęśliwie wrócił do swojego wymiaru :D

Ps nr2: Robię mała niespodziachę czyli na zapisie finalnym z miastem ,będą wybrane losowo postacie każdego uczestnika zabawy ,być może także innych osób z naszej forumowej paczki zamiast generowanych z automatu npc oraz Ćwirów itd. tak by rozgrywka w mieście była ciekawsza ale oczywiście każdy z nas może zrobić sima do swojego lub innego domu budowanego dla miasta (rzecz jasna oznaczając ludzika/rodzinę hashtagiem #simtopiacity2 oraz #simtopiapl)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 05 maja 2022, 06:13

@SimDels Dżesus! Mam nadzieję ze mój stary avek juz opuścił twój komputer - lepiej powybieraj nie avki ale najlepsze simu stworzone przez uczestnkow wspólnej zabawy... :27-person-with-folded-hands: Ja napewno pobiore ten zapis bo bardzo niewiele mi brakuje paczek gry - chyba tylko 3 akcesoria ale tym ktorzy nie maja wszystkich dodatkow, to wymiecie z chat mnóstwo rzeczy a pobrane simy moga latać łyse w bieliźnie :cat_mwaha:

@Percival159
To normalne zjawisko :) Trzeba tak jak Dels pisze po postawieniu tej przestrzeni wlaczac po kolei wszystkie opcje - ogrodową, tworcza itd aby aby gra zaakceptowała, ze te opcje tam są. oczywiscie mozna zrobic tak jak ty robisz
Bardzo sie ciesze, ze ta twoj parcela tam stoi bo dla kazdej małej okolicy w danym miescie -( z reguly trzy , cztery domy) potrzebna jest jedna przestrzeń twórcza aby mozna bylo z gry wydusić ślad zielony w calym miescie
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 05 maja 2022, 09:46

@SimDels @kreatora dzięki, bo już się zastanawiałam czy zmieniać rodzaj parceli na jakąś inną i ponownie udostępniać. Ale jak przejdzie, to ok. :D

SimDels - fajny pomysł z postaciami. W przestrzeni twórczej działają stoliki sprzedażowe, podobnie jak w przestrzeni społecznej. Na zewnątrz z budynkiem ustawiona jest budka z jedzeniem i sprzedawca przychodzi. Nie wystawiałam jeszcze budek z festiwalowymi gadżetami, ale myślę, że też będą działać. W zasadzie taka przestrzeń twórcza będzie też działać, gdy się ją ustawi jako społeczną, z tą tylko różnicą - że do wystawionych urządzeń przyjdzie odrobinę mniej simów i nie będzie instruktorów. Wtedy tylko mistrzyni wytwarzania Tina jakaś się pojawi, a pozostali nauczyciele niet.
Musze przyznać, że pierwszy raz ustawiłam te stoliki naukowe dla dzieci (wcześniej stawiałam tylko te do rysowania) i nie przypuszczałam, że będą się cieszyć takim powodzeniem wśród najmniejszych ludzików. :D Możliwości połączenia parceli mieszkalnej z komercyjną bardzo mi brakuje, gdyby się EA zachciało to uczynić, byłoby cudownie. Ale jakoś nie mam nadziei na to. ;)

Edit: Tak, sprawdzałam na innym zapisie jak działa przestrzeń twórcza.

Kreatora - Przestrzeń społeczna zawsze się przydaje. :) Moje oba budynki już z samych elementów budowy mają ślad ekologiczny zielony (mam bzika na punkcie tych śladów) :a_grin2: , możliwe, że to ułatwi trochę sprawę w całej dzielnicy.
W innej dzielnicy @Ktosik będzie robić ogródek działkowy z roślinami z podstawki, a to przyda się wszystkim.
Nie wiem jak z ludzikami, być może będzie trzeba zakładać im nowe czupryny i przyodziewek, być może nie. Za to w mieście na pewno będę musiała pouzupełniać niektóre brakujące elementy w budynkach. Cóż, takie życie :P :D Ale to mnie nie zniechęci, miasto będzie w mojej grze :) :hearts/heavy-black-heart: :hearts/yellow-heart: :hearts/green-heart:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 05 maja 2022, 11:31

