Simberk-nowe miasto naszej społeczności już do pobrania!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Simberk- Zbudujmy nowe miasto _ Etap2

Post autor: SimDels » sobota 07 maja 2022, 20:23

Super te loftowe wnętrza a marviczkowa willa to wymarzona oaza spokoju choć można tyeż dla odmiany poszaleć na huśtawkach :) Jak się okazuje willa położona jest obok... barwnego i hałaśliwego lunaparku :) Dałaś czadu @Kirka i jeśli pozwolisz to niektóre pomysły z tego cudu wykorzystam w przyszłości bo zawsze gdzieś "z tyłu głowy" miałem ochotę zrobić coś lunaparkowego. Pomysłowe obiekty i np. tło za budką.Brawo dziewczyny :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Ciekaw jestem także projektu Matiego i całokształtu, który najwyraźniej objawi się całkiem szybko :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 07 maja 2022, 21:21

Hej. :( Ptaszki mi zaćwierkały o wyzwaniu i nawet bym z Wami pobudowała, wrażą grę odpaliła, ale wszystko zajęte. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 07 maja 2022, 21:43

@Aericia Ari - Matt ma dwie parcele zarezerwowane - może Miszka pogada z nim (bo ma kontakt) i Mateusz odstąpi ci jedną! Fajnie by było żebyś i ty miała swój udział w nowej Simtopii - tzn Simberku :) Ale jest jeszcze jedno wyjście - Simberk potrzebuje mieszkańców, a ty lubisz tworzyć ludki simowe - jeśli Matt pozostanie przy swoim - to choć ludki zrób. Jest już kilka postaci do miasteczka, ale przyda się więcej :)
I fajnie, że cię naszła ochota pograć z nami. Brakuje ciebie na forum :)

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » sobota 07 maja 2022, 21:49

@SimDels Na działeczce obok @Ktosik , @Marvi i @bobas52 jeszcze nie zacząłem budowy, ale na pewno nie powstanie tam modernistyczny klocuch jak w poprzednim mieście. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Chyba podchwycę pomysł Gabi na ogródek działkowy, chociaż widzę że @Kirka odważnie podeszła do tematu - mega pomysł z lunaparkiem!
Jeśli chodzi o działkę nr 12 to melduję, że bryła powstała i jest nieustannie rzeźbiona - tutaj muszę się dostosować do otoczenia, nie mogę zaburzyć architektury stworzonej przez @Agusiamal , @kreatora i @Percival159
Wszystkie wasze prace na razie pobieram i oglądam, jeszcze nie poserduszkowałem w galerii, muszę uporać się z placem budowy i wtedy wszystko nadrobię :14-face-throwing-a-kiss:
@Aericia mogę odstąpić parcelę nr 2 :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 07 maja 2022, 23:00

@Mattoowy o matko, ja nie chciałam żeby ktoś rezygnował! Ale bardzo mi miło. Naprawdę nie popsuję Ci planów? Ja serio się nie obrażę, kto późno przychodzi, ten ogląda co najwyżej obrazki. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 07 maja 2022, 23:04

Kochani, ja mam dwie działki i mogę oddać numer 15. Przestrzeń twórcza niekoniecznie musi tam stać, tym bardziej, że wciąż, jak na moje oko średnio zgrywa się z resztą dzielnicy i... hmmm ... nic na to nie poradzę, ale zgrzyta mi w tym szeregu domków. ;) Zostawiłabym sobie szklany domek na 14, a tę większą działeczkę przekazała pod zabudowę dla @Aericia, bądź innych osób, które nie mają swojego miejsca w Newrest, a chciałyby mieć. :) Piszę to jak najbardziej serio, bo nie przywiązuję się jakoś specjalnie do swoich budowli. za to do ludzików i sposobu rozgrywki - bardzo. :D

