Molly starter modern a'la staroswiecki XD

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Molly starter modern a'la staroswiecki XD

Post autor: kreatora » wtorek 19 lis 2019, 08:08

Tradycyjne daszki mi sie przejadly na amen, a tu rozpacz bo cholerny Brichester -czy jak mu tam, jeszcze nie opanowalam tej nazwy - baaardzo staroswiecki. Wiec cos musialam zrobic zeby cholerny modern mi w nim nie zgrzytal. Niestety nie mozna byc jednoczesnie wlascicielem domu i miec wspołlokatora. Albo mieszkasz w wynajetym pokoju albo sam. Po zapoznaniu sie z tym problemem zrezygnowalam ze wspołlokatora i drugiej sypialni. Nie po to oszczedzalam na wyro plus 10 aby w nim wspóllokator spał a moj Vimes na wyrku dodajacym tylko 4 energii.
Tak powstał starter dla mojego studenta ni to modern ni to podróbka przedwojennego baraku w stylu nieokreslonym. Ale mnie sie podoba XD Ponieaz nie lubie zgrzytac zebami jak baza game gorsza od mojej chaty mnie na luzie przejezdza w Galerii tylko dlatego ze mnie sie zachcialo uzyc obiektow z wiekszej ilosci dodatkow tym razem to jest tylko baza game...
Monia wczoraj wyslala dwie chalupy i co? Obie baza game! Ja teraz wysyłam tylko domy w ktorych bede grac i ktore są mi naprawdę potrzebne, ale szybka wymiana paru sprzetow w chacie to nie problem. Podlog z nowego dodatku jest zero a tapetke moge odpuscic na luzie bo mi sie nie podoba. Inna rzecz ze startery moje zawsze wygladaja super zgrzebnie w środku. Jaki sens robic starter i zapchać go tanimi dekoracjami i oczywiscie wyro bedzie w nim z braku kasy troche bardziej wygodne od podłogi, ale niewiele. U mnie wyro jest plus 10 energii. No z takim wyrem mozna studiowac!
I tak to wyglada. Jeszcze nie jest w Galerii Bedzie tam punkt po 17 ;) i wtedy dołoze tu link i jedno zdjecie, ktore mam ale po obejrzeniu ktorego odkrylam ze musze poprawic ściane w kuchni bo mi sie kamienie pomylily i tych co chcialam tam nie ma. No coż bedą do wieczora i wtedy moze bedzie focia.
a-castart.jpg
c19.11.2019_06-14-22.jpg
d19.11.2019_06-14-36.jpg
e19.11.2019_06-15-52.jpg
f19.11.2019_06-42-17.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 19 lis 2019, 13:28

Elu, świetny starter!!! Ciekawa bryła domu, a ten ukośny dach nad wejściem, to strzał w dziesiątkę, dodał mu wiele uroku. Wnętrza jak zwykle eleganckie, i studencik ma wszystko co mu na starcie potrzeba. Wygodne wyrko to podstawa. :cat_yes: Na dodatek, jak w ramach wolnego czasu zacznie zajmować się ogrodem to i dodatkowa kasa mu wpadnie. :01-grinning-face:
Bardzo ładnie ozdobiłaś go zielenią z debug, ja bym wywaliła te zielone rozgwiazdy na lewej ścianie, i wstawiłabym tam okno do łazienki. Super projekt :hearts/heavy-black-heart:
Ps. Oprócz kuchni masz jeszcze na podłodze w łazience jedną inną kafelkę, sprawdź to zanim wyślesz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 19 lis 2019, 13:35

@Ktosik Dzieki serdeczne! :hearts/heavy-black-heart: Tak zrobię! Teraz juz nigdy nie wysle chaty zanim jej nie obfoce! Ciekawe ile jeszcze razy wroce do tej chaty ja poprawiać przed wieczorem.Zakładam ze mi deska z podlogi do łazienki sie przemyciła. Jak na razie poprawiłam kuchnie XD
Troche tez poprawilam front - skrzynke pocztowa wywaliłam z tarasu, wypieprzylam te zielsko z dachu bo glupio wygladało, troche wysunelam dach w srodkowej czesci i te czesc takze oblozylam seledynową cegla ( 15 prób z roznymi kolorami :75-face-open-mouth-vomiting: ) i dodalam wisienke na torcie czylu pieska z debug na taras. No i myslalam ze mam z glowy XD A tu cholerny kafelek sie ojawił :cat_mwaha:
19.11.2019_11-49-09.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » wtorek 19 lis 2019, 14:15

