Wspólne miasto...Budujemy kolejne?

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Wspólne miasto...Budujemy kolejne?

Post autor: SimDels » niedziela 17 lip 2022, 14:24

W ostatnim czasie stworzyliśmy na naszym forum Simberk - Podobnie jak nasze pierwsze miasto ,które nazwaliśmy po prostu Simtopia City drugie wspólne miasto także szybko okazało się wspaniałą pamiątką wspólnej zabawy i inwencji twórczej.
Ten pierwszy wpis będzie edytowany na bieżąco jeśli rozpoczniemy budowe kolejnego trzeciego na naszym forum wspólnego miasta ale póki co zaczniemy od filmików z poprzednimi i od podstawowych pytań :cat_oo:

Simberk (2022)

Simtopia City (2019)

Jak wyglądałoby nasze trzecie miasto?

1.Lokalizacja- moja propozycja to Windenburg opcjonalnie Oaza; te miasta mają dużo parceli więc zabawa będzie chyba nieco dłuższa niż przy ostatnim mieście.
Windenburg posiada 27 parceli, najwięcej ze wszystkich miast.
Druga propozycja to Oaza bo jest z podstawki i także zawiera sporo (acz nieco mniej) parceli i nie była wykorzystywana przez nasze forumowe grono we wspólnym projekcie.
Pomyślałem głównie o tej pierwszej propozycji z powodu rekordowej ilości parceli (możemy spokojnie pozostawić w spokoju zakątek imprezowy w ruinach klasztoru a nawet basen na wyspie i nadal pozostanie nam 25 miejsc do budowania w różnorodnym terenie. No i wydaje się, że chyba w naszym rodzinnym gronie Simtopii oraz u większości graczy pewnie ten dodatek już jest na przysłowiowej półce ;)

2.Nazwa-tym razem jakoś nie mam pomysłu, może ktoś coś podrzuci? Nie musi być po angielsku, w sumie sam nie wiem czy lepsze brzmienie anglo czy polskie czy może jeszcze inne.

A może to za szybko, może zły pomysł ? :88-japanese-ogre: Dajcie znać cóż Wy o tem :)

Ps: możemy poczekać też z budową na okrągłe ścianki ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 17 lip 2022, 22:06

Głosuję na Windenburg, zdecydowanie :13-thumbs-up:

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » poniedziałek 18 lip 2022, 14:01

Też daję głos na Windenburg :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 22 lip 2022, 11:07

Jeśli już mielibyśmy coś budować, to też sądzę, że w Windenburgu. Ale nie wiem, czy tym razem dam radę coś zrobić.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 22 lip 2022, 11:31

Jeśli przeważy Windenburg to zmienię nazwę swojego pomysłu na jedna z przebudów miast na inną tak by ewentualnie zarezerwować tu propozycję nazwy Nowy Windenburg ale jeśli ktoś miałby inna ciekawszą nazwę to dajcie znać. Ps: @Alibali dasz rade :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Felietonista
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 30 lip 2022, 23:08

Głosuję na Windenburg. :) Czas na budowę będę miała najwcześniej w drugiej połowie sierpnia, ale myślę, że właśnie przez wakacje wyklaruje się lokacja, nazwa miejsca i sam pomysł na budowę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”