Nowy Windenburg - Finisz! Wspólne miasto do pobrania!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Re: Budujemy Nowy Windenburg-Drugie rozdanie działek budowlanych!

Post autor: Kropka » czwartek 22 wrz 2022, 08:46

To ja poproszę o parcelę nr. 6 :19-slightly-smiling-face:

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 22 wrz 2022, 11:25

Delsie, Twoje komiksy jak zawsze w punkt :a_grin2: Jeżeli nie trafi się ciekawe sąsiedztwo to wychowywanie nastolatki na tyn odludziu będzie prawdziwym wyzwaniem :a_angry2:

A skoro jesteśmy przy drugim rozdaniu to jeśli można poprosić o parcelkę nr 1. Myślę tam o takim mini pałacykozameczku do wynajęcia :)

ed. Tam chyba musi pozostać parcelka publiczna, ale jakbym zrobiła tam to o czym myślę (mam w planie także kryptę), to kto simom zabroni spędzić tam nawet dwa, trzy dni, więc jeśli nikt nie miałby lepszego pomysłu to poproszę :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 22 wrz 2022, 20:01

@Katel Dowoli zmieniaj przeznaczenie parceli ,nie ma ograniczeń (acz krypta też brzmi ciekawie... :) ) Działka nr1 sprzedana ;)
@Percival159 Dzięki za przetestowanie delsowych ciapciaków, faktycznie tego ostatniego puściłem pośpiesznie z torbami :D Gdyby nie MC to pewnie za szybko nie zamieszkałby ani w wieżowcu ani gdziekolwiek :O Ps: Numer 3 sprzedany ;)
@Kropka działka nr 6 niniejszym została sprzedana firmie Kropex SP.Zoo ;)

Mapka zaktualizowana

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » czwartek 22 wrz 2022, 20:38

Szczęść borze i lesie!
Chciałabym przedstawić mój Bliźniak bliźniaczek oraz jego lokatorki :D
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Linkeł do chołpy: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Dziewczyny to moje pierwsze simki z czwórki. Stunningowałam je trochę. Może to forma recyklingu, ale mam do nich sentyment i niech mają swoje miejsce gdzieś w simsowie ;_;
Linkeł do bliźniaczków: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

No i co złego to nie ja :<

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 23 wrz 2022, 09:47

To ja poproszę parcelę nr. 8, przykleję się do bliźniaczek :) .

P.S Dotychczasowe parcele mam już w grze i zameldowałam do nich wszystkich proponowanych lokatorów. Gratuluję pomysłowości bo projekt prezentuje się znakomicie. Domy są cudne :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: a mieszkańcy zaskakujący swoim niebanalnym zachowaniem potrafią momentami rozbawić do łez :D .

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 24 wrz 2022, 10:32

@Marvi bardzo ładne te bliźniaczki i ciekawie prezentują się w grze. Poszczególne połówki chałupy odzwierciedlają ich charaktery, nie ma najmniejszej wątpliwości, gdzie którą umieścić. :D :D :D A sam dom, uroczy, ożywił tę część Windenburga. :)

@Katel czekam z zaciekawieniem na pałacyk do wynajęcia, a już w szczególności na tę kryptę. :D Intryguje mnie również cmentarz @Agusiamal, plac zabaw @Kirka, ratusz @Mattoowy i wszystkie pozostałe prace, których tematyka jeszcze nie jest znana. :)

Dziękuję za przyznanie działeczki numer 3, miałam parę pomysłów na nią, ale coraz bardziej jestem skłonna wybudować tam domek dla mojego simselfa. ;)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 wrz 2022, 16:32

