Silent Waters, Seahorse i Issa troche..

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Silent Waters, Seahorse i Issa troche..

Post autor: kreatora » niedziela 30 wrz 2018, 14:44

Cała seria czyli trzy ostatnie moje chaty - wszystkie baza game .
Poniewaz to baza to pokaze tylko bryły - wnetrza z bazy kazdy moze sobie wyobrazić XD
Silent Waters czyli chata na ktorej zakonczyłam bawienie sie po skosie . No bo ile mozna powtarzać ten sam temat.
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 3DDEE83292
a123.jpg
Seahorse - konik morski -
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 51DDCEA12E
Powstał w wyniku moich badań marketingowych w Galerii. Czyli co dzieci lubią najbardziej. Grywalne jest to podejrzewam średnio -ja nie próbowałam grać w tym XD - ale wynik badań wskazywał, ze cos na słupach z wodą pod spodem będzie miało setki pobrań i lajków. No i bingo. Sprawdzilo się. Czyli jak ktoś chce mieć sukces w Galerii i wyladować na pierwszym miejscu pobrań tygodnia to niech buduje dom na słupach albo palach da dobra fotkę i nie ma siły - ma sukces jak w banku i wyląduje w najwyzszych linijkach w Galerii. No a jak to jeszcze bedzie baza game, to nic tego nie przebije. Czyli badania marketingowe opłaca sie robić o ile ktos lubi mieć duzo pobrań a nie jest artystyczną duszą, która buduje tak jak lubi i pobrania ma w nosie. Ja nie mam w nosie no i nie mam chyba niestety takiej artystycznej duszy.
adSeahorse.jpg
av28.09.2018_22-15-00.jpg
b28.09.2018_22-15-26.jpg
c28.09.2018_22-15-49.jpg
Issa
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 95527B6279
Ostatni dom, ktory"chodził" po mnie od dłuzszego czasu i gdzie nie robiłam zadnych badan marketingowych wiec nie miałam pojecia czy sie spodoba . Ale miałam straszna ochote wreszcie sie odczepić od tradycyjnych dachów i zbudowac modern. Takich prawdziwych modernow do tej pory stworzylam tylko dwa od poczatku Sim4 i zaczęło wyglądać na to, ze ja ich nie umiem robić. No i fakt wszystko co zaczynałam budowac jako modern nagle ohrastało tradycyjnymi dachami, bo nie wiedziałam jak sobie poradzic z płaskimi zeby to wyglądało fajnie XP Poleciało toto jako baza game oczywiscie, bo jak wiadomo baza game jakoś tam zawsze sie uratuje, a jak ktoś ma akcesorioa i dodatki to sobie to w grze przemebluje jesli pobrał bo bryła mu sie spodobała. Nie to, zebym olała wnętrza - robilam je 10 dni ale juz widzialam JAK gracze przerabiają pobrane domy. Anegdotka taka - na jednej z takich przerobionych kopii wysłanych do Galerii ktoś napisał DLACZEGO TU JEST WSZYTKO OBRZYDLIWIE RÓŻOWE W ŚRODKU ??!!!I A to złodziej kopista lubił różowy kolorek...
czIssa.jpg
d28.09.2018_22-17-29.jpg
e28.09.2018_22-17-13.jpg
f28.09.2018_22-18-17.jpg
To co widać obol Issy właśnie sie wykluwa na razie w stanie embrionalnym - starterek, ktory ma mi posłuzyć do nastepnej gry. Pięterko w wersji do galerii to bedzie jeszcze jedna sypialnia lub dwie . Dla mnie w grze to bedzie magazyn na kolekcje rozmaitych trofeów i wykopalisk. Wyszło mi ze nalezy takowy mieć, bo jesli sim jest obładowany jak wielbład to ma duze szanse się zbugować i duzo wolniej reaguje na myszkę,Czyli maczety, srodki na pakaki i.t.p podstawki pod relikty i zebrane obiekty lacznie z minerałami tu sobie spokojnie bedą czekać do momentu gdy bedą mi potrzebne. No niby mozna to przechowywać w wyposazeniu rodziny ale jak sie tam wsadzi tablice z pierwastkami na przyklad to pierwiastki bedą osobno, a tablica osobno. (Ostatnio bawie sie w zbieranie kolekcji.)
g29.09.2018_02-19-32.jpg
Ach jeszcze takie info do Sezonow szklarnia potrzebna nie jest, I dobrze bo pod dach na slupach gdy piętro niskie nie sa sie wstawic drzewek . Musza byc na gruncie. Jednak jak toto sie przykryje dachem lub sufitem gdy pietro wisi nad ogrodem to pomimo ze jesienia drzewa stracą liscie bedą owocować jak w szklarni. Taki dziwny bug gry -ale nie narzekam :) Sim ubiera zimą kożuch i czapkę i lezie do ogrodu zbierać cytryny i banany, ktore sobie rosną na bezlistnych drzewach .Aby to tylko było przykryte od gory dachem :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 01 paź 2018, 19:01