Zaczęłam budowę, postanowiłam pójść troszkę w klimaty industrialne. Aczkolwiek w moim wykonaniu każdy styl to praktycznie wolnoamerykanka :D Narazie mam bryłę, jutro powinnam mieć chwilkę czasu do południa to może uda mi się dokończyć. Na teraz to się tak prezentuje:
Załączniki
domsimtopia2-2.jpg
domsimtopia2-1.jpg
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 05 maja 2022, 19:36

Bryła prezentuje się znakomicie. Szkoda, że nie dało się podejrzeć przez boczne okna niczego więcej poza zarysem schodów :) Mimo to znając pomysłowość architekta jestem pewna, że wnętrza zachowają przestronność, prostotę form, surowość i znakomicie oddadzą styl industrialny :12-ok-hand: .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 05 maja 2022, 22:00

Ciekawie się zapowiada, skojarzyło mi się z elektrowniami fabrycznymi. To będzie świetny akcent w mieście, możesz się nawet pokusić o jakiś komin, który po wstawieniu kominka wewnątrz spełniałby swoją rolę choc równie dobrze może być już jedynie niekatywną pamiątką po czasach świetności budynku (o ile nie został jednak w domyśle wyburzony w czasie rewitalizacji). Fajny pomysł z przeszklona klatka schodową (chyba?) i dużym wejściem ze świetlikiem, trzymam kciuki!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 06 maja 2022, 00:30

Ja chyba spieprzyłam sprawę, bo widzę, ze wszyscy poszli jednak w cegłę. Damn :/ Ale to już najwyżej robota na jutro.
Na dziś tyle xD
gunwoo.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 06 maja 2022, 06:38

Uroczy dom z pomysłowymi dachami i ozdobnikami. Ponieważ ta dzielnica zapowiada się na oazę zieleni (park, ogródki działkowe) będzie tu idealnie pasował. A skoro o cegle mowa, to widać ją na ścianie z kominem. Zaintrygowana jestem tym co jest za kominem :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » piątek 06 maja 2022, 08:15

@Katel - Podoba mi się to duże okno i okienka nad garażem, bo to chyba garaż jest, a wejście obok. Interesująca bryła. Fajny pomysł z balkonami/tarasami, nie widać dokładnie, dlaczego tak są zorganizowane, ale to będzie niespodzianka. :D I bardzo ciekawi mnie, co będzie wewnątrz i i jak będzie zorganizowana przestrzeń. :)

@Marvi - cudowny domek i jak dla mnie świetnie wpasowuje się w resztę dzielnicy. Bryła kojarzy się z domkiem Bobi, a rodzaj zieleni wokół koresponduje i z jej domkiem, i z ogródkiem działkowym. Jest dobrze, a cegłę masz na lewej stronie przecież i starczy.

Wszyscy tworzycie wspaniałe domy i przestrzenie, również te malutkie. Oprócz pięknych brył i klimatycznego wystroju mają w sobie to coś, jakiegoś "ducha", którego wciąż jeszcze brakuje moim budowlom. Ale to... lata praktyki, które jeszcze przede mną. :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » piątek 06 maja 2022, 10:41

@Marvi Twój domek jest śliczny. I jesli większośc z nas poszła w cegłę to własnie jej brak w Twoim jest atutem, tak uważam :)
@SimDels cieszy mnie że się choć trochę kojarzy z fabryką, bo moja działka wypadła obok działek publicznych i tak sobie pomyślałam, że wiejski domek chyba by tam nie pasował. W sumie nie wiem czy domki na te działki już są w galerii, bo przynjamniej u mnie znalezienie czegoś po tagu to w tej galerii graniczy z cudem.

