(Ts4) L.s.Plaza Hotel

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) L.s.Plaza Hotel

Post autor: SimDels » czwartek 27 gru 2018, 14:03

(Pl) Luksusowy choć darmowy hotel w wieżowcu dla Los Simos City. Apartamenty na 5,6,7 i 8 piętrze oraz basen na dachu.
Oprócz wieżowca hotelowego dodałem tu także 3 budynki w tradycyjnym kolonialnym stylu tak by całosć tworzyła kwartał powstającego miasta :)
(Eng) A luxury though free hotel in skyscraper for Los Simos City. Apartments on the 5,6,7 and 8th floor and the rooftop swimming pool.

DOWNLOAD (zip)
DOWNLOAD (Galeria)
Download/Info (SDW)



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 31 gru 2018, 23:05

O matuniu - Miszka! Teraz to dałeś czadu! Po wstawieniu tych budynków miasto rzeczywiście zacznie wyglądać jak prawdziwa metropolia! Piękne są - i tak bogato wyglądają! Czy dałeś jakieś nowe pokrycia ścian? Ja mało buduję, to się nie orientuję, więc sorry jeśli pytanie jest głupie :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 01 sty 2019, 00:58

Dzięki Ali 💚 tekstury i wsio chyba jeno z ok 3 dodatków. Ostatnio staram się by jedną parcela była z max 3 dodatków/pakietow plus podstawka lub mniej. Może zacznę dawać w opisie potrzebne dodatki taki pomysł mi przy okazji wpadł.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 13 lut 2019, 23:20

Powtórzę za Alą, o matuniu - Miszka dałeś czadu!!!
Hotel jest wspaniały i pomimo rożnych stylów, świetnie się z nim komponują te tradycyjne budynki. W realu widziałam kilka takich eksperymentów, ale jakoś nie przemawiają do mnie, tu natomiast jest OK. Wnętrza bardzo ładne, ale moje ulubione miejsce jest na samym szczycie, czyli podniebny relaks przy basenie. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Fantastyczna praca!!!

Ponieważ wysyłam swoje prace do Galerii, też ostatnio staram się budować z podstawki oraz jednego lub kilku dodatków. Jest to pewnego rodzaju wyzwanie, bo trzeba więcej kombinować, ale takie prace cieszą sie większym powodzeniem, bo niestety gracze nie posiadają wszystkich dodatków, nie mówiąc już o akcesoriach, które są kupowane w jeszcze mniejszym stopniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”