Colors inside!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Colors inside!

Post autor: Fredra » czwartek 16 maja 2019, 00:22

W zasadzie wstawiam tylko dla porządku.

Nie podoba mi sie zewnętrze domku, no trudno, nie zawsze wychodzi a ja się uparłam na maksymalnie oświetloną jadalnię to teraz mam krzywulca xD
Jak już wielokrotnie wspominałam, cała reszta powstała pod silną jazda na lata 50', 60' i 70' ale sześdziesiąte zdecydowanie przeważają. Nie lubię kuchni, nie jestem dumna z łazienki. Reszta ujdzie :D Szczególnie dumna jestem ze ściany w salonie, której nie widać bo jest zasłonięta przez firanki :cat_mwaha:

Kilka foci:
15.05.2019_23-35-54.png
15.05.2019_23-36-49.png
05.05.2019_00-44-41.png
05.05.2019_00-45-43.png
15.05.2019_23-39-09.png
15.05.2019_23-40-55.png
15.05.2019_23-41-25.png
15.05.2019_23-41-56.png
16.05.2019_00-21-11.png
Buziaki! :cat_lovely:

P.S. A! Odkryłam standardowy bug... Z jakiegoś powodu Sim nie umie skorzystać z laptopa na stole dopóki nie każe mu się usadzić dupska na krześle i dopiero wtedy użyć komputera... Koszmarnie irytujące, przepraszam!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 maja 2019, 12:03

No, super ci ten domeczek wyszedł. Zewnętrze nie zapowiada tego, co w środku. Jak melon - szary i spękany na zewnątrz, a w środeczku sam miód malina :) :) I Melonem go sobie nazwałam na prywatny użytek :)
Pięknie umeblowałaś, lata sześćdziesiąte pełną gębą. Nawet nie wiedziałam, że mam w grze stojak na kwiaty :) I wiele innych rzeczy (czasami na dobre wychodzi przymusowe pozbycie się folderu Mods :P ) Wracając do stylu twojej chatki - zaraz mi tu wyskoczy zza szafy Gang Olsena w komplecie :) Tamten dom i wyposażenie to właśnie kwintesencja tego stylu :)
Ja przeżywam pełne katusze nad meblowaniem tego mojego dworca. Ranyboskie - nigdy nie popełniłam żadnego lokalu publicznego :( Ratunkuu!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 16 maja 2019, 12:52

No opis jest mega ale domiszcze jednak lepsiejsze niz tymże opisem straszysz :D Bardzo fajna bryła jakoś tak mi sie troche z wiejskim drewnianym wschodniopolskim domkiem kojarzy na pierwszy rzut oka faktycznie coś starego zatrzymanego w czasie, potem po drugim rzuceniu okiem (nie praktykowac zbyt dosłownie) widać, że jednak bryła rozbudowana, fajnie kolorystycznie i z kombinacjami daszkowymi no ale wnetrza to, że... kopare zbieram z podłogi :O Lofciam ta jazdę na 60s zwłąszcza z takimi efektami, mysle że owszem 60s wypisz wymaluj (i zagraj w chałupie) ale w wersji wypasionej czyli jakos dostojnik np z dyrekcji kopalni czy stoczni tam chyba zamieszka :) Kapitalna chata zwłąszcza z tym skontrastowaniem o którym pisze Ali czyli że na zewnatrz surowo choc ładnie a we wnetrzu impreza :) Kapitalnie dobrałas elementy na taki klimat, zegar, kolorki i nawet pokrycie ścian, sypialnia i salon ...WOW zbierma szczene, pełen podziw jak tylko czas pozwoli to sobie zabiore do gry i sprawdze z wielka chęcią. Bravissimo
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 16 maja 2019, 17:04

Mnie sie bardzo podoba :) :hearts/heavy-black-heart:
I od zewnatrz i w srodku. Bardzo ładnie Ci ta bryła wyszła . Zadnego bledu z dachami, zgrabnie skomponowana calość. Na takiej małej działeczce trudno jest stworzyc imponujące otoczenie z ogrodem ale i z tym sobie poradziłaś dodajac żywoploty i troche zieleni. Nie ma wrazenia ze chata stoi na pustym placu :)
Wnetrza - bajeczka wypasiona jak na lata sześććziesiąte. W Polsce wypasiona. W kapitalizmie normalny standart :) Bardzo mi sie podobalo odwazne zestawienie kolorow, ktore nigdzie jednak nie "zazgrzytało" - wszystkie kolory pasuja do siebie i całość jest przytulna i wesoła.
Praca ktora smialo moze konkurowac z podobnymi domkami w Galerii. To ze ma malo pobrań to tylko dlatego, ze duzo dodatkow i akcesorii zawiera, ktorych wiekszosc dzieciaków w Galerii nie posiada :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 16 maja 2019, 17:25