Tag niby oczywisty i przeciez macie swoje budynki otagowane a u mnie i tak wynik jest "nic nie znaleziono". Muszę grzebać na piechotę i niewszystkie jeszcze znalazłam i postawiłam. W dodatku do komputera muszę się ustawiać w kolejce, bo z lapka zdjełam simy (ledwo dyszał już) i przeniosłam się na stacjonarny (w końcu mam te pikną wodę w basenach :D) Ale kilka już znalazłam, mam u siebie w okolicy i są cudne :) To będzie piękne miasto :D
@bobas52 w domku poza tymi schodami na razie nic nie ma, właśnie będę się brała za urządzanie go. Mam nadzieję, że uda mi się go dzisiaj skończyć :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 06 maja 2022, 11:14

@Marvi piękny hausik Marvi, dla mnie w drewnie jest właśnie idealny i kojarzy mi się z podobnymi zabudowaniami pewnej leśnej miejscowości niedaleko mojego miasta. Myślę że doskonale wkomponuje się w dzielnicę willowo-działkową która prawdopodobnie stanie sie górna część mapy Simberka :)
Dom ładnie obrośnięty winogronami i z tyłu widać jakąś ciekawa altankę.

@Katel galeria chyba nie tylko u mnie w wersji internetowej szwankuje ostro a ostatnio także czasami w grze ale tak czy inaczej spróbój po hashtagach #simtopiapl lub zwięźlej #simtopiacity2 (czasem ktoś może zapomnieć o podaniu tego drugiego hashtagu więc podałem na wszelki wypadek ogólny forumowy no i jak cos wrzucisz to najlepiej tez oznacz używając obu.

Edit: Uwaga, ostatnia aktualizacja stanu własnościowego parceli w naszym mieście poniżej:
Załączniki
simburg cyferki start4 aktualizacja.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » piątek 06 maja 2022, 16:38

Skończyłam Glass House, link: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Po Waszych pracach widzę, że miasto będzie piękne. Te budowle, które zostały skończone mam już u siebie w grze. :D

glasshouse.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 06 maja 2022, 18:43

@Percival159 ta chata to prawdziwy kawał luksusu! Ładnie równoważy się bryła przez dodanie szyb na środku wysokości ściany górnego piętra Przez glassy widać pokaźną bibliotekę wewnątrz, piękne kwiecie i chyba dość ciekawe meblowanie ale zbyt dokładnie nie widać więc parcela kusi by szybko ja pobrać i zwiedzić w grze co oczywiście zamierzam uczynić a i basenem nie pogardzę. Do tego poza wakacyjnym wypoczynkiem lub nauką pośród tak wielu książek można pobawić się w uprawy więc dom jest bardzo funkcjonalny a lokator będzie mieć sporo możliwości rozgr.. znaczy się życiowych. Świetne miejsce, też jestem ciekaw efektu finalnego co do miasta.
Ps: Twój pałac sztuki u mnie tez był "zniknięty" więc na wszelki wypadek pozwoliłem sobie eksperymentalnie dodać ledwie pare rzeczy tak by każda funkcjonalność była sprawna (jedno "brakujące" stoisko targowe. rozsadniki i cos tam jeszcze) ale to nie wystarczyło ,zadziałało za to po prostu ponowne zaznaczenie że to ma być przestrzeń twórcza. Na finalnym zapisie gry oczywiście będzie ok tak jak jest teraz :)

Uwaga, mała propozycja; spróbujmy dać sobie termin do połowy czerwca czyli tak do 15.06 (oczywiście możemy to zmienić gdyby ktoś nie zdążył).
Sam nie lubię narzuconych terminów ale w tym przypadku może będzie to pewnego rodzaju motywacja no a sam termin oczywiście w razie potrzeby wydłużymy.
Co wy na to?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 06 maja 2022, 18:57

Ok - dla mnie super, bo przez moje różne zawirowania mam poślizg. Ale się wyrobię i ludka też dam.

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » piątek 06 maja 2022, 22:19

@Percival159 ten dom jest cudny :), mam zaraz go sobie drapnę z galerii i pooglądam z bliska :D
Ta galeria to :a_angry2: straszna porażka, ale damy radę.

