Nowy Windenburg-wspólne miasto prawie gotowe!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KirrkaNa

Re: Nowy Windenburg-wspólne miasto prawie gotowe!

Post autor: Kirka » środa 02 lis 2022, 18:34

@Ktosik świetny budynek. Zachwyca na zewnątrz, jak również i wnętrza są doskonale skomponowane stylistycznie. Idealnie wpisuje się w krajobraz i zabudowę Nowego Windenburga.
@bobas52 , @Ktosik , @SimDels , @kreatora , @Percival159 , @Nicol.K, @Alibali - ślicznie dziękuję za tak ciepłe przyjęcie mojego projektu budowlanego i cudowne komentarze zarówno tu na forum, jak również w Galerii. Jestem nimi zachwycona :a_smile: , a jednocześnie zmotywowana do tworzenia dalszych konstrukcji. Nie zdziwcie się więc Moi Drodzy jak uraczę świat kolejnym "dziełem" :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 03 lis 2022, 10:04

Gabi @Ktosik dom już oddany do użytku. Jeszcze nikogo nie zakwaterowałam w nim, bo zabrakło czasu na granie... co nie znaczy, że nie obejrzałam wnętrz. Są wspaniale zaaranżowane. Na pierwszy rzut oka odniosłam nieodparte wrażanie, że nowi lokatorzy praktycznie nie będą musieli wychodzić z domu, który w pełni zaspokoi ich wszystkie potrzeby.
Znakomicie pasuje również do pozostałych budynków w tej okolicy :23-clapping-hands: .

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 03 lis 2022, 18:07

Powiem wam dziewczyny i chłopaki (nie bez dumy, bo wszak mam i ja swój skromny wkład). że nie widziałam jeszcze w grze tak pięknego miasteczka jak nasz Nowy Windenburg :) A nazwa New Windenburg kojarzy mi się z niemieckim miasteczkiem Neubrandenburg :)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 26 lis 2022, 10:53

Delsu @SimDels, sorki, że dopiero teraz o tym piszę, ale bardzo :27-person-with-folded-hands: proszę o wydłużenie terminu na ukończenie tego wyzwania, najlepiej do końca grudnia :oops: Miałam trochę zawirowań i nie zdążyłam i raczej nie zdążę, w najbliższym czasie ukończyć mojej pracy :oops:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 26 lis 2022, 10:57

@Kropka podanie zostało rozpatrzone pozytywnie 😛 a zatem czekamy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » niedziela 08 sty 2023, 11:36

Kochani, przepraszam wszystkich, że moje zamczysko "umarło" na tak długi czas i dalej pozostaje niedokończone. Praktycznie od dnia kiedy wrzuciłam fotki, nie tknęłam simsów, a nawet kompa aż teraz. To i owo się złożyło na taki stan rzeczy, długo by gadać. Grunt że w końcu mogę wrócić. Nie wiem czy ktoś może przejął tę działeczkę, bo widzę, że i tu temat jakby się trochę zamroził. W każdym razie dokończę ten zamek najszybciej jak zdołam i pokażę :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 08 sty 2023, 14:05

Działaj na spokojnie Katel nikt nie przejął działki :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”