Marveuszu jeden ścichapęk. Tak się powinnaś nazywać! Domek jest uroczy, i nie powiem, iżbym nie miała dylematu, która część podoba mi się bardziej. Ku mojemu zaskoczeniu, mimo mojego kwiatkowo-falbankowego mózgu - tym razem skłaniałabym się nawet ku tej części sci-fi! Chyba to zasługa tej klawiatury gejmowej :) Moja już niestety rzęzi ostatkiem klawiszy, co coraz częściej widać w postach.
Anyway... Domek a właściwie dwa sklejone domki prezentują się świetnie, mimo twoich wielkich starań, by w galeryi nie prezentowały się wcale (kto oprócz ciebie robi fotki w grze o szarej godzinie!) No, chyba że Marvicz, któremu Oskary i fanfary tudzież maxisy powiewają - nie powiem gdzie!
Siostrzyczki też oblukałam, jeszcze nimi nie grałam, ale wyglądają na przyzwoite dziouszki, mimo rodowodu. Ekhem - czy Jesse James i Calamity Jane maczali palce przy ich narodzinach? (wiem, co odpowiesz i już się kawą na zapas zakrztusiłam) Co prawda (w odniesieniu do przyzwoitości) Calamity zadenuncjowała Jesse, że niecnota wcale nie został ubity przez tchórzliwego Roberta Forda, i używał życia dawno temu w Ameryce... Ale to już insza historyja.
Brawo, żeś w końcu wyczknęła tę parcelę, i jeszcze z premią, bo z lokatorkami! Nie ma jak pompa!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » niedziela 25 wrz 2022, 23:11

A @kreatora bierze udział? Nie widzę jej działki. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 26 wrz 2022, 09:00

Mapka zaktualizowana (także w pierwszym poście). Kilka działek jeszcze zostało.

Obrazek
Załączniki
c1.jpg
c2.jpg
c3.jpg
c4.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 26 wrz 2022, 14:45

Przepraszam wszystkich tych, których wczoraj zapewne zaskoczył fakt ponownego wysłania przeze mnie ludzików, którzy już raz zawitali do Galerii (jako single) - chodzi tu Doriana i Penny.
Ponieważ szukałam lokatorów do "Zacisza" wybór padła właśnie na tą parkę. Umówiłam się z Misiaczkiem na bardzo późną godzinę, że przechwyci moje małżeństwo na potrzeby naszego wyzwania. I wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że musiałam coś pokręcić i parka gołąbków - została w Galerii. Sory :(

00a.jpg


Tak na marginesie to uwielbiam ich za całokształt, bo są wpatrzeni w siebie jak w obrazki i praktycznie wzajemnie się dopełniają. On dorosły jest dla niej oparcie, ona dziewczęca wniosła w jego życie tak potrzebny mu spokój i młodość.


Czas na ostatni projekt, który nazwałam " Brzozowy zaułek" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Domek zawiera "duży salon" otwarty na kuchnię i miejsce do pracy (parter), a na piętrze pokój i łazienkę. Finalnie po postawieniu go na działce okazało się, że jest to kosztowna posiadłość... ale kto bogatemu zabroni :D

front domu.jpg
tył domu.jpg
wnętrza.jpg

Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, to była czysta przyjemność budować razem z Wami :hearts/heavy-black-heart: Zbieram swoje akcesoria murarskie i idę odpoczywać :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » poniedziałek 26 wrz 2022, 18:02

@bobas52 Domek uroczy, śliczne kolory, świetna bryła. Już go pobrałam, polubiłam, czekam na lokatorów. :)

Natomiast Dorian i Penny to niesamowita para, są już w mojej grze. Podczas testowania Perci Volk oraz jej domku i ogólnie Nowego Windenburga, odwiedziłam ich z moim simselfem. A potem oni przyszli do mnie razem z Sąsiedzkim Komitetem Powitalnym. Świetnie się uzupełniają, są niesamowicie rozmowni i kontaktowi, bardzo ich polubiłam i cieszę się, że zamieszkali w Nowym Windenburgu. A oto na szybko, kilka scen z wizyty komitetu w domku Perci:

komitet sąsiedzkiA.jpg
...

komitet sąsiedzkiB.jpg

Ukończyłam Samotnię Perci:

domekPerciA.jpg


Link do Galerii: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Niestety zrobiłam błąd w tagu, więc domek nie będzie się wyświetlał z innymi pod #simtopiacity3. Simselfa jeszcze potestuję i dopiero wtedy puszczę do Galerii.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 wrz 2022, 16:35

@Percival159 - samotnia już stoi na swojej parceli i czeka na właścicielkę. Domek ma tyle uroku, że trudno od niego oderwać wzrok. Przeszklenia i wszechogarniająca go zieleń czyni całą parcele bardzo romantyczną.
Miejsce, które sobie wybrałaś w moje ocenie to najpiękniejszy zakątek wiejskiej części Windenburga. Jak znam Doriana będzie tam chadzał łowić ryby :)

Jestem wzruszona, że moja parka już zapoznała się z sąsiadami i zachowała się jak przystało na osoby znające dobre obyczaje i formy towarzyskie :) . Relacja z pierwszej wizyty robi pozytywne wrażenie... oby tak dalej.