Wszystkie domki zwiedziłam i bardzo mi się podobały zarówno bryły jak i wnętrza. :hearts/heavy-black-heart:
Co do badań marketingowych, to chyba są trafne, mnie też bardziej przypadł do gustu Konik Morski. Nie wiem, czy sprawiła to woda lub pale. :cat_mwaha: Myślę, że sama konstrukcja tego budynku jest świetna i ciekawie się prezentuje. :cat_yes:
Modern mnie zachwycił, rzadko je budujesz, ale jak już się weźmiesz za to, to efekt jest fantastyczny!
Śliczna, przemyślana bryła, bardzo funkcjonalny, i aż sie zdziwiłam, że ma tyle pomieszczeń, bo wcale nie wygląda na masywny dom. :01-grinning-face:
Własciwie powinnan zakończyć już teraz swój komentarz, bo poleciałaś po bandzie leniuszku nie dając żadnych fotek. :38-face-stuck-out-tongue:
Ale.... nie mogłam sie oprzeć i zrobiłam kilka. :09-winking-face:
Ten salonik z wyjściem na taras jest uroczy
E salon.jpg
Kuchnia piękna i fajnie wyglądają zielone akcenty
E kuch.jpg
Zauroczył mnie pokoik dziecięcy
E dziec.jpg
W ogóle dużo masz tam tych dziecięcych łóżek, czyżby Vimes planował sprowadzić do siebie swoje potomstwo. :03-face-with-tears-of-joy:
Wspaniałe prace Elu :a_bravo:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 01 paź 2018, 22:48

Oj, Elu, nie narzekaj - twoje prace naprawdę są świetne, a na pewno dopracowane do ostatniego szczególika. Mnie się najbardziej ( z zewnątrz) spodobała druga praca. Jak więc widzisz - chyba każdemu podoba się woda i pale. Nawet takiej upartej wiktoriańskiej Alutce.
Wnętrza, które pokazała zamiast ciebie Gabi - są urzekające. Podłapię patent na tę kuchnię, dobrze? :)
Co do zbieractwa - robię to odkąd mam Wymarzone Podróże w trójce. Ciągle moi simowie coś zbierają. Ale w czwórce ilość kolekcji do zebrania jest zatrważajaca. Simowego życia nie wystarczy, by to wszystko skolekcjonować! Dlatego zrobiłam coś, czego Alutka nie robiła nigdy wcześniej - skorzystała z trybu debug, by uzupełnić uparcie nie chcące "się dokończyć" kolekcje. I tu zdziwionko - znalazłam w debugu, a kto szukał to wie, jaki tam jest galimatias - brakujące elementy. I dlaczegóż to nie pokazało się na panelu kolekcji, że kolekcja skończona? Otóż dlatego, że 99% artefaktów - aby się ukazać jako odkryte (znalezione) - musi być najpierw pobrana z debugu - na podłoże parceli (czy domu), a potem w trybie życia przeciągnięta do wyposażenia Sima. Przy włączonym dźwięku można usłyszeć tę charakterystyczną melodyjkę towarzyszącą nowemu znalezisku. Niestety - na ryby patent ten nie działa. Ryby musiałam męczyć do końca. A żeby zebrać wszystkie - trzeba się nieźle nagimnastykować :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 01 paź 2018, 23:13

Ach Gabi :hearts/heavy-black-heart: i Alu :hearts/heavy-black-heart: bardzo dziekuję za tyle komplementow :hearts/heavy-black-heart:
Gabi szczególnie za focie :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Przyznam sie ze juz po scianach chodzę próbując wciaz nowe kombinacje ścian z tej bazy XD No i jak sie w tej kuchni okazalo wciąż można cos nowego odkryć, ale niewiele mi zostało tam czego jeszcze nie znalazłam. Dziecięcy wygląd głównie zawdzięcza pieknym fotkom od Tiya - tak ze tam niewiele mojej zasługi :)
No a starterek dokończyłam i juz jest w Galerii , Na razie nikogo nie powalił na kolana XD i lajków ma tyle co kot napłakał. Brak wody, za mało chyba kwiatków i za proste dachy, Trudno :a_grin3: nie zawsze się trafi w gusta , Ale ja mam swoj domek do nastepnej gry,
Zlikwiduję te 2 sypialnie u góry plus sciany wewnetrzne, Za usyskana kase ymienie wyro na dajace 10 energii i nastepny Vimes z rudym kotem moze juz sie tam wprowadzić. W ramach utrudnienia nie dostanie sztalug - nie ma lekko! Za łatwo sie kase zdobywa malując.
No i ten starterek juz skonczony
Rose
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 73E4FD424D
starter.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 paź 2018, 23:26