Domki @Marvi i @Katel - cudne! Pomału będę je przystosowywać u siebie. Brakuje mi pakietów czy też akcesoriów, przez co niektóre elementy nie pojawiły się w grze. Nie od razu ujrzę je w pełnej okazałości, ale z czasem na pewno tak. Cóż takie, życie... ;) Zresztą sama, gdy budowałam, nie liczyłam, ilu dodatków czy pakietów używam i prawdopodobnie wyszło ich za dużo. Ale jak człowiek chce z rozmachem, a ma prawo chcieć, to tak właśnie wychodzi. :D :D :D Domek Marvi już kończę opracowywać (niektóre elementy wnętrza i drzwi wejściowe). Tak się przełączałam co chwilę na Galerię, by oglądać szczególiki na udostępnionym malutkich zdjęciach, że aż... mi Galeria padła. :D :D :D Zniknęły wszystkie obrazki, pojawiła się biała karta. Podobnie było z biblioteką, Wystarczyło jednak wyjść z trybu budowy, by wszystko wróciło do normy. ;)

@Kirka Twój lubpark jest odlotowy! Coś bardzo podobnego przyjeżdża co roku na wiosnę na moje osiedle i rozkłada się przy galerii handlowej. Ten właśnie klimat, karuzele, gra kolorów, muzyka i dzieciaki z rodzicami. Ciekawa jestem efektu końcowego i czekam na finał. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » sobota 07 maja 2022, 23:11

@Aericia Plany to były tylko w toku, budowa jeszcze nie zaczęta, z przyjemnością odstąpię. :) Sam mam te działki dopiero od wczoraj więc nic straconego. Także @SimDels śmiało zmieniaj mapkę Simberku :D

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 07 maja 2022, 23:18

@Percival159 ojej, dziękuję! Teraz mam dylemat, ale chyba skorzystam z propozycji @Mattoowy bo mniejsza działka będzie łatwiejsza dla osoby, która nie grała w to już przeszło rok. Ta duża to @.@. Bardzo, bardzo dziękuję! Czy sąsiedzi mają jakieś wytyczne w kwestii stylu? Cegła? Cement? Drewienko? Ma to byc normalny domek czy mogę się powygłupiać (zachowując umiar)?
Obrazek

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » niedziela 08 maja 2022, 00:05

@Aericia - fakt, 15-ka to spora działka, ale orientacyjny termin zakończenia budowy to 15 czerwca z możliwością przedłużenia, więc jest jeszcze dużo czasu. :) Jeśli chodzi o wytyczne w kwestii stylu (zarówno w przypadku 2, jak i 15) - to myślę, że pozostałe osoby będą umiały lepiej niż ja określić czego się "trza" mniej więcej trzymać, a czego lepiej unikać.
Ostatnio zmieniony niedziela 08 maja 2022, 00:18 przez Percival159, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 08 maja 2022, 00:11

@Aericia Myślę, że nie ma żadnych specjalnych preferencji co do stylu, każdy buduję tak jak mu w duszy gra. :) Poprzednio też był mały miszmasz architektoniczny ale całość wyglądała wspaniale.
Kochani wszystkie Wasze projekty są fantastyczne!!! Tak fantastyczne, że skusiliście mnie by dokupić brakujące kity. :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 08 maja 2022, 02:15

No to melduję, że moja parcelka też już gotowa.Do istniejącej już restauracji dodałam na samej górze (tam gdzie było miejsce na ewentualne mieszkanko dla właściciela) dwa apartamenty dla nowożeńców z dużą łacienką i dwoma kibelkami.
Natomiast na zewnątrz uzupełniłam wolną przestrzeń o park z fontanną i okrętem pirackim dla dzieci z jednej strony, a z drugiej zrobiłam poszerzony ogródek kawiarniany z miejscem na ślub. Jeszcze parceli nie ma w galerii, bo najpierw musiałam sprawdzić, czy wszystko działa.
Działa - gra i bucy!
Teraz tylko sporządzę porządny opis i jutro wyślę do galerii. Dziś już padłam :(

Ale mam parę pytań. Parcela zapisana była pierwotnie jako restauracja. Chciałam zmienić na lokal weselny, ale mimo posiadania obiektów weselnych w postaci stołów, krzesełek, ścieżki do łuku weselnego i samego łuku, ozdób, oświetlenia, parkietu, etc - gra wykazuje mi w zestawie wymaganych elementów, że mam tylko... łuk weselny?

