Delsahr-Arabski świat do pobrania ;)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Re: Delsahr-Arabski świat do pobrania ;)

Post autor: Kropka » niedziela 09 sty 2022, 09:12

Misiak, obejrzałam film dwa razy i nadal zbieram szczękę z podłogi :21-grinning-face-star-eyes: Stworzyłeś cudowny, bajkowy świat Szeherezady, Aladyna, Alibaby i wszystkich bohaterów baśni arabskich. Lecę zwiedzać go w simowym realu :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » niedziela 09 sty 2022, 13:41

Też podziwiałam na yt, jedna z łapek nna liczniuku to tam jest ode mnie :D. I też zbierałam szczękę z podłogi. Żeby sobie zębami pozgrzytać, że dotąd jednak się nie skusiłam na zakup Batuu. Ale jak będziesz więcej filmików z takimi cudami wrzucał to kto wie, może się jednak złamię :D.
Niezależenie, to nawet jeśli tylko podziwiana Twoim okiem (filmik) okolica jest po prostu piękna. Ci tam od tzw. "twórcy gry" (nie mylić z niezależnymi simsowymi budowlańcami) powinni Ci płacić za samo oglądanie i inspiracje. I powinni sie w mysich dziurach pochować ze swoimi bohomazami jakie serwują na gotowych parcelkach ;)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 10 sty 2022, 17:13

Katel - my powinnyśmy wystąpić do EA o nagrodę jakąś specjalną dla Delsa za to, że bez użycia siły i przymusu tak pięknie zachęca do kupna tego gniotka Batuu, napędzając im kasę :) Bo chcąc obejrzeć jego przecudny świat poniekąd popychani jesteśmy delikatnie do tego bezecnego czynu! Molestacja jest nienachalna, ale skuteczna! Ja zaprzysięgłam sobie NIE KUPIĆ Batuu za żadne skarby! No i kupiłam, bo jak można nie poświęcić tych parudziesięciu nawet zeta dla najmilszego z simowych budowlańców na naszym forum! Więc Katel - nie namiawiam do Batuu - ale warto odpłakać ten zakup, by móc się cieszyć urodą tych wszystkich krętych arabskich uliczek na targu, nasycić oczy i duszę wspaniałymi, kapiącymi przepychem apartamentami, pałacykami i pałacami... Wspaniałym SPA czy - co niebywałe - własnym PARLAMENTEM! Nie wiem kiedy i jak Michał to zbudował, ale ja tego nie zbudowałabym nawet przez rok! Myślę, że to wspaniałe tło do twoich przecudnych opowieści. Postaraj się proszę przenieść którąś na łamy komiksu, abyśmy i tu na forum mogli się nimi cieszyć tak, jak cieszą nas wszystkie inne historie, komiksy i nawet tylko obrazki z gry!
A wracając do Batuu - ma sporo obiektów do CAS i trybu budowania, więc w ostateczności potraktowałam ten zakup jako zakup niespełna trzech kolekcji... Bo jest teraz na Originie obniżka na dodatki TS4 w tym owe Batuu.

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » wtorek 11 sty 2022, 10:55

Alibali, w pełni się zgadzam i uwierz, jestem coraz bliżej :D. Oszczędzam wprawdzie na mającego się ukazać w okolicach kwietnia/maja nowego buildera (z parkiem dynozaurów tym razem), który obawiam się, przy galopującej inflacji może mnie zechcieć zabić ceną, ale chyba odżałuję i nabędę ten składzik złomu (bo z tym mi się ta cała Bastuu kojarzy :P). Więc pewnie też zgrzeszę w końcu, tym bardziej, że sama wieki temu zaczęłam sobie w tej pustynnej okolicy robić coś na kształt "miasto na Marsie" i do kontynuowania tego pomysłu cały ten kosmiczny złomik fajnie by się przydał :) Co się tyczy komiksu... Ostatnio obijam sie z pisaniem :/ No i kompletnie nie umiem tworzyć scenariuszy i montować odpowiednich screenów do komiksów :(. Ale nie mam nic przeciw gdyby ktoś z komiksowych chciał coś wykorzystać dla naszego forum :).
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 12 sty 2022, 19:49

@Katel - Katel kochana - twoja opowieść o syrenach jest tak cudna, że w porywie serca, świeżo po przeczytaniu twojej opowieści - nazwałam jedną z moich syren Imogene!
To jest tak świetna historia, że aż się prosi, by ujrzała światło dzienne tutaj, na forum. Ja nie umiem jeszcze posługiwać się tymi dymkami i innymi komiksowymi narzędziami, a jeśli coś tam zdarzy mi się umieścić w dziale komiksów, to jest to bardzo nieudolne... Poza tym trzeba umieć z całej strony tekstu wyłowić kilka najważniejszych zdań, scenek, którymi zilustruje się owo "streszczenie" jakim jest komiks. Chętnie skorzystam z twojego pozwolenia, jeśli sama się za to nie zabierzesz, (nie tracę nadziei że tak) - ale teraz póki co - mam głowę zajętą czym innym. Przede mną kolejne starcie z Centrum Onkologii, i nie wiem, kto będzie górą. I nie bardzo umiem skupić myśli na czym innym :(

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » piątek 14 sty 2022, 09:55

Alu kochana, będziesz górą, mocno trzymam kciuki. Z natury jestem optymistką, więc bierz mojej pozytywnej energii i myśli ile tylko zdołasz. Dużo zdrówka i woli do walki :hearts/heavy-black-heart:
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 14 sty 2022, 19:56

Dzięki serdeczne! Wasze myśli i wsparcie były przy mnie, bo wróciłam z tarczą (póki co). Jestem mega szczęśliwa!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”