Projekt Japonia (3) - Przebudowa Oazy

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Projekt Japonia (3) - Przebudowa Oazy

Post autor: SimDels » sobota 21 kwie 2018, 01:29

Przebudowa Oazy to na razie raczkujący projekt w ramach większego planu nazwanego "Nipponia", którego celem jest zamiana docelowo wielu otoczeń z gry na styl miast i wiosek japońskich z domieszka innych wpływów Azji :) Fikcyjny kraj wzorowany na Kraju Kwitnącej Wiśni, odrobinę także na Chinach; zwłaszcza ten chiński wpływ ma być widoczny w Oazie bo pustynny światek jakos tak pasuje mi do tego.

Obrazek

Dotychczasowe przebudowane światy w ramach projektu "Nipponia" :

1. Sakura Promenade (Promenada Magnolii) - miasto w klimacie kolorowych metropolii Tokyo, Osaka itp.

2. Yoshi Town (Newcrest) - zabytkowe świątynie, dużo starej zabudowy miejskiej kontrastującej z blokami mieszkalnymi i trochę japońskiej prowincji.

3. Przebudowana po azjatycku Oaza będzie tematem.. hmm... tego tematu ;) Na razie nie mam nazwy na "nowe" otoczenie.


1. Delsung Temple duży zespół świątynny kryje sporo niespodzianek ;)

DOWNLOAD (SDW)

DOWNLOAD (Galeria The Sims.com)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » sobota 21 kwie 2018, 22:39

Życzę powodzenia, takie rzeczy jak przebudowa okolicy to hardkor, ale za to jaka frajda :),nie mogę się doczekać aż wszystko zobaczę i pozwiedzam.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 24 kwie 2018, 20:16

o żesz w mordę jeża! Ta świątynia jest spektakularna! :cat_lovely: Kurczę, jestem trochę bez słów. Budynek idealnie oddaje klimat dalekiego wschodu. Prawię widzę przechadzających się po placu mnichów, albo samurajów! Przepiękny staw i świetne konstrukcje bram <3
Pokój z konikiem ślicznie wyważony pułapki z nożami dyndającymi u sufitu to przezabawny pomysł :cat_sad3:
Powodzenia w przebudowie świata, kupa roboty przed tobą ale życzę wytrwałości i jestem ciekawa efektu końcowego. Nie umiem dobrze opisać jak bardzo podziwiam wykonanie, ale bardzo mi się podoba :cat_lovely:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 25 kwie 2018, 01:53

O żesz, toż to dzieło sztuki :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Fantastyczny plac razem ze świątynią, mega zdobienia. Otoczenie przepiękne i cudowny mostek. Te wnętrza kryją wiele niespodzianek... Podziwiam i trzymam mocno kciuki za projekt, bardzo pracochłonny ale zapowiada się nieziemsko :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 08 maja 2018, 01:39

Japa mi spadła do samej ziemi :O Dzięki Dels, teraz pół nocy będę ją zawijać na szpulę żeby wróciła w granice swojego naturalnego żerowiska. Twoje budowle są po prostu GENIALNE :D Pozwolę sobie na taki zbiorczy koment, bo patrzyłam na całą konstrukcje tego, jak rozumiem, miasta i nie mogę wyjść z podziwu. Najbardziej mnie urzekła rozrywkowa dzielnica, ale w ogóle podziwiam zaangazowanie i spory talent w budowaniu poszczególnych lokalizacji.
A świątynia wygląda imponująco. Obiekt jest chyba olbrzymi :o Nie no, wygląda to oszałamiająco :o

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 08 maja 2018, 13:55

Dzięki ogromniaszcze @Marvi :hearts/green-heart: i Tobie @krulih2 za totalnie motywującego kopa do dalszego działania :) :hearts/green-heart:
@Fredra i vice versa trudno opisać wdzięcznosc i radochę z takiego komentarza, łopatki i grabki zatem szykuje już na dalsze przebudowy w tym stajlu skoro sie podoba :hearts/green-heart: @Silvaborealis no w sumie jest hardkor bo chyba więcej czasu gapię sie na obrazki budowli z netu by uchwycić "to coś" co odda odpowiedni klimat niż spędzam czasu pzy samej budowie a że skleroze mam to za każdym razem musze szukac inspiracyji by cokolwiek w tym klimacie zbudować (jest wprawa po zbudowaniu paru rzeczy ale wystarczy trochę przerwy jak teraz by znów wsio umknęło i by zgapianie było ponownie potrzebne).Dzięki wielgaśne :hearts/green-heart:
Na razie tylko podziękuję ale łopatka i grabki jak wspomniałem już leza w kontku i czekaja na nowe zadania ;)
W Oazie chcę wprowadzić elementy chińskie czyli takie trochę bardziej masywne elementy i coś w rodzaju miniatury zakazanego miasta ale to wszystko pewnie jeszcze troche potrwa.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”