Nie mam cierpliwości do kolekcji od razu choć nie zawsze ofiarowywuję w danej chacie część kolekcji potencjalnemu simowemu nabywcy lub część z tego o ile chce mi sie szperac w debudu innemy słowy - świetny pomysł z taka funkcja chałupki w grze.
Same chałupki naprawde super, badania marketingowe ciekawe i najwazniejsze, że trafione i choc oba projekty sa bardzo udane to ja się łapię jednak najbardziej na morskiego konika choc najbardziej z powodu ciekawych krzywizn w bryle i tarasie, ciekawie z tym wszystkim tu zakombinowałaś(!) no i niezrównane jest dla mnie Twoje mistrzoistwo (autentyczne mistrzostwo moim zdaniem) w wykotrzystywaniu base game czli podstawki. Mi łapka z automatu leci na inne rzeczy choć czasem tez próbuję no ale... no właśnie gdyby nie było tu artystycznej duszy to i nie byłoby takiej wyobraźni pozwalającej na zabawę tak swobodna jedynie podstawkowymi elementami (nie słodzę- stwierdzam fakty).
Bardzo fajny projekt, piękny a że trochę wody wokół to praktycznie chyba większości z nas się podoba, lubie od zawsze odbicia wodne budynków w tej grze a znając Twoja wyobrażnię i pomysłowośc to domyślić się można ,że zajęć żadnemu simowemu ludzikowi tu nie zabraknie i rybkę też złowić się da w tej wodzie.
Modern Tobie napewno jest i tak znacznie bliższy niż mi a ten proket jest naprwde kapitalny - zabawa z zielonymi dachami czyli wkomponowanie w naturę, ciekawy look z tymi schodami od przodu andresolowy daszek (tu możnaby cały zazielenić może byłby także ciekawy efekt). Świetne pomysłowe projekty Elu! Dla mnie na przestrzeni czasu w którym się znamy rozwinełaś nie tylko prawdziwa wiedzę niemal szmańska na temat funkcjonowania galerii i umiejętności wykorzystania jej na max ale (i przedewszystkim jak dla mnie) tworzenia projektów bardzo fajnych, pięknych ,funkcjonalnych i co ważne w swoim stylu (czyli nie do łatwego podrobienia gdyby ktoś zamiast kradzieży cciał budowac od zera dokłądnie to samo). Inaczej mówąc - masz swój styl i ja ten styl bardzo lubię. Ciekawe spostrzeżenie z dzrewami owocującymi pod samym zawieszonym dachem musze kiedyś wypróbować.
Ps: starterek tez elegancki! No właśnie podziwiam za to, że chce i się (z powodzeniem) wymyślać wciaż nowe kombinacje w zabawie z podstawką gry i także za to wielkie brawa.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 20 paź 2018, 19:10

Każdy z budynków jest inny i każdy posiada niezaprzeczalny urok :hearts/heavy-black-heart: .
Konik morski urzeka konstrukcją na palach, Silent Waters cudowną aranżacją ogrodu przed domem, elegancką kolorystyką (moją ulubioną) i lekkością, którą nadają mu wysokie okna.
Mimo to całe serducho oddałam Issie :hearts/beating-heart: . Wspaniała nowatorska konstrukcja budynku, idealnie dopasowane dachy i równie genialnie zagospodarowany ogród przed jak i poza domem. Przy ażurowym dachu nad basenem normalnie oniemiałam :o
Wszystkie pomieszczenia oglądałam z podziwem i leciutką zazdrością, że Bóg poskąpił mi architektonicznego polotu :44-pensive-face:
Tym razem to Gabi mnie uprzedziła ze zdjęciami pomieszczeń, które przypadły mi do gustu :01-grinning-face: . Powiem tylko tyle, że kuchnia również do nich należy z uwagi na efektowne połączenie koloru mebli i ścian :10-smiling-face-smiling-eyes: Dlatego pozwolę sobie pokazać ją z mojej perspektywy :09-winking-face:
Issa.jpg
parter :a_bravo:
Issa1.jpg
Issa2.jpg
resztę saloniku można obejrzeć na zdjęciu u Gabi :09-winking-face:
Issa3.jpg
pomysłowa "szklarnia"
Issa4.jpg
na koniec widoczek z tyłu domostwa, które niczym nie ustępuje frontowi.
Issa5.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”