(Ts4) Los Simos City - new city/nowe miasto

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) Los Simos City - new city/nowe miasto

Post autor: SimDels » środa 27 lut 2019, 19:59

(PL) Odkryj Los Simos!
Los Simos to fikcyjne miasto wzorowane na mieście Meksyk. Miasto zostało zaplanowane w Oazie Zdrój.
Znajdziecie tu budynki w stylu kolonialnym, świątynie, nowoczesne drapacze chmur oraz wielką piramidę pełna zagadek i skarbów.
Poniżej link bezpośredni do pobrania całej mapy z budynkami w formie pliku zapisu gry - wystarczy pobrać wrzucic plik luzem do folderu "saves"

(Eng. info) Discover Los Simos!
Los Simos is a fictitious city modeled on the city of Mexico. The city was planned in Oaza Zdrój.
You will find here colonial-style buildings, temples, modern skyscrapers and a great pyramid full of puzzles and treasures.
Below is a direct link to download the whole map with buildings in the form of a game save file - download file and move to "saves" folder.

DOWNLOAD LOS SIMOS CITY

DOWNLOAD/INFO (SDW)

Ps: Serdeczne podziękowania dla testerów czyli dla Bobi i Kropki za poświęcony na sprawdzenie tego zapisu czas :hearts/green-heart:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » środa 27 lut 2019, 20:16

Michaś odwaliłeś kawał świetnej roboty,moje gratulacje :) Ale czy wrzucając to miasto do gry nie zostanie podmienione z oryginalną Oazą Zdrój ?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 27 lut 2019, 23:17

@Pablo Nie. To będzie jako jeden z zapisów gry w którym Oaza jest przebudowana więc tylko na zapisie o nazwie "Los Simos" Oaza będzie miała taki wyglądjak na fotach powyżej.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 28 lut 2019, 10:35

Cała przyjemność po mojej stronie Misiaczku :hearts/heavy-black-heart: . Dziękuję Ci za wyróżnienie i zaufanie.

Los Simos jest wspaniałym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Urzeka misternie wykonanymi budowlami, które zachwycają całym bogactwem wspaniale dobranych detali i pomysłowymi wykończeniami.
Już samo to, że chciało Ci się przebudować całe miasto zasługuje na najwyższe uznanie.
Misiakowi.jpg

P.S Zmykam myszkować w piramidzie i podziwiać bogactwo sztuki meksykańskiej :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 01 mar 2019, 00:13

Dzieki serdeczne @bobas52 <3 Sprawdziłem dziś sobie, zajęło mi to wszystko czas od mniej więcej początku listopada czyli w sumie ok 3 i pół miecha a to prawie 2 razy szybciej niz sie spodziewałem... więc pozanudzam niebawem pewnie kolejnym miachem :) Dzięki za pomoc i zaglądnięcie juz na luzie do światka, dobrej zabawy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 01 mar 2019, 05:36

Sorry ze tak późno :)
Przeobraziłes Oazis nie do poznania! Dopiero teraz widac jak slicznie te domy wyglądają razem! Jak kazdy jest wypieszczony pod wzgledem architekronicznym. Utrzymane w tym samym stylu ale kazdy inny. Dachy mistrzostwo świata!
Tu na tym zdjeciu najlepiej to widać
Obrazek
Bajeczka! Zdecydowanie jesteś creatorem światów!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 01 mar 2019, 10:27

@kreatora Dzięki piekne Elu! Dla mnie to taka podróż i trochę nauka bo zabierając sie za to "przestudiowałem" sobie to co budowano w Meksyku i nawet zauważyłem wyrażne różnice między takim kolonializmem w architekturze a inspiracja kolonializmu czyli odpowiednikami w Hiszpanii czy Portugalii (przy okazji mam wrażenie, że europejscy przybysze próbując zmieść z powierzchni ziemi dawne cywilizacje Ameryki Południowej przy okazji postarali się o to by katedry i kościoły były wyjątkowo monumentalne ,niekiedy powstały oczywiście na ruinach piramid. Na swój sposób spodobał mi sie taki "monumentalny barok" (chyba w większości barok, może czasem późny renesans jesli sie nie mylę) choć żałuję, że troche mało dałem akcentu tej wczesniejszej historii. Dzięki ogromniaszcze :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 01 mar 2019, 14:00

Wow, gratuluję zacięcia do przerabiania całego miasta. Robi duże wrażenie tak przekształcona Oaza. To już nie są te zapyziałe przedmieścia, które oglądamy w maxisowej wersji, to już małe miasto, nowoczesne i luksusowe, przy czym pamiętające przeszłość. Na spokojnie obejrzę sobie na kompie wszystko, ale teraz patrząc na fotki zbieram szczenę z podłogi. Nie wiem co jest bardziej fajne, czy ratusz ze szklanym dachem, czy kościół niebieski czy piramida, czy mieszkalne pałace. Petarda !

