For Bobi

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

For Bobi

Post autor: kreatora » wtorek 22 maja 2018, 15:50

a17.05.2018_23-28-07.jpg
b19.05.2018_23-42-30.jpg
c17.05.2018_23-28-43.jpg
d17.05.2018_23-29-25.jpg
e19.05.2018_23-43-35.jpg
f17.05.2018_23-32-00.jpg
Obrazek
Obrazek
g19.05.2018_23-32-09.jpg
sypialnia -kontrowersyjna - Alince sie nie spodobała . Dla mnie komoda udaje skrzynie ludowa azjatycką dla niej to był modern XD, co tam pasował jak pięść do nosa :83-face-with-monocle:
h19.05.2018_23-34-39.jpg
2 łazienki - w tym jedna taka sobie ale chcialam by kolorystycznie z grubsza podobne były - nie umywają sie do Lazienek Gabi :cat_mwaha:
j19.05.2018_23-35-37.jpg
i19.05.2018_23-39-06.jpg
dziecinny kontrowersyjny ze wzgledu na wkomponowane wstawki boazerii , ktorą to ideę jednak lubie. Dla mnie te koty muszą po czymś łazić, a nie latać w powietrzu! Tu nie mogłam sie zdecydowac ktore zdjecie wybrać, więc w końcu dałam oba.
k19.05.2018_23-40-11.jpg
l19.05.2018_23-41-03.jpg
Piwnica 3 pomieszczenia -siłownia, sauna, łazieneczka wyszła z wynikiem 2 do 1, bo siłownia została przez Alinkę pozytywnie zaakceptowana. Reszte wolała pominąć milczeniem XD.Tez bym najchętniej pominęła...
Wiadomo na końcu robione pokoje - w tym wypadku sauna i wymyslona w ostatniej chwili maluta łazienka z powodu idei, że po ćwiczeniach najlepiej wziąć prysznic natychmiast są najsłabsze, bo to etap gdy juz o niczym innym się nie marzy niz zeby wyleźć z panelu budowania.
Z tego pokaze tylko zaakceptowaną silownię i kiepską saune w ktorej odbiło mi na fioletowo, Na szczescie dla mnie tak ciasna łazienka sfocic sie nie dała. Kto potrzebuje miec wiecej sypialni moze na luzie sobie takową w piwnicy dorobić. Piwnica ma tą wyższosc nad pietrem ze mozna w niej dostawic nawet kregielnie i laboratorium i nic, a nic nie wplynie to na wizerunek bryły.
m19.05.2018_23-46-43.jpg
n19.05.2018_23-45-56.jpg
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 122EDD2A5B
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 22 maja 2018, 19:18

Piękna rezydencja! Na przedniej fasadzie ciekawie wykombinowałaś piętro z dachu zgodnie z zapowiedzią czyli optycznie jest wyżej niż w grze. Bryła bardzo ładna, pięknie komponuje sie na tych fotkach w zieleni chyba newcrestowej. Świetna kolorystyka i fajny zakombinaczony kształt bryły. Dzięki barwom i zabawie dachami uzyskałas bardzo ciekawy design budynku. Wnętrze zaskakuje równie pozytywnie i co bardzo lubię jest pełne barw i życia.Salon i sypialnia miodzio; masło orzechowe, dźem brzoskwiniowy i do tego trochę mleka kokosowego tak bym to opisał ;) Ta komoda w sypialce mi tez kojarzy sie zawsze jakoś orientalnie wschodnio.Świetne nowoczesne łazienki.
Mega pomysł z tymi kotami chodzącymi wokół pomieszczenia po ścianie ;) Ciekawie to wykombinowałaś, nie wpadłbym na takie połaczenie tekstur a wygląda to bardzo ciekawie, sprawia , że jest elegancko ale i jednocześnie żywo wesoło (jak na pokój dzieckowy przystało). Najbardzoej intrygująca wydaje się sauna na ostatnim fotku. Piękna naładowana ciekawymi pomysłami i mająca fajny pozytywny klimat praca :a_bravo: :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 24 maja 2018, 21:08

Elu, ten domek jest naprawdę piękny, a na dodatek fantastycznie rozplanowany. :hearts/heavy-black-heart:
Bryła na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie domu piętrowego, co udało się uzyskać poprzez wstawienie tego dużego okna oraz zróżnicowanie wysokości pozostałych dachów, natomiast zastosowanie biało- brązowej elewacja czyni go bardzo eleganckim domostwem. Od frontu podoba mi się wejście z ganeczkiem, moim zdaniem to urocze nawiązanie do staropolskich dworków, i świetnie komponuje się z całością bryły. Z tyłu domu szalenie ciekawie prezentuje się "schodkowy" układ ogrodu i fajnie zabudowane jacuzzi.
Co sie tyczy wnętrz, gdy tylko zobaczyłam twój domek w Galerii to od razu wiedziałam, że będzie najbardziej grywalnym z wszystkich dotychczas zbudowanych dla Bożenki. Genialnie rozplanowany parter na otwartej przestrzeni, i wszystko ze sobą współgra kolorystycznie. Piękny salon, elegancka kuchnia, super skomponowany zakątek malarski, i cudne łazienki (obydwie!!! ). Sypialnia może i odbiega stylem od poprzednich pomieszczeń, ale jest urocza, taka trochę "na ludowo", z patchworkowa pościelą, a la kilimem nad łóżkiem, i komodą. Pokój dziecięcy bardzo radosny i pomysłowo ozdobiony kociakami. Jest też piwnica, w której możemy sobie potrenować lub spędzić relaksujące chwile w bardzo romantycznej sunie, która mnie urzekła. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Wspaniała praca Elu :a_bravo:

