(Ts4) Sky-high Apartment

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) Sky-high Apartment

Post autor: SimDels » sobota 17 lis 2018, 16:32

Funkcjonalny eksperymentalny wieżowiec z apartamentami na 5,6,7 i 9 piętrze. Na dachu znajduje się basen. Budynek powstał przypadkiem w trakcie zabawy fundamentami po ostatniej aktualizacji. Teraz możemy budować w grze wyższe budynki i łącząc fundamenty różnej wysokości schodami dawać simom możliwość przemieszczania się nawet na 9 poziom budynku.
Jak to zrobić wyjaśnia mały tutorial

DOWNLOAD (Gallery)

DOWNLOAD (zip) * (przewiń do końca wpisu)
*Rozpakuj i umieść pliki luzem w folderze "Tray"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Załączniki
SimDels_Blueprint_Sky-high Apartment_SDW.zip
(262.98 KiB) Pobrany 673 razy
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 17 lis 2018, 21:47

To teraz możesz od nowa zrobić Tokyo Michaszku :) Świetnie ci poszło :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 19 lis 2018, 09:26

Powiało wielkim światem :o , poczułam się jak w Emiratach Arabskich :hearts/heavy-black-heart:
dubaj.jpg
Gdzie Twój sim niczym szejk, spogląda z wysokości na otoczenie :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 23 lis 2018, 23:09

Widok wieżowca górującego nad całym miastem zapiera dech w piersiach. Świetna praca. :13-thumbs-up:
Przyznam się jednak do tego, że nie lubię umieszczać moich rodzin w wieżowcach, wolę domki. Do Myszkowa zaglądam tylko na festiwale. :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 lis 2018, 01:05

Dzięki wam ogromne ! <3 Nie wiem czy lepiej umieszczać takie rzeczy w osobnych tematach czy zapakowac w jakiś zbiorczy no pt."wiezowce" ciągkle sie z tym gryze jak to zorganizować :)
Szczerze mówiąc Gabi, lubię przebywac simem na 1 poziomie tzn moge wleżc nim wysoko by były fajne widoczki ale staram się by na jednym piętrze było wszystko jeśli jest tych pięter sporo bo faktycznie śmiganie do kibelka wyżej itd jest mało wygodne. Mam nadzieje, że moje wytwory przydadza się nie tylko mi bo wzieło mnie na całego na takie budowanie mimo, że bardziej spodziewałem sie po sobie, że poszaleje najpierw z kościołami zamkami itd (na to pewnie też przyjdzie pora).
Emiratów może nie stworze ale powolutku zabudowywuję sobie tak testowo Oazę, może jeśli coś z tego wyjdzie udostępnie jako cały zapis takie "wiezowcowo" a do Tokio ALi napewno się przydadza te opcje z terenem, pali mi sie w środku do powrotu do simowej Japonii, mozliwe, że jakies wiezowce z nowo budowanych wykorzystam przy dokańczaniu Newcresta (przyszłe Yoshi Town). Ok chwalipięstwa stało sie dosyć, dzięki jeszcze raz i może ktoś doradzi czy lepiej opisywać w taki sposób; 1 budynek 1 temat czy tez zrobic sobie oddzielny na wiezowce zbiorczy z nimi bo szykuje mi sie tego chyba dużo myśle że napewno ok 8-10 na początek choć zacz ęte i rozgrzebane mam narazie tylko 3 ;)
Załączniki
bbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 28 lis 2018, 18:10

Oba wiezowce są cudne :hearts/heavy-black-heart: .
Chociaz mnie sie podobał ten pierwszy ze wzgledy na swietne rozwiazanie kolorystyczne i zroznicowanie bryly tymi bialymi elementami,ale i drugi czerwony jest fantastyczny z tą skosną z jednej strony bryłą. No niestety grywalne wiezowce sa zerowo :) Przy mieszkancach gdy jest ich wiecej niz jeden gracz cały czas musiałbu się przełączać miedzy pietrami i traciłby kontrolę nad resztą. Moze jako SPA polaczona z silownia to by się lepiej sprawdziło choc i tak trzeba by bylo sie miedzy tymi piętrami przemieszczac by widziec co sie tam dzieje. Ale jesli ktos tworzy nowoczesne miasto . nie zamierza grac w tych obiektach tylko zalezy mu na widokach i traktuje te wiezowce jako obiekty dekoracyjne na przyklad tworzac filmiki - historyjki z klimatem wielkiego miasta by to puscic na YouTube, to takie strzelajace w niebo drapacze chmur sa fantastyczne,
Tematu nie wydzielaj, bo wtedy musialbyś mieć osobny na koscioly , sredniowiecze, czy moderny i nie bardzo by było widać co jest nową a co starą pracą,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 28 lis 2018, 21:37

Można używac funkcjonalnie 9 poziomów jednocześnie tzn ludziki faktycznie szwędają się po wszystkich poziomach (np 8 pięter plus dach) a na ile to wygodne to zalezy głónie od powierzchni piętra bo jeśli jest nie wielka to kamera potrafi płatać figle (spada w dół czasem nieoczekiwanie) a jeśli w miare szeroki jest budynek w sensie tego podwyższenia to spokojnie można sie pobawić. Myśle, że większośc to będa parcele publiczne, to czerwone to klub nocny w połaczeniu z salonem fryzjerskim i wieloma innymi rzeczami plus mini hotel czyli 1 apartamentos dla zanektarowanych lub zmeczinych simów ;) To prawda, że fajnie jest mieć swobode taką by w dowolnym otoczeniu pobawić sie na dużej wysokości, dla mnie ta aktualka z terenem to chyba najleopszy prezent od maxisów jaki mógł sie trafić. Dzięki ogromne Elu także za podpowiedzi odnośnie tematów, może faktycznie będe dawac pojedyńczo to ułatwo tez liunkowanie na śrubklu czy w innych miejscach(Twoje domki czasami też chodza po śrubku ;) )
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”