Dzięki wielkie ♥

@kreatora jakoś nie zależy mi wybitnie na pobraniach - jasne, to zawsze mile łechta ego i ma się poczucie, że inni doceniają twoją pracę ale ani tych lajków na dupę nie wciągnę ani do garnka nie wrzucę xD Więc w sumie nie ma za czym płakać, najważniejsze żeby się Wam podobało ♥

@Alibali Ok, od dziś oficjalnie zanim cokolwiek wyśle do galerii przychodzę na konsultację w sprawie nazwy do Ciebie xD Już drugi raz wpadasz na lepsze rozwiązania niż ja - melon... MELON! To taki dobry pomysł! ♥
A stojak na kwiaty doszedł z Porami roku :) Też nie jestem najsprawniejsza w lokale publiczne, do tej pory zrobiłam dwie restauracje (raczej meh) i biuro na forum, ale jak co to pisz - co dwie głowy to nie jedna!

@SimDels ♥♥♥ Tak jak nie jestem jakąś ogromna fanką najnowszego dodatku jeśli chodzi o rozgrywkę to przedmioty jakie wraz z nim dostaliśmy absolutnie zawróciły mi w głowie. Bardzo się cieszę, że aż musiałeś zbierać szczękę z podłogi choć mam nadzieję, że nie bolało za bardzo jak o nią huknęła :P
Może coś jest, że domek trochę polski z zewnątrz, w końcu ciężko wykorzenić to co ojczyzna zaszczepiła xD

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 18 maja 2019, 22:11

@Fredra jak dla mnie domek wygląda bardzo fajnie :) Taki przytulny i malutki a zarazem ustawny,nie to co moje landary gdzie można balangi urządzać.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » wtorek 28 maja 2019, 20:15

Nie wiem, dlaczego nie podoba Ci się bryła domku. Prezentuje się całkiem ładnie, tak swojsko, tak naturalnie. Faktycznie może przez kolor elewacji jest trochę szaro, ale za to kolorowe wnętrza oszałamiają, przy czym kolory mebli, ścian, dodatków są idealnie zestawione. Nic się "nie gryzie". I ten styl. Trudno jest utrzymać urządzenie domu w jednakowym stylu, (dodatkowo tak szczególnym jak z lat 60-tych), aby nie wkradł się jakiś zbędny element. Tobie się to udało. Wnętrza są po prostu doskonałe. Szalenie podoba mi się i domek i jego umeblowanie :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 29 maja 2019, 08:41

Tak się " przejęłam " budowlanką i oglądaniem wszystkich dotychczasowych prac w grze, że nie nadążam z komentarzami :? .

Swego czasu (tzn. w prehistorii ) moim marzeniem było posiadanie takiego domku :) . Życie zweryfikowało marzenia ... i dobrze, bo kto by teraz mył tyle okien, kiedy siły już nie te :oops:

Jak dla mnie ten domek to spełnienie marzeń. Malutki, przytulny, otoczony zielenią z uroczym ogródeczkiem, w którym w ciepłe dni można rozkoszować się szklaneczką owocowej herbatki i świeżo upieczoną szarlotką w towarzystwie znajomych :)
W Twoich cudownie kolorowych wnętrzach człowiek nabiera ochoty do życia. Łezka w oku mi się zakręciła jak je oglądałam, bo poczułam się tak, jakbym cofnęła się w czasie... i za to Ci serdecznie dziękuję :hearts/beating-heart:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 29 maja 2019, 19:07

@Pablo , @Wikki , @bobas52 Dziękuje :*

Nie spodziewałam się, że moje nagłe umiłowanie do kolorów wywoła takie żywe emocje w kimkolwiek ani tym bardziej, że zostanie to okrzyknięte doskonałym. Szczerze aż mi jakoś tak dziwnie, bardzo miło ale nie spodziewałam się aż tak pozytywnego odzewu. Dziękuję jeszcze raz ♥

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 31 maja 2019, 22:50

Zawsze kochałam kolory i eksperymenty z nimi, wiec wnętrza mnie zachwyciły!!! Bryła domku też jest urocza, ładne dachy, ganeczki, a stonowana elewacja sprawia, że jest taki sielski. Każdy kto go pobierze będzie pozytywnie zaskoczony tym co go czeka w środku. :cat_yes: :hearts/kiss-mark:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budowy Fredry”