Super :hearts/sparkling-heart: zakochałam się. Mój sim już kończy studia,ale następne pokolenie musi koniecznie wypróbować. Z zewnątrz coś pięknego i te daszki :cat_lovely:
Ta kuchnia bardzo mi się podoba,miejsce z kompem też fajnie rozwiązane,no i tyle przestrzeni,że będzie gdzie beczkę z sokiem wstawić :P

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 19 lis 2019, 17:53

Dzieki Ci @Karo_Min :hearts/heavy-black-heart:
Juz poslane. Kafelek wymieniony, Zielona rozgwiazda wypieprzona, okna - nawet 2 - w lazience dodane :)
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 28EED69856
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 19 lis 2019, 22:41

Mnie to się bardzo podobi, ze w galerii chałupy strzeze jakieś białe psisko XD
Dach jest niezwykły, nie mam pojęcia jak na to wpadłaś, ale jest to ciekawy i nietuzinkowy kształt :D Takie pokićkando, ale trzyma fason :D
I muszę przyznać, ze podoba mi się to, ze wnętrze jest takie chłodnawe: w sensie mamy i kamień i surowy parkiet i niebieskie dywany i czarno-białe blaty - no, chłodne, ale stylowe! Zresztą teraz chyba takie skandynawskie chałupy są modne: bale, cegły/kamyki, chłodne kolory. Ale ty wszystko sprawia, ze wnętrze jest nienachalne, takie, hmm, nie wiem jak to nazwać, no "wysmakowane" to chyba słowo najblizej tego, co chodzi mi po głowie.
Brakuje mi tylko jakiegoś symbolicznego czy tez formalnego oddzielenia kuchni od pokoju dziennego, ale to pewnie wraz z graniem jakoś sobie zagospodarujesz ;)
Przyjemna, ciekawa chatynka! :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 23 lis 2019, 18:50

Elu - bardzo fajnie wyszedł ci ten starterek. Nie mam dodatku uniwersyteckiego, więc póki co nie oblukam w grze. Ale z tego co widzę jest w nim dużo miejsca na dostawienie sprzętów w miarę bogacenia się Sima, dobry zaczątek kariery na wypasionym łóżku, i sporo miejsca na ewentualny szpinak :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 01 gru 2019, 14:55

Uroczy starterek, który zachwyca z nie tylko ciekawymi rozwiązaniami dachowymi ale również świetnym otoczeniem. Pomieszczenia przestronne, można je w miarę potrzeby doposażyć wg.własnego uznania lub potrzeb przyszłego studenta. Kapitalna miejscówka, nie droga w utrzymaniu a zapewniająca luksusowe warunki dla ambitnych studentów.
W takich warunkach nauka będzie czystą przyjemnością. W ostateczności jak goście będą chcieli nas odwiedzić, w każdej chwili można zorganizować dodatkowe miejsce do spania :) .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 01 gru 2019, 18:18

Ukośny fragment bryły z jednospadowym dachem to ciekawy zabieg, który urozmaicił bryłę w charakterystyczny sposób. Fajne są tez tu zastosowane okna , całość wygląda fajnie i bardzo oryginalnie a faktycznie myślę że to trudna sztuka tworzyć architekturę pomiędzy tradycyjnymi formami i nowoczesnymi. Łatwo wtedy o nacisk na jedną lub druga strone więc i na to że efekt będzie krytykowany bo wygląda za mało lub za bardzo tradycyjnie. Twój projekt to dla mnie mistrzowskie zastosowanie prostych zabiegów, najprosszych dachów w efektowny sposób ,minimalizmu w szukaniu tej formy pośredniej co zresztą wyszło tu naprawdę dobrze. Poprostu wsio dobrałas idealnie, okna, dach i ten ukos na przedzie. jak zawsze u Ciebie jestem tez pod wrażeniem tego ile potrafisz dać simom na start wewnątrz w cenie startera, chętnie wypróbuję jak wpadnę do galeryji. Świetna praca, bardzo umiejętna w wykorzystaniu tego co pod ręką.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”