Eco i bachelor startery

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Eco i bachelor startery

Post autor: kreatora » poniedziałek 27 lip 2020, 16:34

Pomimo ze Bachelorstarter odniósł sukces a Eco unmiarkowaną klape - co było do przewidzenia bo Bacelor to starter z bazy game a Eve Eco jak sama mazwa wskazuje to dodatek Eko plus Island Living - zdecydowanie wolę ten drugi. a grałam w obu i w obu w Evergreen Harbour. Jakos ten Eco lepiej pasuje do okolicy nie wspominajac o tym ze mial dwie sypialnie co mi pozwolilo na przeróbke jednej z nich na pracownie. Dzialki w Evergreen Haebour są po 4 tysiace simelonow. Sim mial wprawdze kota ale kot dodal tylko 200 simelonow - nawet na porzadną kuwete to nie wystarczało. W grze u mnie wiec ten Eco starter stracił od razu okienko nad wejsciem w dachu i troche listew na dwóch oknach. To jeden z nielicznych domów w ktorych wymienilam jedynie meble i sprzet w miare dorabiania się. Taka dygresja - była tam fajna kanapa z debug Eco i co? Jak sim sie wzbogacil, to zawiadomil mnie negatywntm nastrojnikiemi z komunikatem ze go tylek boli od niewygodnego mebla! Wymienilam mu toto na kanape w miare pasujacą do reszty z wygoda plus 4 i sie uspokoil XD
W sumie nie zmieniłam tam nic oprocz sprzetow. Sciany z Island Living mają drobny zysk środowiskowy i dlatego ich uzyłam bo pasowaly mi do podlug. W ten sposób nigdy sim nie dostał nastrojnika "znuczony" w tym domu. Wszystkie ssciany starannie dobralam i kazda w tym starterze ma albo zieloeny slad ekologoczny albo zysk środowiskowy. Praktycznie bez rzeczy z dodatku Island Living nie da sie tego zrobic. Tylko w nim sciany maja zielony slad ekologiczny - o pardon ten slad ma takze jedna jedyna OBRZYDLIWA sciana z pakietu "Ucieczka w Plener" .
Zdjecia wiec tego Eco starterka nie pokazują go jak on wygladal na poczatku - wywalilam od razu cale zielsko z debug - zmienilam dach nad ogrodem i wymienilam oraz dokupilam meble ale w sumie nie zmienił sie się specjalnie, a gra mi sie w nim super! To jest najlepszy moj starter do grania jaki kiedykolwiek wyprodukowalam. Przebija razy 10 Bachelor starter choc tamten biije go razy 10 w pobraniach i lajkach. Jesli ktos chce mec mila gre niech go wypróbuje - moge polecic go z czystym sumieniem. Na zieni w ogrodzie leza roslinki do posadzenia. OK - są doskonale ale i tak tzreba dosadzic tam czosnek i inne kwiatki ktorych tam nie ma wiec bedzie opcja ewoluuj dostepna w ogrodzie i to szybko będzie
Zaczne od dwóch zdjec Bachelor starteru - wnetrz nie pokazuje bo z Bazy game nie mozna za wiele wykrzesac,
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 287B923A97
astart1.jpg
bst.jpg

Teraz Eco
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... AC8BDFCA94
cst27.07.2020_03-18-02.jpg
d27.07.2020_14-47-57.jpg
e27.07.2020_14-44-17.jpg
Kacik kuchenny w wymienionym sporzetem na nowy
g 27.07.2020_14-41-46.jpg
Resta "salonu" juz z wygodna kanapą
h27.07.2020_14-46-11.jpg
Sypialni - tu wymienilam wyrko - w pierszej kolejnosci - i doszla mata do yogi
i 27.07.2020_14-45-09.jpg
Pracownia - byla druga sypialnia
j 27.07.2020_14-43-24.jpg
Lazienki nie pokazuje - wyglada fajnie ale to glownie baza game na scianach i podlodze.
Niestety z powodu tych wszystkich turbin tyl donu juuz nie wyglada za fajnie - no i jeszcze nie dosadzilam tam kosztownych kwiatkow - kasa poszla na cos innego wiec w puerwszej chwili wahnłem sie czy w ogole to pokazać - ale co mi tam i tak kocham ten domek
k 27.07.2020_14-47-07.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 680
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 28 lip 2020, 15:46

Pierwszy domek bardzo mi sie podoba, ma ciekawie wplecione "polpietro" (nie wiem czy funkcjonalne czy tylko atrape) i utrzymany jest w ladnych kolorach. W ogole takie drewniane "bacowki" mi sie podobaja :D
Drugi domek podoba mi sie juz mniej, ale ciekawie skonstruowany daszek na pewno wyroznia sie w tłumie :) poza tym fajny patent z polaczeniem drewna z kamieniem w kuchni i salonie - wyglada bardzo elegancko, ale i funkcjonalnie :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 28 lip 2020, 20:54

