Topala - świat zaginionej cywilizacji.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Topala - świat zaginionej cywilizacji.

Post autor: Alibali » środa 04 gru 2019, 00:33

Super Oskar Gabiniu! Teraz trzeba wymyślić nazwę! Zgłaszajcie propozycje!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 05 gru 2019, 21:31

Rety! Przeogromne dzięki! Niespodziewany piękny oskar Gabi, dziękuje Tobie i wszystkim nie sądziłem, że az tak się to może spodobać :) Ogromnie dziękuję :hearts/green-heart: :cat_happy: :a_laugh:

Uzupełniająco jeszcze pokaże 2 parcele na fotkach, pierwsza z nich to w zasadzie ...sklep :) Właściwie w domyśle rodzaj targowiska, małej osady handlowej.
Zastanawiałem się jak zrobić by kasy nie raziły w oczy ,ostatecznie kasy są oczywiście ale znacznie pomniejszone :)

DOWNLOAD

Skoro już zostałem wywołany do tablicy jak mawiał kiedys ktoś ,to po tym oskarze nie pozostaje mi nic innego jak zakasac rekawki do pracy przy jakims story w tej okolicy |:)
Jeszcze raz dzięki!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 22 sty 2020, 20:41

A ja czekam i tęsknię za tym obiecanym story :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 24 sty 2020, 08:57

No, może jak gra tak okrutnie krzaczy, to z musu i nudów, z powodu chirurgicznego odcięcia od budowlanki - Michał cokolwiek napisze :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 30 sty 2020, 11:37

@Ktosik Dzięki wielgaśne, przypomniał mi się Twój komentarz odnośnie wyciagania telefonów przez indian z "kieszeni" :D Jakoś to nie było zmorą w czasie zabawy światem ale kapłan widoczny na filmie poniżej faktycznie po wykonaniu zadania natychmiast zaządał sobie rozmowy przez telefon więc to było zbawne :D Na mieszkalnych parcelach jakoś mi nie dzwonili, może wpływ na to ma cecha parceli z odcięciem od mediów (prądu).
Historyja zas już jest, przynajmniej póki co pierwsza cześć (mam nadzieje że do wytrzymania jeśli chodzi zwłąszcza o "wokal" :X

@Alibali W końcu umysliłem pierwszy odcinek ,niemam pojęcia na ile to ma sens no ale jak wspomniałem w temacie zalinkowanym ponoiżej... raz Delsu śmierć :D
To taki pseudo-paradokument czyli bajanie o tym śwatku trochę tak jak o realnych odkryciach choć póki co jeszcze bardzo ogólnikowo. Dzięki za motywację Ali, narcyzia natura będzie walczyć ze słomianym zapałem (u mnie) teraz ostro :D

Historie ze świata Topala (klick!)

Pierwszy odcinek zostawie także tu tak na podsumowanie tej zabawy i ogromnie dziekuje za wszystkie komentarze przy okazji :)

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 31 sty 2020, 18:59

Napisałam komęta w tym drugim wątku. Ale jeszcze raz wielkie dzięki za piękną opowieść, i jeszcze raz zachwyt nad wspaniałą i ogromną pracą. I ciągły zachwyt twoją wyobraźnią...

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 08 lut 2020, 15:51

Cóż tu będę pisać .... nic nie będę pisać :03S-face-with-tears-of-joy:
Pozachwycam się mistrzowskim filmem i skreślę parę słów i innym temacie. :09-winking-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”