Oprócz tego zwróciłam uwagę na ilość tych wymaganychh elementów. Sto dwa krzesełka jadalniane - to nie jest lekka przesada? Tak samo z ozdobami, kwiatami domowymi czy innymi duperelami. Gra woła o ilości wprost hurtowe! Parcela z przeznaczeniem na lokal weselny w Tartosie miała ich na pewno nie aż tyle.
Pomyślałam teraz, że może gra sobie przeliczyła te ilości w oparciu o wielkość działki (a jest to największa parcela w Newcrest)... A może mi się coś zbugowało?

Ponadto tak jak u Perci - moi kucharze i kelner stali przed restauracją dłuższą chwilę, zanim zdecydowali, że udadzą się do miejsca pracy, czyli do kuchni i na salę. Trochę to wkurzające!
Lokal jest spory, i pewnie dlatego gra wykoncypowała, że trzeba kelnerowi dodać mocy... Toteż na kelnera wygenerowała mi ... wampira!
No fakt - uwija się teraz z prędkością światła - tylko czarny dym widać :cat_mwaha:

Wrzucam fotkę - na udokumentowanie, że parcelka zrobiona. I jak ładnie prezentuje się nocą obok Michaszkowego Ratusza :)


Lokal2.jpg

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » niedziela 08 maja 2022, 09:59

@Alibali - pięknie wygląda Twój lokal weselny na tle ciemnego nieba, a razem z ratuszem Miszy - wymiatają! Napatrzeć się nie mogę. :D

Co do lokalu weselnego. Robiłam go do miasta Vitalija gdzieś na początku kwietnia i gra wymagała jedynie łuku weselnego, pamiętam - aż się dziwiłam, że tak mało trzeba. I... miałam to tutaj napisać, zaznaczając, że nie mam jeszcze Ślubnych historii, a być może ten pakiet wprowadza te dodatkowe wymagane cuda, które muszą być u Ciebie. Ale tknięta dziwnym przeczuciem - weszłam przed chwilą do gry. Na planie miasta wszystko okey, lokal wyświetla się jako pełny i skończony, żadnych pomarańczowych wykrzykników i innych takich...

Cóż, otwieram tryb budowy i wymagania, a tam żądają: 38-tu krzeseł do jadalni, 64-ech ozdób ściennych, 7 umywalek, 2 stereo i 11 toalet! :a_grin2: Ba! Policzyłam co już mam - krzeseł w całym budynku 30 (łącznie z hotelem na pięterku), ozdób ściennych około 50-ciu, umywalki kuchenne 2 i 5 w łazienkach (w lokalu weselnym i w hotelu na górze), stereo 1.... Gra pokazuje, że mam wszystkiego równe zero, zalicza mi tylko jeden łuk weselny i bar. :D Tylko, że te zera nie są zaznaczane na czerwono, jak przy niepełnym lokalu, tylko na niebiesko.

Nowe wymagania musiały dojść razem z ostatnią aktualizacją i są dość dziwaczne. 2 stereo do jednej sali weselnej? Chyba po to, żeby się wzajemnie zagłuszały, gdy dwie rodziny, młodej i młodego zechcą słuchać innej muzyki. 11 toalet, no sorry - ale nie ma miejsca. Nie będę pomniejszać sali weselnej, by robić dodatkowe, nikomu niepotrzebne toalety. 38 krzeseł? A to można zaprosić tylu gości, a w przypadku lokalu Ali ponad 100-tu? Dla kogo te krzesła? :D Mam nadzieję, że to jakieś niedopracowanie twórców, i że to naprawią.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 08 maja 2022, 11:24

