(Ts4) Turkus Apartment Tower czyli turkusowy wieżowiec

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) Turkus Apartment Tower czyli turkusowy wieżowiec

Post autor: SimDels » środa 28 lis 2018, 23:16

Wieżowiec z apartamentami wzorowany na owalnych budynkach szklanych biurowców chociażby w Warszawie. Każdy apartament jest w innym stylu.
Budynek wymaga jedynie podstawy gry i uwielbianego przez twórców hasztagów w galerii Spa Day czyli dodatku z solarium.
Domyślnie apartamentowiec powstał w ramach przebudowy Oazy czyli miasta Los Simos, które częściowo możecie znac już z komiksu Dels Story dostępnego równiez na tym forum :) Samo miasto pojawi się w osobnym temacie kiedy już będą tu wszystkie budynki a póki co niezanudzając dalej pokaże kilka fotek.

DOWNLOAD Turkus Apartment Tower (ZIP)

DOWNLOAD Turkus Apartment Tower (Galeria))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 29 lis 2018, 16:04

Ale super mieszkanko. Wiesz, Miszka - nawet nie wyobrażałam sobie, że jest sposób by zagospodarować wnętrze bez ścian. No bo jak inaczej nazwać mieszkanie z samymi oknami? Niczego na nich nie postawisz, niczego prócz rolet nie zawiesisz... Wybrnąłeś z tego znakomicie! Po raz kolejny się przekonuję, że wyobraźni to ja mam minus zero. Czy jakoś tak (Ela to umie zapodać tekst, że majtki spadają)...
Najcudniejsza jest ta sypialnia pod kopułą. Bosko to wygląda z góry. A jak wygląda, jak się jest "w"??
Nie mogę pobrać by oblukać, bo właśnie tego SPA nie mam. Wiedziałam, wiedziałam, że jak już coś mi się spodoba, to akurat nie będę mogła po to sięgnąć... :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 lis 2018, 23:45

Dzięki :) SPA dodaje neonowe ściany czyli ciekawy efekt nocą i troche w wyposarzeniu mebelkowym to chyba najlepszy z pomniejszych pakiecików moim zdaniem jeśli chodzi o elementy oczywiście obok wampirzaków (pewnie stąd popularnosc tagu "spaday" choc początkowo podejrzewałem ,że to jakis żart wprost z Polski :D ).
Co do widoku "w" to czasem pojawia sie mały problem tzn sufit znika i kopuła wisi w powietrzu ale nie zawsze, zależy jak załapie to kamera, może poprawia to w jakiejś aktualce bo wogóle sufity sa jakieś ciemne chyba troche skopane może ta zmiana silnika gry. Wnętrza zas z zamymi oknami dają mi możliwiśc tego by trochę mniej sie zastanawiac nad meblowaniem (bynajmniej faktycznie nawieszac się za dużo nie trzeba a dylemat jakie zasłonki wybrac przeistacza się w pytanie czy wogóle czyms zasłaniac okna coby nie upsuc widoczków ;) za to akurat jestem w stanie polubic bardziej nowoczesna architekture simowego światka.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 15:27

Świetny ten turkusowy wieżowiec, a nowe podświetlane elementy z Zostań Gwiazdą oraz ściany i podłogi ze SPA faktycznie nocą wyglądają niesamowicie. :cat_yes:
Przy tak wysokich budynkach i apartamentach na ostatnim pietrze, firanek nie trzeba (nikt tam nie zajrzy XD) bo zasłonią cały cudny widok na okolicę.
Super praca :12-ok-hand:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 07 gru 2018, 13:36

Niesamowita praca :12-ok-hand: . Szklane domy w Twoim wykonaniu są nie tylko oryginalne ale przede wszystkim fascynują konstrukcją i rozmachem :a_bravo:
Zaskakujesz tempem tworzenia i łatwością z jaką ci to przychodzi. Bardzo podoba mi się połączenie sypialni z miejsce do pracy. Będę musiała podpatrzyć jak to zrobiłeś :a_ciiii:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 20 gru 2018, 12:52

Bobi zaskakujesz mnie tak samo co do wnętyrz ,które mi akurat zajmują parokrotnie więcej czasu niz budowanie :D choć w przypadku wieżowców cza się trochę więcej nagłowić by bryła miała sens i żeby dało się wleźc po schodach wszędzie. Ogromne dzięki <3
Gabi mam czasem drobny dylemat właśnie przez to, że wypadałoby (i przyleżało) czasem coś tam na te okna zarzucic ale fakt, że wtedy nie będzie ciekawego efektu widoku panoramicznego więc tu akurat (wyjątkowo) niekoniecznie z lenistwa wybieram najczęściej opcje gołej szyby lub ewentualnie bardzo krótkich żaluzji. Dzięki serdeczne! <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”