Laundry by the sea - wcale nie pralnia! :D

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Laundry by the sea - wcale nie pralnia! :D

Post autor: Fredra » niedziela 15 kwie 2018, 18:23

Na fali natchnienia, które mnie naszło podczas budowy poprzedniego domku udało mi się stworzyć jeszcze ten. Niestety, weny nie starczyło na wszystkie pomieszczenia i sypialnia zamiast być dopieszczonym miejscem odpoczynku, po prostu została przeze mnie wypluta ^^

"Laundry by the sea" to jednocześnie dalsza nauka stawiania domków i wyraz mojego uwielbianie dla akcesoriów "Wielkie pranie". Po raz kolejny nie jest to super ogromniasta willa, widać też moją pokraczność jeśli chodzi o wydzielanie pokojów (zwłaszcza w sypialni :D )
Obrazek

Obrazek

Całe pierwsze piętro jest praktycznie jednym pomieszczeniem (poza łazienką). Na lewo od drzwi - salon, jadalnia i łazienka, na prawo - kuchnia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

łazienka. Na piętrze jak praktycznie taka sama, tylko z prysznicem. Nuda ^^

Obrazek

Na piętrze jest tylko sypialnia i łazienka. Sypialni się wstydzę :cat_shy: Byłam już zmęczona, chciałam to skończyć, miałam dość i powstała trochę na odwal x/

Obrazek

Obrazek

I jeszcze na końcu bo o nim zapomniałam: tarasik z kawałkiem wydeptanej ziemi zamiast ogrodu :P

Obrazek

i tradycyjne rzuty. Parter się trochę zmienił, bo foty robiłam przed chwilą. W trakcie gry stwierdziłam, że potrzebuje bonusowej sypialni więc wcisnęłam ją do piwnicy :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sory, poszalałam trochę z fotami. Mam nadzieję, że sięwam spodoba i jakzawsze Buziaki!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 15 kwie 2018, 19:02

Domek jest uroczy i ma pięknie zrobione daszki :hearts/two-hearts:. Maleńki, ale widać że funkcjonalny w każdym calu. W niewielkim saloniku świetnie prezentują się te wykuszowe okienka ozdobione kwiatkami i rożnymi drobiazgami. Właśnie przez te okna, pomieszczenie jest jasne, wydaje się też większe i pełne powietrza. Już po raz kolejny robisz mi "smaka" na dodatek pralniowy :02S-grinning-face-smiling-eyes:. Wszystko tutaj idealnie do siebie pasuje i przez to domek sprawia wrażenie miejsca pełnego życia i pozytywnej energii. Goła żarówka nad stolikiem i różnokolorowe krzesełka sprawiają, że domek jest bardzo przytulny i swojski. Nie wiem czego Ty chcesz od sypialni, świetnie tutaj pasuje i jest idealnie w klimacie całego domku. Najbardziej rozczuliło mnie zdjęcie śpiącego na ławce psiaka :hearts/heavy-black-heart:.
Śliczna praca Fredu :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 16 kwie 2018, 00:31