Zrozpaczona tymi wymogami zmieniłam typ parceli z lokalu weselnego na restaurację i tam przy każdej pozycji są znaczki odhaczające - i gra "widzi" że tych krzeseł mam więcej niż wymagane dla restauracji. Toalet jest też sporo, bo osobne dla restauracji, osobne dla klubu i kawiarni na piętrze i osobne w apartamentach dla nowożeńców. W sumie chyba sześć czy siedem.
Więc postanowiłam zaryzykować i puścić to do galerii jako lokal weselny, ale nie wiem czy nie będzie się paliło na czerwono przy wymogach (mimo, iż są spełnione). Dodatkowo nie widzę w galerii wymagań co do posiadanych dodatków, pakietów i akcesoriów, a jest tego trochę, bo tworząc tę restaurację po prostu czerpałam z wszystkiego co posiadam, bo z zasady nie tworzę do galerii. Zostawiłam w tej budowli jedno pomieszczenie - to na poziomie przeszklonego dachu - do indywidualnego zagospodarowania. Może to być jakieś atelier albo malutkie mieszkanko dla restauratora. Albo gabinet kosmetyczny lub salonik masażu :) - wg uznania.
Lokal już jest w galerii, ale galeria coś dziś miele tak długo, że nie wiem, czy zdoła mi się wczytać. Że Golden Terraces są widoczne to wiem, bo widziałam komunikat, że już ktoś je skomentował. Jeśli ktoś może wejść do galerii bez problemu to bardzo proszę o wklejenie linku bo mi nadal galeria nie chce się wczytać :(


Kilka fotek jak toto się w ogóle teraz prezentuje:


13zz.jpg



I z Miszkowym ratuszem za dnia:


widok.jpg



Rzut z góry


plan.jpg


Do pobrania w galerii - dzięki Marv za link



EDIT @Marvi: link do parceli: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 5D8401040Feraz

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 09 maja 2022, 09:58

@Alibali Fenomenalna parcela, piękna architektura pełna detali ale za przebogatymi fasadami kryją się też równie bogate wnętrza (matko jedyna aż się boje pomyśleć ile czasu bym potrzebował na to umebelkowanie) do tego świetnie współgra z moim wymysłem czyli mamy już kawałek centrum :)
Super są tez przestrzenie ogrodowe i fajnie koresponduje to z ryneczkiem a co ważniejsze to świetne miejsce zawierania związków dla każdego ludzika w tym mieście. darmowe noclegi to także pomysł trafiony w dychę.
Niezłe przygody miałaś z tymi wymaganiami wc itd :O pewnie kolejna aktualizacja "naprawiła" grę jak zwykle ;P Ważne że udało się z tym uporać. Wieczorem sprawdzę hotelik ślubny w grze, fajnie że połączyłaś tak wiele funkcji, wszystko wskazuje na to, że ludzikom w naszym mieście nudzić się nie będzie :)
Pomyślałem, że (o ile nie dodałaś takiej cechy parceli) można byłoby dać tu jeden z tych znaczników typu miejsce dla gwiazd czy obiecujące miejsce (jakoś tak się to zwało) i wtedy pewnie bez problemu przybywałyby tam gwiazdy, może gra generowałaby jakieś wydarzenia szybciej niż winnych lokalach choć i bez tego to może być najmodniejsze miejsce w mieście.

Super Ari, że dołączyłaś ciekaw jestem Twojego pomysłu i całej dzielnicy wypoczynkowej :) Styl oczywiście na luzie (między domkami i działkami niekiedy stoja wysokie apartamentowce więc poprostu działaj tak jak lubisz na pewno zyskamy ciekawą mieszankę miejską finalnie.
Kochani ,mamy już komplet "wykupionych" parceli więc... kielnie w łapki i do dzieła :)

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » poniedziałek 09 maja 2022, 18:49

Melduję, że Vitalij wraz z kotem o godzinie ósmej rano simowego czasu odwiedzili ogródek działkowy w Simberku... :D :D :D Ogródek autorstwa @Ktosik. :)

Pogoda w Myszkowie była słoneczna, niestety Simberk przywitał wampira i jego zwierzęcego towarzysza niebem zaciągniętym ciemnymi chmurami. Aż musiałam fotki edytować i rozjaśniać. :)