Zdjęcia obejrzałem od końca więc najpierw zwróciłem uwagę na eleganckie drewniane wykończenia wnętrz w tym drugim.Lubię te obiekty tez z eko, tekstury i niektóre mebelki, świetnie to wszystko skomponowałaś, jest bardzo przytulnie, może tylko białe łóżko zamieniłbym na ciemniejszy kolor bo wstawienie takiego ucha już wyjasniłas grymaszeniem Twojego nowego lokatora :D To mnie zawsze bawiło kiedy chciałem dogodzić na co ludzik reagował np machając łapoma i oznajmiając coś w stylu "zawzuzidu? Eee!?". A kiedy już wymieniłem sprzęt czy mebel okazało się że z kolei kroku dac nie potrafi bo mało miejsca "kałaszi?!" Tak sobie myślę z uśmiechem, że możnaby jakąs prześmiewczą historyjke stworzyć parafrazując simlish :D Powracając na ziemię i do tematu; w sypialni zresztą nie byłabyś sobą jako twórca gdybyś nie dała lokatorowi zestawu ciekawych narzędzi i sprzętów do samowystarczalności i nawet fajnie wyglądają te sprzęty w takim eleganckim "okuciu", ciekawie to wygląda no i przedewszystkim można poszaleć :) Pod daszkiem drzewa owocowe i uprawy, to jest prawdziwe samowystarczalne eko i za to wielkie brawa tymbardziej, że o dziwo to starter (jak? zapytał cicho Delsu po czym porzucił pomysł robienia startera bo gdzie mu tam do takiego poziomu ekonomicznego i jednocześnie funkcjonalnego budownictwa). Świetna praca, bryła także wygląda sympatycznie, za sprawą dachów kojarzy mi sie trochę z chatkami z filmów Fantasy i napewno będzie stanowić ciekawy akcent w zabudowie każdego miasta, przykuwając uwage ,opcjonalnie powodując cicha zazdrość lokatorów bardziej "zwyczajnych" mniej nowoczesnych w funkcjonalności starterków. Mistrzostwo.

Drugi a właściwie pierwszy jeszcze bardziej spodobał mi się z bryły. Do gry nie zaglądałem chyba rekordowo długo (dojrzewam jak zawsze co jakiś czas kiedy następuje pewien przesyt ;) )ale jak już wlezę to zwiedzę go także od wewnątrz.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 05 sie 2020, 21:32

Elu, nie ukrywam że bryła tego pierwszego startera bardziej mi się podoba, jest wyważona, ma ciekawe wstawki na elewacji i świetnie ułożone dachy, wiec w ogóle się nie dziwię, że zrobił furorę w Galerii.
Drugi Eco starter też jest uroczy z tymi zaokrąglonymi daszkami, ale ja bym go trochę zmieniła, wywaliłabym zadaszenie nad ogrodem (przynajmniej na czas wysyłki do Galerii), bo wichruje całą symetrię, a dachy trochę pomniejszyła. Ale wiem, że Ty budujesz domki grywalne i funkcjonalne, więc daszek nad roślinkami musi być, by ładnie rosły. Niezaprzeczalnym atutem tego eco domku jest niesamowicie duża powierzchnia. Jestem pewna, że każdy kto go pobierze do gry, będzie zachwycony, bo w takim starterze można grać bez końca, kupować różne rzeczy w miarę wzbogacania się rodzinki i bezproblemowo umieszczać je w pomieszczeniach. Można go również w prosty sposób rozbudować, robiąc pod tym zadaszeniem ogrodu normalną szklarnię, gdzie wstawimy sobie maszyny do wytwarzania, a druga sypialnia będzie wtedy dla rodzinki. Po za tym stworzyłaś parcelę samowystarczalną, gdzie Simy mają pod nosem staw i ogród z doskonale rozwiniętymi roślinami. Wielkie brawa Elu, gracze na pewno to docenią. :a_bravo: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 11 sie 2020, 17:58

Bardzo podoba mi się Bachelor. Jego bryła kojarzy mi się z romantycznym, przytulnym domkiem dla dwojga, a nawet dla powiększonej rodzinki. Właściwie to dom ten wygląda na duży wcale nie przypomina małego startera. Wokół mnóstwo przestrzeni do zagospodarowania, na pewno znajdzie się miejsce i na ogród, i na miejsce relaksu, i plac zabaw. Wnętrza (patrząc na zdjęcia w Galerii) też są przestronne. Idealne do umeblowania według własnego gustu gospodarzy i w miarę uzyskiwania przez nich dochodów.
Jednym słowem (raczej dwoma) - cudna praca!!!.
Domek Eco też jest ładny. Ma ciekawe zaokrąglone dachy i gdyby zmienić mu kolory elewacji lub drobne szczegóły, to idealnie mógłby "robić" za domek wróżki :) Zwraca uwagę umeblowanie - gustowne, minimalistyczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Mieszkańcy tego startera z pewnością nie muszą się martwić o wysokość rachunków, gdyż są samowystarczalni. Mają bowiem ogród z uprawami ekologicznymi,urządzenie na deszczówkę, wiatraki i panele na dachu, maszynę do wytwarzania nektaru, do robienia świec i jeszcze jakieś maszyny, których przeznaczenia nie znam. Po prostu ful wypas. Bardzo ciekawa, a przede wszystkim przemyślana praco pod katem eco.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”