Strona 1 z 1

FIXED! Genetyka krzyżówek rasowych - aktualizacja naprawiła

: poniedziałek 29 lip 2019, 23:41
autor: kreatora
Jesli dotyczy to syrenki to łatwo to obejść. Nawet mod dp tego potrzebny nie jest. Gdy juz wiemy ze nasza syrenka zaszla w ciąze lub nasz syren zostanie tatusiem to natychmiast kupujemy jej/jemu za punkty 2 pęczki wodorostów i zamieniamy ich w normalnych simów. Pełna gwarancja ze dzieci odziedziczą cechy rodziców bonawet jeśli druga połówka zwiazku jest wampirem to ten bug z genetyką wampirów nie dotyczy. Tylko syrenek. Po narodzinach dzieciatka/dzieciątek - znów podajemy bylym syrenkom i trytonow wodorosty i zamieniamy ich dzięki temu w to czym byli poprzednio. Sama to wymysliłam, no idea ze mi sie random sim urodzi była okropna. Więc zotalo to sprawdzone w mojej grze i synek odziedziczył cechy obojga rodziców, a syrena znow jest syrenką. Jedyny ból ze w tym ukladzie dziecko nigdy nie urodzi sie jako syrenka - no ale zawsze mu mozna podać te wodorosty...

Re: Obejscie problemu z genetyka krzyżówek rasowych

: czwartek 01 sie 2019, 01:20
autor: Ktosik
Dzięki Elu @kreatora za podpowiedź, jak uniknąć tego problemu. :14-face-throwing-a-kiss: Wprawdzie nie gram teraz syrenką ani trytonem, ale z pewnością zacznę, więc będę wiedziała co zrobić z tymi ogoniastymi. :01-grinning-face:

Re: Obejscie problemu z genetyka krzyżówek rasowych

: sobota 10 sie 2019, 13:34
autor: kreatora
Mam dobra wiadomosc - ostatni patch naprawil problem z geneyką syrenek i juz nic nie trzeba kombinować

Re: FIXED! Genetyka krzyżówek rasowych - aktualizacja naprawiła

: sobota 10 sie 2019, 23:29
autor: nolca
A u mnie akurat to idealnie w czasie się wpasowało :05-smiling-face-open-mouth: Na razie widzę, że dzidzia ma kolor skóry taki jak mamusia syrenka, więc mam nadzieję, że później jak będzie rosła to będzie ok :10-smiling-face-smiling-eyes: