Kariera Sowy Selwadoryjskiej

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Kariera Sowy Selwadoryjskiej

Post autor: Alibali » sobota 14 sty 2023, 01:35

Jest to bardziej historia do rozwiązania, bo kariera zawiera cztery ścieżki, z których tylko jedna jest uwieńczona sukcesem zdobycia najwyższego poziomu

MTS_asiashamecca-1816895-TITLE.png


Oto co pisze autor

Ten temat krążył mi po głowie od jakiegoś czasu. Jest wzorowany na filmie Sokół Maltański. Jego bohaterowie - Sam Spade, Brigid O'Shaughnessy, Casper Gutman... ooohhh to brutalny, twardy klasyk kina noir. Jeśli lubisz kryminały lub stare filmy, to gorąco polecam. Zarówno film jak i książka są niesamowite. Utknąłem na pomyśle zrobienia z tego kariery i oto jest.

Możesz zagrać w tę historię jako detektyw, femme fatale, złoczyńca, jego sługa lub jego lokaj. Zrobiłem Sima dla każdej z tych postaci i świetnie się bawiłem, zmuszając ich do odgrywania historii (i tak na tyle, na ile pozwalała mi gra ). Każdy poziom kariery to rozdział historii, który możesz przeczytać, najeżdżając kursorem na ikonę kariery w zakładce kariery.Wreszcie, godziny i płace są oparte na karierach EA. Wszystkie umiejętności w tej grze są podstawowe.

W 1539 roku szamańscy rzemieślnicy z Selvadorady złożyli hołd hiszpańskiemu królowi Karolowi V, wysyłając mu szafirową sowę inkrustowaną klejnotami od złotego dzioba po cokół z szlachetnego metalu. Jednak piraci przejęli galerę z tym bezcennym bożkiem, a los szafirowej sowy do dziś pozostaje tajemnicą. Wybierz mądrze ścieżkę rozwoju - Twardy detektyw, femme fatale, pochlipujący pomocnik, niezdarny rewolwerowiec lub nikczemny złoczyńca… wszystkie ścieżki mają swoje zalety, ale tylko jedna rozwiąże zagadkę… sowy z Selwadorady.


Kod kariery jest przetestowany i działa!
Wybierz CTRL+SHIFT+C
Wprowadź:
testingcheats on

A następnie:

careers.promote career_Adult_TheSelvadoradeseOwl



https://modthesims.info/d/622089/the-se ... areer.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”