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 02 mar 2019, 08:48

Ja też tę szczenę zbieram. Napisałam obszernego komenta do Los Simos tu viewtopic.php?f=94&t=269, a tu chciałam tylko dodać, że to @Silvaborealis nie pierwsze miasto w wykonaniu Miszki. Zrobił także pełną zabudowę w stylu Nowego Orleanu do Newcrest, a także japońską zabudowę, a także - o ile pamiętam - "średniowieczną" starówkę do któregoś z miast. Zdolna ta nasza Delsina :) W obliczu zabudowy całego miasta - poczułam się jak nędzny robak, który nie może dokończyć uczciwie bodaj jednego nędznego pałacyku!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 02 mar 2019, 10:51

@Silvaborealis Ogromne dzięki Kasiu! Ten budynek ze szklanym dachem to hala targowa ale faktycznie kojarzy sie i mi z ratuszem no i... no masz włąśnie mi uświadomiłaś, że jeszcze taki budynek by się tam przydał :) Dzięki!

@Alibali widziałem i dziękuje ci serdecznie ALi! Delsina dumna i radosna po takiej dawce poyztywów jest aczkolwiek uważa też, że czasem jedno dopieszone dzieło potrafi sprawic tyle frajdy co całe otoczenie więc czymię i tu kciuki za Twoje dzieła. Dzięki ogromniste :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

dw62801
Asystent
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 04 mar 2019, 16:28
Origin ID: dw62801

Post autor: dw62801 » poniedziałek 04 mar 2019, 16:50

Michał odwaliłeś kawał dobrej roboty. Pewnie dużo czasu zajęło Ci ukończenie tego projektu. Wydaje mi się, że jedna willa, ta w zielonej części mapy była budowana jeszcze na wyzwanie na oficjalnym forum. Powiem szczerze, że po 3 miesiącach przerwy nabrałem ochotę aby odpalić grę i zbudować jakiś drapacz chmur. Myślę, że nie ominął mnie żaden kod, a same wieżowce zbudowałeś za pomocą manipulacji terenu. Tak jak się to robiło w trójce. Dodam jeszcze, że fotki są bardzo malownicze. Podziwiam wytrwałość. Brawo!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 mar 2019, 00:56

Dziéki wielkie @dw62801 ! Jestem ciekaw co tam wyczarujesz z drapaczami chmur czymam kciuki za twoje nowe dziela.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 22 mar 2019, 21:43

Michał, no cóż ja tu będę dużo pisać. po prostu jesteś Mistrzem, i to nie tylko w tworzeniu fantastycznych budowli, ale również Mistrzem cierpliwości. :cat_yes:
Nie wyobrażam sobie ile czasu musiałabym ślęczeć nad tak gigantycznym projektem, to nie dla mnie :cat_no: , wolę budować startery. :03-face-with-tears-of-joy:
Genialne zagospodarowałeś Oazis, a budynki są cudne zarówno pod względem kolorystyki jak i architektury. Centralnie umieszczone piramida, to strzał w dziesiątkę, dodaje całości swoistego smaczku, nawiązując do historii Azteków, czy Majów. :hearts/heavy-black-heart:
Nazwa Los Simos, też idealnie pasuje ,czyżbyś skorzystał z moda na zmianę nazw miast, bo przy twoich pracach to przydatne narzędzie.
Super projekt!!! :a_bravo:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 22 mar 2019, 22:23

@Ktosik Gabi kochana, no niestety umieściłem to jeszcze nie wiedząc o tym modzie ale powolutku szykuje cos nowego tym razem w stylu skandynawskim i tu juz będzie nowa nazwa :)
Dzieki ogromniaszcze a parafrazując Twoje pisanie o starterach mógłbym tylko odpowiedziec "żebym to ja jeszcze umiał cos porządnie umeblować...) :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”