Vitalij "wampirzym wstępem" otworzył drzwi domku, a ja puściłam myszkę i przyglądałam się, co dalej zrobią. Kot wbiegł do środka i rozłożył się na podłodze. Wampir na chwilę polazł za nim, ale potem wycofał się z altanki, zrobił inspekcję ogrodu i zaczął podlewać wszystko jak leci. Wskoczyła mu masa pozytywnych nastrójników, więc jak widać, brzydka pogoda wcale mu nie przeszkadzała. :D


ogródek zbiorczy1.jpg


W międzyczasie, kot się ocknął i dzikim pędem pobiegł poza parcelę, w miejsce, gdzie stała jakaś budka, chyba z jedzeniem. Vitalij podlewał rośliny, aż do momentu, gdy uświadomił sobie, że kot zwiał. Wtedy znienacka rzucił konewkę i pognał za nim, po czym zainicjował rozmowę, w której co chwilę pojawiał się czerwony przekreślony samochód. Zupełnie jakby próbował wyjaśnić zwierzęciu, że uciekanie w obce rejony może być niebezpieczne. ;)


ogródek zbiorczy2a.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 09 maja 2022, 22:45

@Percival159 Pięknie dziękuje za odwiedzenie ogródka i śliczne fotki. :hearts/heavy-black-heart:
Wampiry mają fajnie z tą możliwością wejścia do wszystkich domostw. :D

Ogródek działkowy to mój niewielki wkład w stworzenie tego miasta, ale cieszę się, że mogłam bawić się razem z Wami. Wzorowałam się takimi ogródkami z realnego życia, gdzie można wyskoczyć na krótko, pobyć na świeżym powietrzu i pogrzebać sobie w ziemi. :01-grinning-face:
To jest parcela wakacyjna, i wystarczy jeden dzień, by roślinki obrodziły w sezonowe plony (większość doskonałej jakości). Jest tam również zarybiony staw, altanka, mała łazienka i pokoik z jednoosobowym łóżkiem. Wybierałam tylko te elementy budowlane, które tworzą zielony ślad ekologiczny, by ułatwić całej dzielnicy zazielenienie się.

Zrzut ekranuogródek działkowy.jpg
Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... FA96677A6B


W ramach testowania, mój sim urządził tam „uroczystą kolację”, goście dobrze się bawili i nawet potrawy z grilla im smakowały, więc zaliczył to wydarzenie towarzyskie na złotym poziomie.
Ogródek 1.jpg

Stworzyłam też postać do nowego miasta, ale nie ma gdzie mieszkać i liczy na to, że ktoś ją przygarnie. :01-grinning-face:
Ava Becker 2.jpg

Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 50E70D1D67


Chciałam również podziękować za wszystkie urocze komentarze w Galerii :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » wtorek 10 maja 2022, 15:59

Jej, lunapark jest przecudny, brawo @Kirka
@Alibali weselny lokal też śliczności :)
Jeszcze nie oglądałam w grze, bo dopiero jutro się pewnie do kompa dorwę, ale jak już się dorwę to natychmiast pobieram i lecę zwiedzać :D
Mam jeszcze w planie zmajstrować rodzinkę do swojego domku, w tym tygodniu się powinnam wyrobić :). Sporo domków już mamy, więc pewnie zacznę powoli zaludniać miasto eby mi się ea-simy brzydale nie powprowadzały, bo co by nie mówić okolica będzie, a w sumie to już jest, nader atrakcyjna :D
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 11 maja 2022, 16:25

@Ktosik zapraszam Avę do Glass House, który stoi pusty, bo nie mam pomysłu, kto mógłby tam zamieszkać. :) Być może mnie olśni i stworzę w międzyczasie jakiegoś ludzika, ale to duży dom, więc nie będzie problemu. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 12 maja 2022, 22:33

@Percival159 "Ja mam jeździć po nektarze?! O nie, teraz cie nie odwioze stary!"-zdaje się mówić Vitalij do kota na ostatnim obrazku :D
@Ktosik świetna postac Gabi, do tego pisarka więc może będzie prowadzić pamiętniki Simberku ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 13 maja 2022, 02:20

@Percival159 -dzięki, Ava chętnie zamieszka w tym pięknym szklanym domu :14-face-throwing-a-kiss:
@SimDels - Michał, to jest możliwe, że skrobnie jakiś opis Simberku, oby tylko nie odziedziczyła talentu pisarskiego po mnie. :03S-face-with-tears-of-joy:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”