Nowy Port

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Nowy Port

Post autor: SimDels » czwartek 09 cze 2022, 11:39

Tu znalazły się dwa wieżowce ,które dziabałem w Windenburgu a potem doszła kafejka i tak zrodził się pomysł na taką powolną przebudowę Windenburga pod tytułową nazwą (chyba).

TymMess cafee
Ktoś miał taki fajny nick a do tego tworzy obrazy nocc dla sims4 ,że wyszła mi właśnie taka nazwa a wewnątrz są oczywiście obrazy tej twórczyni.
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 4CB195A870



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 09 cze 2022, 17:54

Jenyy.. Jakie to jest śliczne Miszka! Ty to jesteś niesamowity pracuś! Ja tu nie mogę od kilku tygodni przysiąść fałdów do zrobienia jakiegoś Sima,a ty - tak trzask i prask! I już - ta dam!

Ale natchnęło mnie to myślą, by następny świat (cały) zabudować tego typu architekturą. Pięknie się prezentuje, i jest trochę inne niż zwykłe domki jednorodzinne. Perci robi swoje własne - ja przy odrobinie samozaparcia może też zdołam :) Ale dzięki tak czy siak za nieustającą inspirację!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 09 cze 2022, 20:24

@SimDels Urocza kawiarenka. :) I toż to cała kamieniczka w dawnym stylu, pięknie zaprojektowana. I co ciekawe bardzo ładnie się zgrywa z seledynowym wieżowcem w tle. :) Masz talent, pomysły i kreatywne podejście. Podobają mi się Twoje prace i kilka z nich wyląduje w mojej Oazie, bo co jak co, ale to miasto nie przypadło mi do gustu. I efekt jest taki, że moje simy tam nie bywają. Tak, że coś trzeba będzie zmienić... :D

Alu @Alibali - buduj, buduj... :) Ja dłubię moje własne i końca nie widać! :D Ale to nie znaczy, że ono kiedyś nie powstanie... ;)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 09 cze 2022, 20:25

@Alibali Dzięki Alicja :hearts/green-heart: trzymam kciuki za Twoje miacho i jest mi arcymiło, że moje wypocinki mogą inspirować :) Bardzo jestem ciekaw.
Tu akurat zrobię takie pomieszanie z polątaniem bo Windenburg choć daje dużo swobody to nie ma takiej siatki ulic z wolnymi parcelami jak te otoczenia z podstawki.
Ta cześć "wiejska" Windenburga i wyspa pewnie wymuszą coś innego ale to się jeszcze zobaczy :91-ghost:

@Percival159 Dzięki wielkie Perci! :hearts/blue-heart: Super, że moje wypocinki się przydają, Oaze bardzo lubię do właśnie przebudowywania bo pasują tam różne rzeczy ,możesz zrobić mexico, coś nowoczesnego niemeksykańskiego a nawet jakieś futurystyczne rzeczy lub świat arabski przy czym pewnie i średniowiecze byłoby do zaakceptowania mimo kaktusów :O więc to otoczenie daje w sumie dużo swobody i lubię tą część z wodospadem i zatoką/jeziorem czy jak to się to zowie, przypomina to trochę plażę nad morzem gdzie można na wiele sposobów wymyślić zabudowę nabrzeża.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » czwartek 09 cze 2022, 22:17

Urocze, piękne kamieniczki przytulone do siebie. Jakże przyjemnie będzie wraz z simem udać się do kawiarni na pyszną kawę i coś słodkiego. Podyskutować z przyjaciółmi lub napotkanymi innymi ludzikami o dziełach sztuki, które właśnie oglądali w pobliskiej, na wskroś nowoczesnej i sięgającej chmur, galerii sztuki.
Michale, w Twoim wykonaniu architektura klasyczna i architektura nowoczesna idealnie ze sobą współgrają (czego przykładem są chociażby fotki powyżej). To jest niesamowita umiejętność, aby tak właśnie skomponować ustawienie budynków, by tworzyły spójny obraz i dawały ciekawy efekt krajobrazowy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 13 cze 2022, 00:03

Dzięki ogromne @Kirka ,niesamowite umiejętności masz moim zdaniem bardziej Ty więc tym bardziej miło :) Fakt, że staram się by z każdej strony te wypotki wyglądały dobrze i nawet uśmiechnąłem się kiedy okazało się że z rozpędu większość fotek zrobiłem (ja biedny osiołek) tej parceli od tyłu :D
Luźną inspiracją były tu kamieniczki z miast pomorskich i szwedzkich ale mam nadzieje że skojarzeń może być znacznie więcej.
W sumie wpadł mi teraz pewien pomysł na konkurs/zabawę ale to już znajdzie się w innym temacie :)

Dorobiłem jeszcze filmik więc tu pozostawię
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 22 cze 2022, 10:16

Na nabrzeżu powstała jeszcze wieża widokowa z galerią sztuki i tancbuda na dachu niższego budynku. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym o czymś nie zapomniał więc do stołów z szachami krzesełka trzeba dostawić sobie samodzielnie :cat_8D:

Galeria: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 52D5745069
SDW: https://simsdelsworld.blogspot.com/2022 ... tower.html

Eevam Observation Tower

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 22 cze 2022, 19:42

Obejrzalam oba filmiki i oba projekty mnie zachwycily. Od zewnątrz. Naprawdę dlaczego ty nie uzywasz zimnego światla we wnętrzach to nie mogę zrozumieć. Przeciez te kolory w środku byłyby 3 razył ładniejsze w zimnym świetle. To nie jest taki problem nawet przy speed build przygotować sobie 2 pokoje z napakowane lampami juz z ustawionym zimnym światłem. Szczególnie biele i żółcie szalenie duzo tracą ( po prostu są brudne) oświetlone świaitlem ustawionym fabrycznie w panelu budowania przez Maxisa

I to jedyny mój zarzut - bo te kamieniczki sa urocze i od zewnątrz wypieszczone na maksa. Bardzo mi sie podobał pomysł na narożne wiezyczki.
Z kolei Galeria ma super kreatywne rozwiazania architektoniczne, a to ze jest tam winda to wspaniale rozwiązanie przy tak wysokim budynku.

Oba filmiki obejrzałam z przyjemnością :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 02 lip 2022, 21:40

Filmiki obejrzałam już jakiś czas temu, ale wciąż w niedoczasie nie byłam w stanie się tu zatrzymać. Kawiarenka ma swój niesamowity klimat i urok, aż chciałoby się pójść do takiej w rzeczywistości realnej. :) Natomiast wieża - czapki z głów mości państwo! To nie tylko świetne rozwiązania architektoniczne, ale wszystkim pomysł na wykonanie ich w grze! :a_bravo:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”