Ze swej strony dołożę mikro story z pierwszych odwiedzi jakie miały miejsce u mnie :)

komitet powitalny1.jpg

Więcej jak nowi lokatorzy się sprowadzą :)


@Marvi nie wydziwiaj na swój domek, to śliczny bliźniak, który znakomicie pasuje do charakteru bliźniaczek. Każdy z naszych architektów ma swój styl, który lubi i preferuje, w którym czuje się dobrze. A przecież w sumie najważniejsze jest to, że wychodzisz poza swoją strefę komfortu i otwierasz tym samym sobie nowe możliwości twórcze :13-thumbs-up:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 wrz 2022, 20:55

@bobas52 bardzo ładny domek z ciekawymi dachami i wspaniale pomysłowo otoczony zielenią (to również Twoja specjalność czyli fajne operowanie nie tylko zieleninką z debuga. Świetne są te zaokrąglone pokoiki (efektowne także wewnątrz). Wnętrza są wspaniałe, pastelowe przytulne na max ale i nowoczesne zarazem. Ciekawym akcentem jest rustykalna kuchnia gdzie pastelowe zielenie tez ciekawie korespondują z meblami. Na zewnątrz także pięknie urządzone. Ten domek (chyba także za sprawa dachów) kojarzy mi sie podobnie jak ten z pierwszej "zakupionej" działki trochę z domkami japońskich przedmieść. Piękna praca!
Nietuzinkowy komitet przywitał u Ciebie lokatorów nowego domu :) Świetna relacyja
@Percival159 Ta kulołodyga to chyba urośnie rozmiarów monstrualnej stokrotki z miasteczka Stranger cośtam jak tak dalej pójdzie :O
Równie nietuzinkowa relacyja z obowiązkowym ciastem owocowym :D
Samotnia bardzo ładna z bryły i jak przystało na samotnię wydaje się całkiem samowystarczalna, sporo tu miejsca na uprawę roślinek.
Świetne prace, może dziś wreszcie obejrzę sobie na spokojnie wszystko i podmienię domek bobinkowy bo ustawiłem najwyraźniej niewłaściwy troche pośpiesznie :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » wtorek 27 wrz 2022, 22:10

@bobas52 Świetna relacja, nawet moją wampirzycę tam widzę w Komitecie Powitalnym :D . A ten tekścik po czesku, który wypowiada Niki - wygląda uroczo; w samo sedno! :) Czekam na kolejne relacje.

Parcela, na której stoi samotnia, faktycznie bardzo ładna. I pomyśleć, że po raz pierwszy obejrzałam ją dopiero teraz, podczas windenburgowego wyzwania, a dokładnie podczas rozdania drugiego. Twoje słowa o Dorianie, który będzie tam pewnie łowił ryby, zachęciły mnie do spojrzenia (podczas gry), co też dzieje się nad jeziorem. I o dziwo, Doriana jeszcze tam nie było, ale ludu całkiem sporo. A kto przyszedł na ryby? O tym w króciutkiej relacji, bo pomysł sam się nasunął... Mam tylko nadzieję, że obrazek się wyświetli, bo to jest jedno długie zdjęcie. I, że Dels mi głowy nie urwie za to że Ralf po świecie bez włosów biega... bo nie miałam koncepcji na zastępczą fryzurę. ;)


jezioro Windenburg.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 wrz 2022, 22:28

O rety aż dwie delsowe ciapy naraz ci przylazły? :D Rafałek i tak miał szczęście, że dostał jakąkolwiek fryzurę od marudnego twórcy, który do simowych fryzur męskich jest wybredny więc luz, tak tez mu dobrze :) Dorian pewnie przybiegnie tam następnym razem i wyniesie wiadro ryb bo przeca wiadomo, że nie ma większego rybaka-zapaleńca w całym nowym mieście :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 28 wrz 2022, 21:22

Miszka - ja poproszę parcelę nr 15, jeśli jest jeszcze wolna. Mam już prawie gotową kamieniczkę.