Właśnie wrzuciłam swóją chałupkę. Myślałam, że będzie malutka ale ten... urosła troche. I miałam tam używać jak mniej dodatków, nawet sobie zapisałam co mam używać i wydawało mi się, że tego dobrze pilnuję, ale zerknęłam w galeri i :64-face-screaming-in-fear: Zakładam, jednak, że my tutaj to raczej jesteśmy odpowiednio zaopatrzeni ;) Sama ostatnio nawet przy jakiejś promocji te nieszczęsne battu nabyłam. Nie kupuje tylko kitów z ciuchami, bo te akurat nie są mi potrzebne.
Dwie fotki dla podglądu (w sumie trzy)
Załączniki
basenik.png
kuchnia.jpg
salonik.jpg
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 06 maja 2022, 22:20

06.05.2022_23-50-35.jpg
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 0C7F7F7A61

No to ja stawiam sprawę tak. Co złego to nie ja, kłaniam się nisko ;-;

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » piątek 06 maja 2022, 23:36

Dzień dobry! Oficjalnie zgłaszam chęć kupna działek nr 2 i 12. A tak nieoficjalnie dziękuję @SimDels za cynk o wyzwaniu i wcześniejszą rezerwację :09-winking-face:
Takiego wyzwania nie można sobie odmówić! Zaraz wytężam umysł i zabieram się do roboty a co wyjdzie to jeszcze sam nie wiem xD

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 07 maja 2022, 17:17

Jestem zachwycona tym, jak będzie wyglądało nasze miasto. Wszystkie razem i każdy z osobna projekt jest tak świetny, że brak słów do wyrażenia uznania ich Twórcom.
@bobas52 - domek w zieleni, obrośnięty winoroślą skojarzył mi się z mieszkaniem dobrej wróżki. Każdy, kto tam zamieszka może nacieszyć oczy i uszy, bowiem z pewnością śpiew ptaków będzie go budził każdego ranka. Bajkowa praca :)
@SimDels - ratusz ten jest wspaniałą wizytówką miasta, jego perełką. Klasyczny styl, ale z dodanymi współczesnymi elementami stanowi obiekt na miarę nie tylko XXI, ale nawet XXII wieku :)
@Percival159 - modern jest fantastyczny, szczególnie zachwyca układ dachów - skośne w różnych kierunkach, ale idealnie ze sobą współgrają. Przeszklenia dodają budynkowi szyku :)
Drugi budynek, stanowiący przestrzeń publiczną, to taki urokliwy pałacyk, z pięknie zagospodarowanym terenem. W dodatku jaki użyteczny! Każdy Sim czy duży, czy mały znajdzie tam coś dla siebie, by rozwinąć swoje hobby :)
@kreatora - co tu dużo pisać. Jesteś mistrzynią w tworzeniu świetnych starterów. Ten, zaprojektowany na potrzeby naszego miasta, jest wspaniały. Wybudowany za małe pieniądze, a wygląda jak duża rezydencja. W dodatku wokół domu jest sporo przestrzeni, którą można zagospodarować. Po prostu fantastyczny :)
@Agusiamal - to biały uroczy, familijny domek, o którym marzy niemal każdy mieszkaniec blokowiska. W dodatku gustownie urządzony :)
@Katel - ciekawa bryła industialnego domu, a kolory elewacji idealnie pasują do tego typu budynków. Zresztą urządzenie wnętrza też jest świetnie dopasowane. Na pierwszy rzut oka niby "surowe", ale przytulne i wygodne. Tak bardzo mi się podoba, że nawet zdecyduję się na kupno industialnego kitu :)
@Marvi - ten dom od razu skojarzył mi się z leśniczówką. Bardzo dobrze, że jest drewniany, bo dzięki temu jest taki sielski, czarowny :)

Bożenko @bobas52 cieszysz się, że od Twojej posesji niedaleko jest to parku. No cóż, możesz być rozczarowana, ponieważ park zaprojektowany przez mnie nie jest oazą zieleni, ciszy i spokoju. Jest za to kolorowy, nawet teraz zastanawiam się, czy będzie pasował do otoczenia, gdyż znajduje się w "spokojnej" części miasta. Zdecydowałam się bowiem na stworzenie lunaparku, a w takim miejscu trudno o wytchnienie. Wstępnie ten projekt prezentuje się jak na poniższym zdjęciu. Wymaga jednak jeszcze pracy, przede wszystkim zagospodarowania środka parceli, paru poprawek, dodania zieleni.
lunapark.jpg
Moi Drodzy, gdy uporam się ze swoją pracą, wówczas dopiero dodam komentarze , serduszka i pobiorę domy, by je pooglądać.
Moc serdeczności :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”