Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Re: Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Post autor: Marvi » niedziela 13 wrz 2020, 09:43

:bomb: ACHTUNG! :bomb:

Ponieważ nie pojawiły się nowe prace, wyzwanie wydłużam o następne 2 tygodnie, czyli do 26 września. 27 września pojawi się nowe wyzwanie :)

Peace :06-victory: & love :hearts/heavy-black-heart:!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 13 wrz 2020, 13:06

Trochę się zagapiłam i dopiero teraz wrzucam moją parkę, która była na wakacjach w górach i ich ostatni dzień pobytu, który można uznać za pożegnanie lata :cat_bye:

06.09.2020_11-24-22.jpg

06.09.2020_11-30-24.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 23 wrz 2020, 11:39

Pożegnania z reguły bywają trudne :( . Żegnać się z latem chyba nikt nie lubi. Ale jesień czasami potrafi być piękniejsza od lata. Dlatego mój projekt jest takim połączeniem pożegnania i powitania następnej pory roku. Prym wiodą w nim barwy jesieni i zbiory z letnich wojaży :)

pl1.jpg
pl2.jpg

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki dla wszystkich graczy :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 23 wrz 2020, 22:51

Fantastyczne prace. Zastanawiałem się przez chwile co to za okna u Kropka są. Fajny delikatny i bardzo elegancki wystrój, kojarzy mi się trochę jak pomieszczenie w drogim hotelu.
Bobi jak zawsze bardzo pomysłowo, fajnym pomysłem są akcenty, pamiątki z podróży letnich, podobny pomysł z pamiątkami chciałem zastosować poniżej choć nie za mocno mi to wyszło.
Fajny pomysłowy kominek i obraz wydający się być odrębną kompozycją. Super prace dziewczyny!
A poniżej moja bida :) Skaczące zajączki nawiązują do beztroski lata a modele statków to symboliczne odpływanie pory letniej ;P
Załączniki
23a.09.jpg
23.09.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Felietonista

Post autor: Kirka » piątek 25 wrz 2020, 20:46

@Kropka - salon w pastelowych kolorach od razu wprawia w romantyczny nastrój. W takim pokoju nawet silne mrozy nie ostudzą gorących uczuć :)
@bobas52 - elegancki salon z wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Podziwiając wystrój pokoju i rozkoszując się nim nie straszna nam będzie ponura jesień i mroźna zima :)
@SimDels - w tym gustownie urządzonym salonie, przepełnionym pamiątkami z wojaży, nawet nie zauważymy, że minęła jesień, zima, wiosna i nastała kolejna gorąca pora :)

W pierwszym wyzwaniu na tym forum urządziłam izbę w wiejskiej chacie, witając wiosnę. Teraz w tej samej izbie, po zmianie dekoracji, żegnam lato. Lato kojarzy mi się oczywiście ze słoneczkiem, a jego koniec ze zbiorami plonów - zboża, owoców. Taki też jest wystrój pokoju. Zatem "Żegnaj lato na rok!
lato.jpg
lato 1.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 27 wrz 2020, 08:41

Pożegnanie lata wypadło bardzo okazale.

@Kropka - wspaniały elegancki salon w ciepłych letnich barwach sprawia, że pożegnanie lata jest tym trudniejsze. Na pocieszenie powtórzę za Stasią "żegnaj lato na rok " :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
@SimDels - beztroskie zajączki oraz statek symbolizujący odpływ czasu dopełniają wizerunku pięknego, ciepłego, bogatego w orientalne mebelki i obrazy salonu letniego :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .
@Kirka - pierwotna wiejska izba zmieniła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wystrój na przytulny salon, w którym na każdym kroku otaczają nas pozostałości po lecie w postaci smacznych owoców, radosnych słoneczników czy uroczej kompozycji ze zbóż. Takie dodatki zdecydowanie wpłynęły na letni charakter wnętrza. W tym salonie łatwiej będzie wspominać ciepłe wieczory i długie słoneczne dni lata :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Post autor: Marvi » niedziela 27 wrz 2020, 08:42

W takich salonach to i lato przyjemnie się żegna! A po lecie przychodzi jesienna szaruga, zawierucha i plucha. Żeby woda nie kojarzyła nam się tylko i wyłącznie z chłodnym deszczyskiem, a ostatnie promienie słońca przedarły się przez zachmurzone niebo, to przedstawiam...

Dziesiąte zadanie: podwodna sypialnia syrenki.
Czas realizacji: 10 października (do północy).

Kolejne zadanie pojawi się 11 października.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”