Po pierwsze nie wiem czy przypadkiem, czy na wskutek dzialania swiadomego wyszla Ci slicznie skomponowana i proporcjonalna bryla tego domku. Swietnie wywazona gora i doł - tego sie nie da naumiec, bo to albo sie czuje albo nie :20-hugging-face: Malo tego - inna osoba sie namęczy , bedzie zmieniac dachy razy 10 i wciaz jej to nie pasuje, a osobie z natchnieniem wylazi to spod palcow w minut pięć i bez wysiłków. Uroda , Beauty zaklete w architekture, Nie wazne czy to palac czy mala chatka - Galeria to natychmiast oceni - i nie pozaluje lajkow,
W takim calosciowym odbiorze projektu przez widza liczy sie wszystko. Od proporcji bryły, po kolor elewacji i dachow oraz dobór kwiatków w ogrodzie. I albo to jest w miare dobre albo = szalenie rzadko perfekt i domek wali po oczach urodą. W wypadku Twojej Pralni dzielo WALI po oczach urokiem i urodą. Dlaczego nie mial 2 tysiecy pobran ?, Bo uczciwie zaslugiwal na tyle.
No to niestety wina uzytych akcesorii i dodatkow . Podobal sie i bardzo , ale dzieci ich tych dodatkow i akcesorii w nim uzytych nie mialy wiec nie sciagaly domku do swojej gry. Nawet ja nie mam Pralni.. :55-crying-face:
Wnetrze jest tak samo piękne j, kolorowe i urocze ak to co widac zewnątrz , Uwielbiam pomieszczenia laczone w jedna calosc -nie wazne czy simsy czy real , W realu, w mojej chacie tez moj "salonik" - przechodzi w kacik jadalny i kuchnie bez zadnych drzwi i murów, Wiekszosc moich domkow a wlasciwie chyba wszystkie maja toto łaczone w jedna przestrzen, co najwyzej jakos tam podzielona za pomoca ukladu mebli czy dywanów. Jest to najbardziej grywalne rozwiazanie jakie mozna sobie wyobrazic. W realu tez sie sprawdza o ile jakis czlonek rodziy nie zaczal wlasnie nauki gry na puzonie . No ale w koncu moze sobie to trenowac w sypialni , ktora drzwi ma XD
Sypialnia wyszla bardzo fajnie tez XD Ostatnie pomieszczenia to zmora bo czlowiek ma juz po dziurki od nosa dobierania harmonizujacych ze soba delikatnych faktur i kolorow i nagle ma wrecz nieodparta ochote na zestawienie czerwieni z granatem i marzy o dowaleniu jeszcze mocnej pomarańczy lub zieleni zeby toto walilo brzytwa po oczach. Dobieranie koloru drzewa w meblach ma tez juz gleboko w nosie tym bardziej ze dobranie tego pod kolor jest prawie niemozliwe, Kolory sie jednak nie gryza - ze soba i wnetrze jest takie bardziej z realu i przytulne choć nieco sie rozniace od zimnego, prawie pustego wnetrza na foci z kolorowego miesiecznika "Nowoczesna chata" " -
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » wtorek 17 kwie 2018, 11:41

Dla mnie to śliczny domek, z ciekawą bryłą oraz uroczym tarasikiem, o którym się tak lekceważąco wyraziłaś :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: Zazdroszczę jak zwykle wszystkim, którym stworzenie bryły przychodzi z łatwością... Wnętrza są bardzo domowe i simy na pewno są bardzo zadowolone z mieszkania w takim miejscu :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 19 kwie 2018, 23:43

:13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Fantastyczne chaciszcze a w zdjęciu z piechem na siedlisku się zakochałem zreszta tak jak w całym dziele bo strasznie tu przytulnie i jakoś realistycznie. Piękne dzieło sama bryła tez bardzo fajna w ciepłych barwach. WIdac zwłaszcza we wnętrzach że lubisz bawić się w szczegóły, wszędzie jest masa drobnych rzeczy nie ma niewykorzystanego miejsca ale i nie ma w tym przesady, naprawde super, chyba nigdy nie naumiem sie meblowac , taki mi się wniosek nasuww jak widze takie meblowanka jak u Ciebie. Bombastisz do kwadratu :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 20 kwie 2018, 12:34

Bardzo przytulny domek! Uroczy jak inne Twoje prace! Mnóstwo ozdób, szpargałów, nieco ciasno ale właśnie dzieki temu jest tak milutko. Takie trochę Simplicowo (czyli simowe Soplicowo, gdzie Rejtan z gołą klatą na ścianie, ja się pytam?). Wchodzisz a tu stary Mazurek i kuranty! :)
Troszku tylko zdziwiła mnie ta pralka w kuchni, bo liczyłam na jakie wypasione "pralkowisko". Szmaty Simom przejdą cebulą! Inna sprawa, że te barany moje to czasem lezą z miską na blat w kiblu piętro wyżej, bo NIE WIEM CZEMU, skoro u mnie miejsca na gotowanie zawsze dużo (skrzywienie po Dwójce).