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » piątek 25 maja 2018, 10:21

Wspaniały dom Elu! Jak pierwszy raz zobaczyłem ten dom w galerii też myślałem że są tu dwa pietra ale okazuje się, że to udane złudzenie optyczne za pomocą ułożenia dachów i wstawienia tam okna - tą sztukę opanowałaś do perfekcji. Wewnątrz jak zawsze u Ciebie króluje ciemne drewno, przełamane paskami rozjaśniających tapet i dużych okien do tego jeszcze meble są w kolorach kontrastowych co nadaje przytulności, zwłaszcza w salonie i w "kontrowersyjnej" sypialni, którą to trafiłaś w mój gust idealnie :12-ok-hand:
Dla mnie bomba!

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 25 maja 2018, 15:34

Piękny dom, widać twój styl- elegancki, funkcjonalny oraz charakterystyczne , klasyczne połączenia kolorów tutaj podkręcone kolorowymi elementami. Mega stylowe łazienki, wyszły wspaniale :hearts/beating-heart: .
Widzę że zakomponowałaś mebelki z dżungli do nowoczesnego wnętrza, to daje fajny efekt. Ja jeszcze nie kupiłam dżungli, ale jak widzę co można tym uzyskać, to się zastanawiam czy by jednak nie czekać na obniżki i kupić już.
Sypialnia jest taka tropikalno przytulna wesoła bardzo :).

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 27 maja 2018, 16:22

Przepraszam, że dopiero dzisiaj komentuję Twój domek Elu. Byłoby wcześniej gdyby nie problemy z monitorem oraz kilka spraw, które wypadły w trakcie kończącego się tygodnia.
Znane Ci są moje upodobania :09-winking-face: dlatego miałaś trochę "ułatwione" :01-grinning-face: zadanie. Jak już wspomniała w swoim komentarzu Gabi grywalność to ogromna zaleta Twoich prac. Kiedy wspomniałaś, że w domu tym będzie także mieszkać Twój sim, zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie dostanę go łącznie, w pakiecie z posesją :09-winking-face:
Od kiedy postawiłam ten dom w grze, wiem co miałaś na myśli :05-smiling-face-open-mouth: Dom stanowi idealne lokum dla męskiego ludzika, który czuje się w nim jak przysłowiowa ryba w wodzie. Czego dowodem niech będą poniższe zdjęcia.
ela4.jpg
basen.jpg
nawet panowie lubią energetyczne sypialnie:
1 ela sypialnia.jpg
ela 2.jpg
piękną otwartą kuchnię z wyspą:
kuchnia ela.jpg
mini kącik dla męskich pasji :
ela 3.jpg
ciepło domowego ogniska :09-winking-face:
ela6.jpg
wnętrza otwarte na przestrzał:
ela 7.jpg
czasami podłubać w ogródku :
ela5.jpg
lub pogadać o zwierzaczkach w "sprzyjającej atmosferze: :)
dwa kociaki.jpg
Póki co mój singiel mieszka samodzielnie. Obawiam się jednak, że ten stan nie potrwa długo ... bo posiadanie domu to najlepszy afrodyzjak :10-smiling-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 27 maja 2018, 18:31

@bobas52 Bardzo dziekuję Bozenko za sliczne zdjecia i za oglądnięcie mej chaty w grze :hearts/heavy-black-heart: . Masz tyle pieknych domków do wyboru ze mozesz teraz przebierac do woli. Nie wazne w którym zamieszkają Twoi simowie . Budowanie jego sprawiło mi wielka frajde , a nie powstalby gdyby nie Twoje wyzwanie. No i fakt budowany byl dla faceta malarza , kosmetyki sie więć w nim nie walają. Moj sim na razie zbiera na niego kasę XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 30 maja 2018, 07:00

Domek jest śliczny :hearts/heavy-black-heart: Zachwyciły mnie zwłaszcza daszki, dla mnie - Mistrzostwo Świata :a_bravo:. Zresztą, cała konstrukcja jest bardzo zgrabna i ciekawa. Ogródek choć niewielki wygląda bardzo pięknie, jest w nim cieniście i zacisznie. Chciałoby się tam spędzać każdy letni, upalny dzień :10-smiling-face-smiling-eyes: Śliczny, otwarty salonik z białą kuchnią nadaje domkowi takiego lekkiego i letniego stylu. Kolorowa sypialnia jest wprawdzie w innym stylu, ale przez to jest swojsko urocza :hearts/heavy-black-heart:. Mnie się bardzo podoba :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:. Dziecięcy pokoik z łażącymi po ścianach kotami jest równie uroczy i przytulny. Dla każdego dzieciaka wprost wymarzony.
Piękna, bardzo zgrabna i elegancka bryła, śliczne i kolorowe wnętrza - domek jako całość jest idealny. Świetna praca Elu :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » niedziela 24 cze 2018, 12:39

Velmi hezký dům pro Boženku :hearts/heavy-black-heart:
Líbí se mi interiér celého domu :) Hezká kuchyně ,útulný obývací pokoj a ložnice barevně se mi líbí :) Taky dětský pokoj je rozkošný :) Je tam i tělocvična a hned se může jít do vířivky ,nebo bazénu a venku u baru se potom osvěžit lahodným nápojem :14-face-throwing-a-kiss: Taky jsi Elu nezapomněla na zahradničení :)
Skvělá práce,jako vždy Elu :a_bravo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”