Nowe parcelki Perci i Bobi jeszcze nie postawione, więc nic nie pisałam na ich temat. Napiszę więcej jak będę miała spokojniejszą chwilkę na dokłądne obejrzenie. Wyglądają tu na forum bardzo zacnie, i zapewne tak samo będzie w grze.
Rozbawiła mnie historyjka z bliźniaczkami, pokazującymi swoje prawdziwe charakterki. Komitet powitalny oraz nowi mieszkańcy są super. zaskoczyła mnie nowa mieszkanka - Niki. Najwyraźniej nie jestem na bieżąco, nie sprawdzałam w galerii hasztagu Simtopiacity3 - ale Simeczka bardzo ładna!
Twoja parka Bobi jest rozczulająca! Dodatkowo sentyment mam do imienia Dorian - niby rzadkie, ale osobiście znam jednego Doriana, całkiem dorosłego faceta, I nawet obecnie jest trochę podobny do twojego ludzika, Bobi!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 29 wrz 2022, 19:45

Delsie - ano dobór ludzików, którzy pojawili się nad jeziorem był faktycznie zaskakujący i zabawny. :D Choć muszę przyznać, że nie mam pojęcia jakimi zasadami kieruje się gra, generując simów na parcelach. Dels co jakiś czas pokazywał się w różnych miejscach, Ralf rzadziej, ale też. Za to Justin, mimo że od dawna mieszka w simowym świecie (choć nie w Windenburgu), pojawił mi się w grze po raz pierwszy - właśnie na tym jeziorkiem. Zresztą gra nadal go tam generuje. Mam w świecie simów, zrobionych przez naszych forumowiczów, na których nie miałam jeszcze szczęścia trafić w grze, mimo że teoretycznie są, mieszkają w domkach czy blokach. :)

Alu - czekam z niecierpliwością na kamieniczkę. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 30 wrz 2022, 13:46

Od dziś "Brzozowy Zaułek" zamieszkuje nowy lokator. Przedstawiam wszystkim Coopera Danielsa - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Cooper.jpg
Cooper1.jpg


Ledwie się wprowadził a już jedna z sąsiadek upatrzyła go sobie na swojego chłopaka... i biorąc pod uwagę równouprawnienie, sama mu to zaproponowała :D Nawet w grze kobiety biorą sprawy w swoje ręce :lol:


P.S @Percival159 oglądając Twoją relację doszłam do wniosku, że Delsowi pod bokiem rośnie konkurencja jeśli chodzi o "włóczęgostwo" :D
Do tej pory domeną było, że to właśnie on był obieżyświatem i zaliczał wszystkie lokacji ... a tu proszę kogo przyniosło :D (musiał się chyba sakramencko nudzić :lol: )

Uzbrajam się w cierpliwość i czekam na kolejnych obywateli Nowego Windenburga. Bo nie chciałabym wynajmować pustostanów :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 30 wrz 2022, 16:35

Niniejszym mapka zaktualizowana :) Buduje nam się Nowy Windenburg na całego :)

Obrazek

Ps: Daniels prezentuje się bardzo fajnie i niebawem także u mnie zostanie zamieszkany :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 30 wrz 2022, 20:52

@bobas52 - al super ci wyszedł ten ostatni lokator miasteczka! Lecę go sobie pobrać i oblukać!

Dzięki Delsie za przydzielenie parcelki, W przyszłym tygodniu postaram się oddać. Myślałam, że pobudujęsobie przez piątek i sobotę, ale dzi csłe popołudnie zmarnowalam na rozkminianie tego Better Build a na koniec przegadałam. A na jutro mam zapewnioną niechcianą rozrywkę :( Mam nadzieję, że noc nie wydarzy się przez niedzielę, ale jak znam swój kulawy los - to cegłówka spadnie na mnie nawet w drewnianym kościele :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”