Bardzo ładny projekt! A z tą sypialnią to było ńie mowić, bo jest super. Zawsze w trakcie gry można coś przecieź podokładać i będzie gitara. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » sobota 21 kwie 2018, 20:06

Domek wyszedł bardzo klimatycznie- taki nadwodny rybacko drewniany-praniowy , hi hi. Będę się powtarzać, ale fajnie dobierasz szpargały, mebelki . Simy będą miały wygodne i przytulne miejsce zamieszkania. Super są te wielkie okna w salonie i tarasik rekreacyjny, bardzo urokliwie wygląda. Nie kupiłam tych akcesoriów, ale jak widzę, jakie wnętrza można stworzyć, to zaczynam się zastanawiać..

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 07 maja 2018, 02:32

Śliczny domek, na pewno nikomu nie skojarzy sie z pralnią. :09-winking-face:
Pięknie zaprojektowana bryła z ładnymi dachami i uroczymi wykuszowymi oknami, które świetnie wyglądają, a ja ciągle je pomijam przy budowaniu. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Podoba mi się pastelowa kolorystyka wnętrz i otwarta przestrzeń na parterze. Sypialnia jest również bardzo ładna, i pasuje wystrojem do reszty pomieszczeń. :cat_yes:
Super praca, naprawdę uroczy domek. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » poniedziałek 07 maja 2018, 18:31

Domek jest uroczy! Taki jakie lubie. Swojski, wiejski, ciepły ♥♥ Nawet sypialnia "na odwal" mi się podoba. I teraz żałuję,że nie mam wszystkich pakietów i dodatków bo sporo tracę gdy widzę jakieś domki z przewagą akcesorii których nie mam :D

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 08 maja 2018, 23:15

Ło, zapomniałam, że to tu wstawiłam :D :guła:

Ciesze się, że domek zyskał dobre "recenzje" :D Nie czuje się pewnie w budowaniu (jak wspominałam już milion razy :P ) więc to naprawdę sporo dla mnie znaczy.
Ale z tą lekkością w tworzeniu bryły to popłynęliście :D Trochę się nad nią napociłam i naklęłam więc śmiało mogę dołączyć o grona tych, którym konstrukcje spędzają sen z powiek. Mimo to efekt końcowy nie był wypadkiem przy pracy i jestem całkiem zadowolona :)
I fakt, lubię realistyczne ale nie katalogowe wnętrza. Patrząc na domek chce mieć poczucie, że ktoś w nim mieszka a przecież nikt nie ma na ścianach gołych półek albo idalnie rozłożonych dywanów ^^

Dziękuję za wszystkie odwiedziny i dobre słowa. Jesteście najukochańsi :cat_lovely:

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » czwartek 10 maja 2018, 17:23

Pěkný letní dům a líbilo by se mi v něm bydlet :hearts/heavy-black-heart: Interiér celého domu je hezký a útulný a líbí se mi barevnost ve všech pokojích :)

Skvělá práce a pěkná prezentace :a_bravo:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » niedziela 13 maja 2018, 12:58

Śliczny domek, bardzo klimatycznie urządzony. Super bryła i dobrze dobrane daszki i okna. Podoba mi się, że dół domku jest otwarty, świetnie wykorzystałaś przestrzeń zwłaszcza robiąc te półkowe parapety, lub chowając pudełka pod szafki (niczym niedomknięte szuflady) . Ciepło i kolorowo. Super praca :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » środa 25 wrz 2019, 11:23

Domek uroczy i wygląda jakby jeszcze przed chwilą toczyła się tu codzienna krzątanina, bardzo naturalnie Ci to wszystko wyszło. Te ciepłe kolorki na zdjęciach kojarzą mi się z ciepłym początkiem jesieni,moją ulubioną porą, cudoo :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budowy Fredry”